Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

benim kaynanam vallahi iyidir,severim kendisini,biz iki geliniz ,yeterki bizim aramız iyi olsun iyi geçinelim diye çayımızı bile o doldurur,anne biz yapalım falan deriz,aman der sizin oğullarımla ve kendi aranızda (yani elti olarak) aranız iyi olsun ben bunu göriyim yeter diyo,allah razı olsun diyoruz bizde :)

allah bozmasın canım.benim kaynanam bana çay dolduracak.ben bu yaz doğum yaptım.memlekette 10 annemde kaldım.sezeryan.sonra kaynanama geçtim.ama orda beni hiç yatırmadılar ortada dolandım.sonra çok hastalandım.doktoruma gittim çok kızdı.kaynanam bana sanki bahçede çapamı yaptı dedi güldü........kızı olsa ne yapar acaba...............

allah bozmasın canım.benim kaynanam bana çay dolduracak.ben bu yaz doğum yaptım.memlekette 10 annemde kaldım.sezeryan.sonra kaynanama geçtim.ama orda beni hiç yatırmadılar ortada dolandım.sonra çok hastalandım.doktoruma gittim çok kızdı.kaynanam bana sanki bahçede çapamı yaptı dedi güldü........kızı olsa ne yapar acaba...............

biliyorum cnm var böyle insanlar bizzat etrafımızdada görüüyoruz ama ben allahtan şanslı çıktım..

selam hanımlar iyi geceler bugün test yaptım yine negatifti.ama testten sonra regl oldum :KK60::KK60:
hamile değilim haber vereyim dedim. sizler nasılsınız

selam hanımlar iyi geceler bugün test yaptım yine negatifti.ama testten sonra regl oldum :KK60::KK60:
hamile değilim haber vereyim dedim. sizler nasılsınız

hadi yaaa :S tühh dicem ama sen zaten negatiften yanaydın :) neyse hayırlısı artık bacım :) benimde yapmam gerek ama ısrarla yapmıyorumm :)

hoşgeldin canım nasılsın
hoşbuldum ama çıkıcam lady ablacım.haber vereyim dedim sonuçları
hadi yaa??? kötü olmuş,yani türkçe bilmemesi kötü olmuş,nereli eşin yada sen nerelisin ???

Superi hoşgeldin buarada,neyaptın kan testini varmı bi gelişme ???

rahatladım ya regl olunca.üstümden büyük bi yük kalktı desem yeridir.:KK49::KK49::KK49:

neyse kızlar hepinize iyi geceler kociş yattı bende yatayım hepinizi öpüyorum :KK54::KK54::KK54:

X