Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

ikizcim benim eşimde annesi için ortada bişey yokken beni evden kovmuştu bende çok üzülür ağlardım sonra kaynanaya yenilmicem dedim o bana laf çarptırdı ben umursamadım eşime gaz verdikce ben umursamadım içim kan ağladı hiç belli etmedim ben umursamaz göründükçe o kudurdu sonra hatalar yapmaya başladı bocaladı derken eski ferformansı kalmadı yine uğraşıyor ama beni yaralayamıyor geçti artık biraz kurnaz olmak gerekiyor üzülme canım
biraz hassas bir yapıya sahibim.neyazıkki. ama eşimin beni anlayabilmesini çok isterdim.ben ailesine karşı birşey yapmasını istemiyorumki.sadece bana karşı yapılan haksızlıkları ,laf sokmaları,salak yerine konmama engel olsun.anne babasına karşı değilsede kardeşlerine karşı.ben kavga çıkmasın diye hep sesiz kalan taraf oluyorum vede çok eziliyorum.sadece beni sinirlenmeden dinlemesini istiyorum.ben kendi ailemde eşime karşı yapılan en ufak şeyin karşısında bile ailemi karşıma alıp eşimi savunuyorum.çok şeymi istiyorum..
nasıl oldun canım.................

sohbet iyi geldi tatlım.yapım gereği ne yazıkki çabuk sakinleşip,olayları çabuk unutuyorum..ne yazıkki..:KK47:

biraz hassas bir yapıya sahibim.neyazıkki. ama eşimin beni anlayabilmesini çok isterdim.ben ailesine karşı birşey yapmasını istemiyorumki.sadece bana karşı yapılan haksızlıkları ,laf sokmaları,salak yerine konmama engel olsun.anne babasına karşı değilsede kardeşlerine karşı.ben kavga çıkmasın diye hep sesiz kalan taraf oluyorum vede çok eziliyorum.sadece beni sinirlenmeden dinlemesini istiyorum.ben kendi ailemde eşime karşı yapılan en ufak şeyin karşısında bile ailemi karşıma alıp eşimi savunuyorum.çok şeymi istiyorum..

sohbet iyi geldi tatlım.yapım gereği ne yazıkki çabuk sakinleşip,olayları çabuk unutuyorum..ne yazıkki..:KK47:

ikizcim kendini çok güzel ifade etmişsin bende aynıyım inan ama napacaksın benim laf sokmalar yokta düşüncesizce konuşmalar var daha yeniyim görüş ayrılıklarımız var ama idare ediyorum bende aynıyım bende konuşamıyorum ses çıkarmıyorum ama sırf eşim için allahtan uzaktalar eşimle mutluyum oda öyle işte napıcaksın biliyorum benide seviyor ama huzurumz kaçmasın diye tınlamıyorum eşimle mutluyum onu öyle kabu ettim idare ediyorum eşime aşığım çünkü napıyım:KK52::KK52:

en iyisini yapıyosun.gerektiği zaman kadın fedakarlık bile yapmalı........ben de çabuk sakinleşen biriyim...en güzeli.....

aynen benimkide öyle bak problemimiz yok ama ailesi konusunda çok hassa çokta düşkün haksızlıkları bile göremeyecek derecede şuanda benim bir sıkıntım yok görüş farklılıkları var ama takmıyorum adam zaten sinirliydi baştan pamuk şekerine döndürdüm ama bugün yanlış bişey yapsam aynı olucak napıcaksın eskiler der ya geçinmeye niyetin varsa takmıyacaksın takmıyorum hayatta en değerli benim:KK1:

öylede canım.yapılanları hep içimizemi atalım.insan eşiyle konuşamıyacaksa sıkıntısını kime anlatacak............

öylede canım.yapılanları hep içimizemi atalım.insan eşiyle konuşamıyacaksa sıkıntısını kime anlatacak............

içine atmayacak işte olay sıcağı sıcağına çok üzücü oluyor bende çabuk unutanlardan sende yazmışsın ya bu demek oluyor ki sende istesen kafaya takmazsın ama ezik tarafta olmayacaksın tabi sen yine eşin yokken hakkını savun kavga etme sende laf sok eşinle iyi ol adamlar böyle işte malesef yapacak birşey yok yontmaya çalışıyoruz ama dur bakalım inşallaa gün gelir devran döner kendileri yontulur belli mi olur içine de atma tabi arkadaşın varsa seni gaza getirmiycek tabi yapıcı olup sana psikolojik destek olacak ona anlat:KK34:

ikizcim 3 çocuğum var demiştin ya ne zaman evlendin kaç yaşında çocuklarını dünyaya getirdin:nazar::nazar:

candan inanmıyorum sen 21 misin ahh canııım pekte küçükmüşsün seeen birde bana ahkam kesiyor ablanım ben senin bundan sonra ona göre haaa:KK52::KK52::KK52:uymazmı canım uyuyor tabi 20li yaşlardasın işte evli bekar:26::26:

evliyim.AVATARIMADA resmimi koydum bakkkkkkk:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

X