Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

ah kızlaaar sormayın ben yapıyorum nadiren kadın alıyorum çok zorlanacağım zamanlrda birde 280 in dışındaki kısımda teras birde onun temizliği var düşünün allahtan eşim yardımcı oluyor istesem temizlikçide çağırırmda işte çağırmıyorum şuanda da acayip sağ kolum ağrıyor hep böyle oluyorum bünyemde zayıf..yaa demek öyle ütü fabrikaso saol ya araştırıcam bakalım

canım naberr?
geçen gün msn de cvp yazamadımaçık mısın diye bakıyordum ara ara kapalısın
kuzun nasıl?

iyiyim canım ya nasıl olayım msnim genelde açıkta seninle denk gelemiyoruz bi türlü..kuzumda iyi çok şükür bende iş buldum bi görüşmeye gittim tekrar çağırdılar yarın sabah tekrar gitcem bakalım öle işte sen nasılsın canım senin bıdık nasıl umarım hasta filan değildir benimki bayağıdır hastalanmıyo çok şükür...

hayırlısı olsun hakkında canım
çok şükür iyiyiz babasıyla oyun oynuyor:)
ege de en son senin oğluşunla aynı zamanda hastalanmıştı ondan sonra iyi maşallah

neyse kızlar ben kaçtım çok yorgunum sonra tekrar girerim size iyi sohbetler...

karşı apt.manımdaki kadın terasındaki çeşmeye hortumu takıyor yıkıyor:)
5 dk.da işi bitiyor

hayırlısı olsun hakkında canım
çok şükür iyiyiz babasıyla oyun oynuyor:)
ege de en son senin oğluşunla aynı zamanda hastalanmıştı ondan sonra iyi maşallah

maşallah canım ya aman hastalanmasınlar bende zaten artık daha iyi hastalanmıyo diye iş düşündüm işte.. çok heyecan yaptım ama...

benim 3 yaşında oğlum teyzesi mayıs12 doğum günümüz allah bağışlasın canım benim bıcır bıcır neler anlatır şimdi

sağol canım ya seninkinide ALLAH bağışlasın ya hiç sorma canım daha konusamıyo ama ağzı laf dolu öyle elleriyle bişeyler gösterip anlatmaya çalışıyo bide çok yaramaz ya hiç biyerde durmuyo ıssıryo ne yapıcam bilemiyorum hiçbiyere gidemiyorum ama işe girersem işte annemler bakacak

ya kızlar boğazım yutkunurken acıyo soğukta içmedim ama nasıl geçer acaba

ya ısıran çocuk çok zor benim akrabanın oğluda çok ısırıyodu bigün sinirden arkadaşını ısırıyo diye kendini ısırdı ama öyle böyle değil resmen kan çıktı ama sinirden canının yandığını sonradan anlayıp bıraktı allah kolaylık versin zor

sağol canım ıhlamur yok yarın alırım yanlız bal alsam bugece biraz yumuşar belki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…