Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

canlarım benim.....bence eşin eğer hatasını anlarsa hemen affetme burnu sürtsün biraz.....

ben çok çabuk yumuşarım aslında.ama bu sefer anasından emdiği sütü burnundan getireceğim.9 yıldır evliyim ilk defa işe gitti şimdi kalkıp yemek bile hazırlamadsım.kendi mutfakta atıştırmış gitmiş...............

hayır canım ama uzaktanda yetiyorlar.birde evliliğimin ilk yıllarında bana çok ettiler.unutamıyorum.herşeye maydanozlar.....eşimin kendinden 13 yaş küçük kardeşi bile herşeye karışıyor.birde benim ailemi pek tınlamıyorlar.kendileri bu yıl kızları evlendi .kendilerinden çıkmıyor.ama benim ailemin bana ilgisi alakası anormal geliyor.

zaten hep öyle olur gıcık şeyler...kendi kızları kıymetlidir...ama sen el kızısındırr....aslında iş eşlerde bitiyo onlar bi eşlerini herşeyden önde tutmayı bilebilseler....

aslında ben şiddet uygulayacağı bir kadın değilim.bunu kabul edecek biri hiç değilim.ama eşimle bu konu dışında hiç problemim yok.3 çocuğum var.birde babam şuan çok hasta öğrense ölür.neyapsam bilmiyorum......................allaha havala ediyorum hepsinii................:KK47:

ben çok çabuk yumuşarım aslında.ama bu sefer anasından emdiği sütü burnundan getireceğim.9 yıldır evliyim ilk defa işe gitti şimdi kalkıp yemek bile hazırlamadsım.kendi mutfakta atıştırmış gitmiş...............

yumuşama lütfen..ben senden yaşça küçüğüm belki sana akıl vermek haddim değil ama yaptığıda hiç hoş değil..hemde 3. kişiler için seni kırmış:KK50::KK50::KK50::KK50::KK50::KK50:

zaten hep öyle olur gıcık şeyler...kendi kızları kıymetlidir...ama sen el kızısındırr....aslında iş eşlerde bitiyo onlar bi eşlerini herşeyden önde tutmayı bilebilseler....

evet canım ya millette şans var.....ne yapalım bende o şansız doğanlar arasındayım.............

yumuşama lütfen..ben senden yaşça küçüğüm belki sana akıl vermek haddim değil ama yaptığıda hiç hoş değil..hemde 3. kişiler için seni kırmış:KK50::KK50::KK50::KK50::KK50::KK50:

yok canım bu sefer olmaz.beni dinlediğin için sağol.tabiki fikirlerin önemli................evet canım ben aslında kendisine kul köle olurum.sen sen ol erkeğinin her söylediğine tamam deme.senin fikirlrininde önemli olduğunu göster..............

yok canım bu sefer olmaz.beni dinlediğin için sağol.tabiki fikirlerin önemli................evet canım ben aslında kendisine kul köle olurum.sen sen ol erkeğinin her söylediğine tamam deme.senin fikirlrininde önemli olduğunu göster..............

rica ederim...biz kadınlar aslında hep aynıyız...erkeğe kul köle olmak gibi bi huyumuz var...
ama erkekler kendi istekleri dışında onlara dokunmma yeter...

sen nasılsın canım..iyimisin................:KK19:

bende iyiyim sağol..aslında benimde eşimin ailesiyle sorunlarım vardı...onun için ben görüşmüyorum...inşaallahta bi daha hiç görmem ömrüm boyunca o derece nefret ediyorum yani:KK35::KK35::KK35::KK35::KK35::KK35:

kızlar yazılarınızı okudum ikiz81 çok üzüldüm inan senin adına ama şunu da bil belki bizler şuan bedensel şiddet deilde psikolojik baskı ve psikolojik şiddet görüyoruz o bence daha da ağır çünkü ömür boyu o lafların acısı geçmiyo derinden yaralıyo erkeklrn hepsinde o var kendi aileleri haksız da olsa hep haklılardr sen hep haksızsın diğer arkadaşn dediği çok doğru kendi kız kardeşlerinde senin yaşadığının zerresi olsa çok fazla tepkilidirler ama sen yyaşarsan normaldir elin kızısın biraz ortaya konuşsalar olmazmı acaba çok merak ediyorum ama bende yaşça küçüğüm ama bencede yumuşama ona en büyük ders aynı ortamda onu hiç saymaktır unutma birde ilk mi oluyor:2:

kızlar yazılarınızı okudum ikiz81 çok üzüldüm inan senin adına ama şunu da bil belki bizler şuan bedensel şiddet deilde psikolojik baskı ve psikolojik şiddet görüyoruz o bence daha da ağır çünkü ömür boyu o lafların acısı geçmiyo derinden yaralıyo erkeklrn hepsinde o var kendi aileleri haksız da olsa hep haklılardr sen hep haksızsın diğer arkadaşn dediği çok doğru kendi kız kardeşlerinde senin yaşadığının zerresi olsa çok fazla tepkilidirler ama sen yyaşarsan normaldir elin kızısın biraz ortaya konuşsalar olmazmı acaba çok merak ediyorum ama bende yaşça küçüğüm ama bencede yumuşama ona en büyük ders aynı ortamda onu hiç saymaktır unutma birde ilk mi oluyor:2:

evet canım ilk.her evlilikte hemen hemen aileleri sıkıntısı var.neden aileler bırakmıyor..................:95:

evet canım ilk.her evlilikte hemen hemen aileleri sıkıntısı var.neden aileler bırakmıyor..................:95:

ha bende kimse yok zannetmiştim burdaymışsın:KK1: çünkü onların mantığına göre özellikle anlayışsız afedersn görgüsüz aileler bu tarz davranışlar sarfeder herşeye karışma hakkını bulyrlar kendilerinde her daim tabi en büyük sorun o hakkı kendi evladı veriyorki onlarda karışıyor ama 2laf etse karışmayın dese nolucak incilerimi dökülcek ama yok:KK5:

X