Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

canım bak bide yapabilirsen kardeşimin mutfağını tarif edeyim çok kullanışlı davlumbazı koyduğun duvarın dolaba yakın kısmında lavobovar boydan boya tezgah onun karşı duvarındada kilerli büyük dolap gömme fırın tezgah ve yan ve üstler camlı dolap

gidemicem ben bu gidişle...
cnm pek anlayamadım ama?? nasıl yani ocağın yanında mı lavabo? ben de boy dolap yaptırdım kiler dolabı olucak altı onun üstünde mikrodalga olucak. ya pek anlayamadım ama dediğini :S fırsat bulduğunda foto çekebilir misin :)) çok mu şey istemiş olurum

gidemicem ben bu gidişle...
cnm pek anlayamadım ama?? nasıl yani ocağın yanında mı lavabo? ben de boy dolap yaptırdım kiler dolabı olucak altı onun üstünde mikrodalga olucak. ya pek anlayamadım ama dediğini :S fırsat bulduğunda foto çekebilir misin :)) çok mu şey istemiş olurum

canım çekip yazdığımız sayfaya koymasını söylerim detaylı çeker sana

kızlar bu kes gerçekten iyi geceler. sabah uyanamıcam. tekrar tşkkrler yorumlar için. fotoları da bekliorum :)) byyy

kız ceyda nasılsın fıstık,görüşemedik ne zamandır...................ay bu gece keyfim yerinde,anlat kocan nerede yattımı,sen ne yapıyorsun,burası kim ben neresiyim

kız ceyda nasılsın fıstık,görüşemedik ne zamandır...................ay bu gece keyfim yerinde,anlat kocan nerede yattımı,sen ne yapıyorsun,burası kim ben neresiyim

iyiyim kuzum. sen nasılsın? evet epeydir toplanamıyoruz canım. Kocam yanımda :KK16: komedi dükkanı' nı ziliyok beraber, ben de bi taraftan KK' ya bakıyorum.

Kız senin neşen pek bi yerinde n'oldu kııı loto moto mu tutturdun nettin :KK60::KK60:

prenses sen nerelerdesin...hoşgeldin..:KK70:

selam canım nasılsın......:KK19:

hoşbuldum canımcımmm :KK19:

iyiyim canım sağol.oğlum şimdilik uyudu.bugün aşı yaptırdım.ateşi olmazsa.kızlarda daha uyumadılar oynuyorlar.

ne aşısı canım ya,geçmiş olsun,iyi valla 3 çocuk,birde koca iyi başedip giriyorsun buraya bravo valla,tebrik ediyorum seni,ben kocişi uyuttum kaçtım buraya.

iyiyim kuzum. sen nasılsın? evet epeydir toplanamıyoruz canım. Kocam yanımda :KK16: komedi dükkanı' nı ziliyok beraber, ben de bi taraftan KK' ya bakıyorum.

Kız senin neşen pek bi yerinde n'oldu kııı loto moto mu tutturdun nettin :KK60::KK60:

hoşbuldum canımcımmm :KK19:

yok ne biliiiim eşimle yemekteydik biraz önce abimlerle falan,3 kadeh içtim bellimi oluyor hemen yavvv,keyfim iyi şükür.

yamukprenses canım sen istanbul' da mı oturuyorsun? yarın buluşma var 50 kişi istanbul şişli cevahir avm' de buluşuyoruz :KK34:

yamukprenses canım sen istanbul' da mı oturuyorsun? yarın buluşma var 50 kişi istanbul şişli cevahir avm' de buluşuyoruz :KK34:

yok canım ben antalyalıyım,keşke istanbulda olsaydım,ne güzel ya keşke ben orada olabilseydim,çok isterdim tatlım ya,bende buradamı toplasam acaba milleti,bu arada 50 kişi dediniz dimi,vavvvv bayada kalabalıkmışsınız.ayyy neler yaşadığınızı ve resimleri ekleyin buraya olurmu.

ne aşısı canım ya,geçmiş olsun,iyi valla 3 çocuk,birde koca iyi başedip giriyorsun buraya bravo valla,tebrik ediyorum seni,ben kocişi uyuttum kaçtım buraya.

6.ay aşısı canım.kocam işte.kızlarımda kendi kendilerine oynuyorlar.bebişimde uyuyor.benim burda pek arkadaşım yok.gurbetteyim.ve konuşacak kimse yok:KK14:.o yüzden eşim karışmıyor.ama genelde eşim işteyken çocuklar yatınca giriyorum............

Son düzenleme:
6.ay aşısı canım.kocam işte.kızlarımda kendi kendilerine oynuyorlar.bebişimde uyuyor.benim burda pek arkadaşım yok.gurbetteyim.ve konuşacak kimse yok.o yüzden eşim karışmıyor.ama genelde eşim işteyken çocuklar yatınca giriyorum............

anladım tatlım,yurtdışında hollandadamıydın sen?

X