Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

iyi akşamlar canım
3 yaşında mı ne güzel derdini anlatıyordur şimdi
oğlum 2 yaş sendromunda ve sürekli isteyip ağlamalar var :KK52::KK52::KK52:

bende sevmem aslında balık bakmayı ama hediye geldi oğluma
hatta kokuyorlar bile:KK43:

iyi akşamlar canım

bilmem bizimkisinde şimdilik bikoku yok fanusta 1 tane zaten belki yanına 1 tane daha alırız turuncu japon balığımıymış ne anlamam bakıyoz bugün3.günü

iyi aksamlar kızlar nabersiniz benim oğluşum hasta yine ateşşşş dr götürdüm boğazları şişmiş ya yerden ne buluyosa yiyo ondan oluyomuş dr kansızlık varmı bi bakalım dedi ondan yiyodur dedi evet baktı sonuçlara kansızlık varmış ferro sanol yazdı 1 ay kullan tekrar gel dedi iyileşir bişeyi kalmaz dedi ama bakalım antibiyotik yazdı tabiki ufff kızlar çok ta yorgunum ama yemekte yok evde kıymalı sote yapcam inş eşim bişey demez yavrum bugün yerinden hiç kalkmadan yattı inledi resmen hatta aksam beraber uyuyakalmışız gözlerim kapanıyooooooo

iyi aksamlar kızlar nabersiniz benim oğluşum hasta yine ateşşşş dr götürdüm boğazları şişmiş ya yerden ne buluyosa yiyo ondan oluyomuş dr kansızlık varmı bi bakalım dedi ondan yiyodur dedi evet baktı sonuçlara kansızlık varmış ferro sanol yazdı 1 ay kullan tekrar gel dedi iyileşir bişeyi kalmaz dedi ama bakalım antibiyotik yazdı tabiki ufff kızlar çok ta yorgunum ama yemekte yok evde kıymalı sote yapcam inş eşim bişey demez yavrum bugün yerinden hiç kalkmadan yattı inledi resmen hatta aksam beraber uyuyakalmışız gözlerim kapanıyooooooo

canım geçmiş olsun oğlun 1 buçuk yaşındaydı değilmi benim oğlumun antibiyotik şuruba alarjisi var içiemiyo kusuyo içince işallah içire bilirsin içemediği için bizimkine iğne yazıyo doktor kansızlığa pekmez iyi gelir günde iki kaşık içirmeyi denesene hem vücut direncide artar ben 2gündür şurub kaşığı ile veriyorum ilaç diye içiyo

canım geçmiş olsun oğlun 1 buçuk yaşındaydı değilmi benim oğlumun antibiyotik şuruba alarjisi var içiemiyo kusuyo içince işallah içire bilirsin içemediği için bizimkine iğne yazıyo doktor kansızlığa pekmez iyi gelir günde iki kaşık içirmeyi denesene hem vücut direncide artar ben 2gündür şurub kaşığı ile veriyorum ilaç diye içiyo

çok sağol canım 16,5 aylık oğlummm yok alerjimiz doğduğundan bu yana yemekten çok ilaç içti yavrummm hep hasta bünyesi çok zayıfff inş çabuk iyilişir

geçmiş olsun canım
umarım çabuk atlatır
bu durumda da eşin sorun yapmaz canım ya

slm

iyi akşamlar canım

ya buraya takıldım çocuk içerde televizyon seyrediyo arada kontrol ediyorum kendine zarar vermesin diye içeri bi girdim saklandı hemen oyun kavasının içine bi baket kokulu mendili boşaltmış temizlik yapıyomuş hemen kızcamı anladı babam sana kızar seni döver deme ye başladı pakete zor yerleştirdim mendilleri ay çok yaramaz benim canavar

ya buraya takıldım çocuk içerde televizyon seyrediyo arada kontrol ediyorum kendine zarar vermesin diye içeri bi girdim saklandı hemen oyun kavasının içine bi baket kokulu mendili boşaltmış temizlik yapıyomuş hemen kızcamı anladı babam sana kızar seni döver deme ye başladı pakete zor yerleştirdim mendilleri ay çok yaramaz benim canavar

kıyamam zıpır
ne yapsınlar ama tüm gün 4 duvar arasında
oğlumda bugün montunu dolaptan almış diydi(giydir) diyor
canı sıkılıyor evde:KK43:(
yaz gelsede dışarıda oynamanın zevkine varsa:)
bizler bahçeli evlerde büyüdük,toprakla oynarken şimdi oyuncakla oynamalarını bekliyoruz

hava iyi olunca parka götürüyorum ama kanmıyo ağlaya ağlaya eve geliyoruz en iyisi evde otursun bi damlacık canıyla ağlaya ağlaya kendini üzüyo şimdi battaniyesinin üstünde dalga resmi ve kayık var ordan kovayla su alıp arabasını yıkıyomuş mutfaktan içeri girdiğimde annwe bak su aldım arabamı yıkıcam değince çocuğun eline bi adımda koştum gerçekten su var sandım bi alem hayel güçleri çok kuvvetli yavrum battaniyesindeki resimden alıyomuş bide hızlı hızlı anlatmaya çalışıyo anne şaka şaka diyo velet

pembe toka ben kaçar sana iyi akşamlar bücürüğün yanaklarını sık benim içn

hava iyi olunca parka götürüyorum ama kanmıyo ağlaya ağlaya eve geliyoruz en iyisi evde otursun bi damlacık canıyla ağlaya ağlaya kendini üzüyo şimdi battaniyesinin üstünde dalga resmi ve kayık var ordan kovayla su alıp arabasını yıkıyomuş mutfaktan içeri girdiğimde annwe bak su aldım arabamı yıkıcam değince çocuğun eline bi adımda koştum gerçekten su var sandım bi alem hayel güçleri çok kuvvetli yavrum battaniyesindeki resimden alıyomuş bide hızlı hızlı anlatmaya çalışıyo anne şaka şaka diyo velet

akıllı annesi hayal dünyaları geniş:)
bende havayı güzel bulunca evde durmam
yazın zaten evde olmayız:))

maşallah ya hayal güçleri gerçekten çok kuvvetli :nazar::nazar:bayıldım ya okurken benim oğlumda yapacakmıki böle şeylerrr şimdi ağzı laf dolu kafasıyla elleriyle bişeyler anlatıyo ama dedikleri anlaşılmıyo saati gösteriyo eliyle ne demek istiyo yavrum bi konusabilse dertlerini bi anlatabilse...
bu arada herkese iyi aksamlar

çok memnun olurum son 10 saattir kimseyle konuşmadım öğrenciyim yurtta kalıyorum oda arkadaşım biraz suratsız da sıkıntıdan patlamak üzereyim yaa:KK70:

hahahaha kolay gelsin canım anlat buralardaysan arada kaybolsamda cevaplarım:KK1:

X