Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

ohh ne güzel walla,ne iyi etmişsiniz :) ne aldın bakalım süslü kızlarına :))

wallaha bacım nihayet gördük ama hala okullar tatil değil :):KK50::KK50:

ay bişe beğendiremiyorumki.onlar süslü süslü elbiselere bakıyorlar.bende kot pantolon ,ceket,badi düşünüyordum.vede ben kazandım.:KK1:nisan sonunda memlekete gideceğim.hazırlık yapıyorum.............

walla bugün kurstan sonra anneme gittim balık alıp orda pişirdik yedik (malum benim evim kokmasın diye annem saolsun )geldik evimize,bi iki saat ders çalıştım dersimi bitirdim koştum hemen buraya :)

oh afiyet olsun.ben çok severim balığı.ama evin içinde yapmam.ya fırına yolluyorum yada balkonda kızaartıyorum..........

iyi yapmışın...balık iyi hoşta kokusu iki gün çıkmıyo:KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19:

aynen öle valla bende çözümü buldum işte :) annecim saolsun :)

ay bişe beğendiremiyorumki.onlar süslü süslü elbiselere bakıyorlar.bende kot pantolon ,ceket,badi düşünüyordum.vede ben kazandım.:KK1:nisan sonunda memlekete gideceğim.hazırlık yapıyorum.............

eee anneler herzaman mantıklı alışveriş yapar :)
ama kız çocukları nedense böle herzaman giyilemeyecek şeyler seçer,,aslında onlarda haklı öyle cici şeyler varki almamak için insan kendini zor tutuyor,geçen eltim bebek havlusu aldı ayıcıklı falan,dayanamadım bende bitane aldım,çok güldüler bana ama napiyim çok güzeldi,dedim ileriye yatırıyım yapimm:) ama sonradan vazgeçtim kuzenim 4 aylık hamile ona hediye edicem :)

aynen öle valla bende çözümü buldum işte :) annecim saolsun :)

eee anneler herzaman mantıklı alışveriş yapar :)
ama kız çocukları nedense böle herzaman giyilemeyecek şeyler seçer,,aslında onlarda haklı öyle cici şeyler varki almamak için insan kendini zor tutuyor,geçen eltim bebek havlusu aldı ayıcıklı falan,dayanamadım bende bitane aldım,çok güldüler bana ama napiyim çok güzeldi,dedim ileriye yatırıyım yapimm:) ama sonradan vazgeçtim kuzenim 4 aylık hamile ona hediye edicem :)

olsun canım elbet seninde olacak bir kenarda dursun................

ya kızlar kanald de bi yarışma var izliyomusunuz ,bana herşey yakışır diye :)

ay çok gülüyorum ben o yarışmaya yaa :)

slm kızlar nasılsınız. ben de burdayım ama sizi izliorum arada... ders çalışıorum da.. ban akatılmak isteyen varsa gelsin :p

hiç izlemedim arada reklamlarını görüyorum ama.....

kadınlara bir bütçe veriyorlar,o günün bi formatı oluyo,diyelimki kokteyl veya altın gününe gitcen nası giyinirsin diye,ellerindeki parayla o mağaza senin bu mağaza benim dolaşıyorlar valla :) bide kilolularda var arada,bi görsen helal olsun güveniyorlar kendilerinee :) ama birbirilerini eleştirirken gayet acımasızz eleştiriyolar :)

buarada karanfilli sen niye hiç konuşmuyosun?
anlatsana kendini bize biraz :)

:KK51::KK51:

slm kızlar nasılsınız. ben de burdayım ama sizi izliorum arada... ders çalışıorum da.. ban akatılmak isteyen varsa gelsin :p

kolay gelsin cnm :) candanla, bende sendeniz :) bizde çalışıyoruzzz ben ingilizce kurs. başladım çalışıyorum candanda aöfe :) yani yabancı değiliz sana :) katılabiliriz seve seve :)

X