Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

uykusuzluktan herşeyi unutur oldum zaten:KK43:
oğlum eşime çok düşkün olduğu için bazen onlar oynarken uyukluyorum:)))
bu arada sizinle muhabbet güzel kızlar ama eşim eve geliyormuş oğlumda uyanır birazdan ben çıkıyorum
hepinize iyi hafta sonları diliyorum........

yine sohbete gel olurmu:)))ok sana da iyi hafta sonları hoşçakal günün güzel olsun inşallaa:KK1::KK1:

verirsiniz kızlar verirsiniz hareketlide yaşıyorsunuz çocuklardan dolayı boğazıda kesip bölgesel egzersizler yapasanz işlem tamamdır:KK3::KK3::KK3:

verirsiniz kızlar verirsiniz hareketlide yaşıyorsunuz çocuklardan dolayı boğazıda kesip bölgesel egzersizler yapasanz işlem tamamdır:KK3::KK3::KK3:

işte canım boğazdan kesemiyorum.emziriyorum.ama ölçülü yiyorum.buara biraz yürüyüş yapıyorum.3 kilo gitti.6-7 daha versem tamam.................

işte canım boğazdan kesemiyorum.emziriyorum.ama ölçülü yiyorum.buara biraz yürüyüş yapıyorum.3 kilo gitti.6-7 daha versem tamam.................

6ay doldu ve ek besine geçtiysen boğazdan kesebilirsin öğün atlama yine sadece az ye 3kilo gittiyse eğer devam et 6kiloyuda 1.5ayda verirsin yürüyüşe devam et egzersizde yap merak etme yaza da bombaa olursun:KK1::KK1::KK1:

6ay doldu ve ek besine geçtiysen boğazdan kesebilirsin öğün atlama yine sadece az ye 3kilo gittiyse eğer devam et 6kiloyuda 1.5ayda verirsin yürüyüşe devam et egzersizde yap merak etme yaza da bombaa olursun:KK1::KK1::KK1:

inşaallah canım...........kilodan pek hoşlanıyorum zaten...........

kızlar benimde çıkmam gerek şimdilik ders çalışmam lazım görüşürüz yine.....size iyi geyikler:)))))

X