Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

ben bugün temizlik yapmaya kara vermiştimki kötü haber babamın gözüne bir parça düşmüş dün konuştuk bir şey söylemedi annem aradı gel ablanı sen bekle baban hastanedeymiş diye ablam14 günlük lausa ne oldu dedim o şiddetle göz tansiyonu çıkmış tek gözü nde görme kaybı ben tabi panik ağlıyorum biyandanda çocuğu hazırlıyorum oğluşum da ağlama anne ben sana ilaç alırım diyo yavrum bana bişey oldu sanıyo neyse gittim ablama ama akşam olmadı meraktan ne oldu acaba diye az önce geldim eve allahtan 10 güne kadar gaçer korkma demişler 10 gün şimdi nasıl uzun bize

ayy geçmiş olsun cnm ,korkma korkma geçer inş. cnm ....

prenses ve candan sizden naber bakalım :)

ben bugün temizlik yapmaya kara vermiştimki kötü haber babamın gözüne bir parça düşmüş dün konuştuk bir şey söylemedi annem aradı gel ablanı sen bekle baban hastanedeymiş diye ablam14 günlük lausa ne oldu dedim o şiddetle göz tansiyonu çıkmış tek gözü nde görme kaybı ben tabi panik ağlıyorum biyandanda çocuğu hazırlıyorum oğluşum da ağlama anne ben sana ilaç alırım diyo yavrum bana bişey oldu sanıyo neyse gittim ablama ama akşam olmadı meraktan ne oldu acaba diye az önce geldim eve allahtan 10 güne kadar gaçer korkma demişler 10 gün şimdi nasıl uzun bize

çok geçmiş olsun rabbim şifasını versin...

bugün hiç iş yapmadım ben valla ama dışarda çok dolandım çok yorgunum şuan,uzandığım yerden haberim yok walla :p

aa beyaz varmış bu gece :p

candan canım avatardaki gelin fotosu senmisin maşallah albüme koyda bi bakalım

evet benim....albüm nasıl oluşturuluyo:KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:

profiline tıkla orda albümler seçeneyi var orayıda tıkla resim seç albüm oluştur yazıyo resim seç i tıkla bilgisayardan tek tek seç koy albüm kaydet de zaman alıyo biraz okuyarak yap zaten seni yönlendiriyo

candan işallah yardımcı olmuşumdur yarın bakarım artık fotoğraflara herkese iyi akşamlar

X