Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

yetişir inş. canım.. tatlı telaş bunlar. :97:
slm kızlar napıyosunuz bakemmmm

hoşgeldin bacum ne edekk takılıyoruz işte sen naptın?

kızlar ben kaçtım... gerçekten çok yorgunum, dün sabaha karşı 4 uyudum ve sabah da 8.30 da kalktım. ayrıca akşam üzeri regl oldum sancım var... ben ölmüşüm ağlayanım yok

Herkese tatlı uykular, hayırlı geceler. Kocalarınıza sarılıp uyuyun fıstıklarım, kocası olmayanlar da şimdilik kocalarını düşünüp yastığa sarılsınlar

Öpüldünüzz :81:

tmm tatlım hadi sana ii uykular bende gitcem uyumaya zaten yinede bi size bakemde öyle yatayım demiştim hadi öpüldün çok geçmş olsun bu arada cnmm:94:

:84:
ii geceler canım beni de düündüğün için teşekkürler

ne yazdıklarınızı okudum forum takibe bakıyodum biri konu açmış ilk gece nelere dikkat etmeliyia diye yok duş alıyonuzmu yok hemen terli terli yatıyonuzmu temelli saf ayağına yatmış

iyi uykular canım..........

ceyda hala aktif görünüyo heralde açık bıraktı gittiysen iyi uykular

maşaallah canım.benimkiler ikiz kızlarım 6 yaşında ,oğlum,6 aylık...............

allah bağışlasın büyümüş ikizlerin oğluşun çok küçük zor olmuyomu 6 sene aradan sonra çocuk büyütmek kaç yaşındasın

allah bağışlasın büyümüş ikizlerin oğluşun çok küçük zor olmuyomu 6 sene aradan sonra çocuk büyütmek kaç yaşındasın

29 yaşındayım.yok aslında çok zevkli ikizlerde çok zorluk çektiğim için bu bana zorda olsa ikizler kadar zor gelmiyor..............

Son düzenleme:
canım ben 79 doğumluyum32yaşındayım çok sinirli olduğumu çocuktan sonra anladım benim istediyim herşeyi anında yapmasını istiyorum ama daha küçük olmuyo tabi sonra bana çıldır geliyo çocokta şimdi hemen herşeyi yapmaya çalışıyo garibim yaramazlıktanda geri kalmıyo 2. benim için çok zor düşüncesi bile ürkütüyo

aslında bende öyleyim.biraz kuralcıyım.hatta katı kurallarım var.ama böyle olması büyüyünce iyi oluyor.sinir hepimizde var.ama çocukları çok seviyorum.herşeyin en güzeli için çabalıyorum.yaramazlık konusuna dayanamıyorum.özellikle biryere gidince kızlarım kuralcıyım dedimya.çok akıllılar.ama oğlum nasıl olur bilmiyorum.bence istiyorsan çok ara verme.ben kızlar iki tane diye ara verdim....beraber büyürler oğlun bayağı büyümüş.eminim halledersin......

kızlar ben de burdayım ama oğlum uyandı süt içirdim yatırdım tekrar geldim hala çiziodum sessiz sessiz yatarım ama birazdan heralde ben de bitmek üzere :)))

kızlar ben de burdayım ama oğlum uyandı süt içirdim yatırdım tekrar geldim hala çiziodum sessiz sessiz yatarım ama birazdan heralde ben de bitmek üzere :)))

hoş geldin canım bende biraz sonra kaçarımeşim8:30da gelcek beni yazarken bulcak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…