Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

:80::79::81:kızlar nasılsınız sohbete katılmayı bende özledim ama gündüzleri takılıyorum bu hafta aklşama uğrarım
:KK43:

canım fotolar bunlar istersen daha farklı çekecekmiş ama 4 aylık bebiş bukadarına izin vermiş kırmızı mutfak o ilk evinin başka fotosu yok

Eklentiler

• $DSCF1098.jpg
    $DSCF1098.jpg
    46 KB · Görüntüleme: 12
  • $SNV80431.jpg
    $SNV80431.jpg
    69,7 KB · Görüntüleme: 14
  • $DSCF1092.jpg
    $DSCF1092.jpg
    41,9 KB · Görüntüleme: 10
  • $SNV80430.jpg
    $SNV80430.jpg
    67,1 KB · Görüntüleme: 12
  • $SNV80433.jpg
    $SNV80433.jpg
    45,3 KB · Görüntüleme: 13
selam kızlar,

nilüfer kimin mutfağğı bu cnm :)
nasılsın canım
ya canım kardeşimin mutfağı shadoww mutfak görüntüsü istemişti ama krem renkli olan mutfaklı evde şu an yanlız elimde 8 tane daha foto var kabul etmiyo dosya büyük diyo galiba şu yazı çıkıyofile is too large

nasılsın canım
ya canım kardeşimin mutfağı shadoww mutfak görüntüsü istemişti ama krem renkli olan mutfaklı evde şu an yanlız elimde 8 tane daha foto var kabul etmiyo dosya büyük diyo galiba şu yazı çıkıyofile is too large

bende ne yapayım yemek falan yedik eşimle,ben biraz ders çalışcam şimdi eşime çay yaptırma yollarını arıyorum :) sen ne yapıyosun cnm :)dosyaları paintte küçültebilirsin aslında,%100 falan yazar üstte,onu 70 falan yap farklı kaydet de dosya küçülür,sonra koyabilirsin cnm ....

iyiyim canım hoşuldum ankarada kar süper dışarıda gezmek süper oluyor ama bn çok gezemedim

bende ne yapayım yemek falan yedik eşimle,ben biraz ders çalışcam şimdi eşime çay yaptırma yollarını arıyorum :) sen ne yapıyosun cnm :)dosyaları paintte küçültebilirsin aslında,%100 falan yazar üstte,onu 70 falan yap farklı kaydet de dosya küçülür,sonra koyabilirsin cnm ....

sağm ol canım denicem valla kar var dışarı çıkamıyoz oğlanda annanemi özledim deyip duruyo tutsağız eve

istanbulda çok fena kar tipi aldı başını gidiyor valla,ben bugün kurstan gelirken inanın dondum dondumm,şimdi korkudan camdan dışarı bile bakmıyorum :)

neyse hanımlar size doyum olmaz ben şimdi accık ders çalışayım,gelcem ilerleyen saatlerde ,görüşmek üzere :)

canım buda şimdiki mutfağı

cnm çok tşkkrler. oğlum yüzünden hemen yazmadım özür. birinci mutfakta renkler dışında herşey çok hoşuma gitti benm. özellikle küçük bölmeler oradaki saat, prizlerin köşede yapılması, cam kapakların üzerindeki büyük raf... bunlar çok hoşuma gitti özellikle... prizleri sorucam muteahhide yapabilir mi böyle diye. daha güvenli :))) boy dolapları bnm istediğim gibi değil çünkü bu mutfak daha büyük.. burda çok hoş durmuş ama ben bu kadar büyük yapamam. kileri konuşmuştuk o zmn ama ben kileri böyle istemiyorum. böyle bütün olarak çekmece gibi açılıyo ya dolaplar, içinden tel kafesler çıkıyor öyle bişi düşünüyorum ben. haa bi de söylemeden edemicem lavabo yuvarlak gözümden kaçmadı çok hoş ve değişik görünüyo :))
ikinci mutfakta bişi anlaşılmıo fazla renk dışında ama ikincideki renkler daha gzl.

cnm çok tşkkrler. sana da zahmet verdim ama gerçekten bana fikir oldu bazı konularda. tekrar teşekkürler.kardeşine slm ve saygılar :)))

X