Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

Ceyda misafirlerin kk danmı.istanbulda olsam bende gelirdim kız.....

hangi misafirler kuzum :26:
canım iyiyim sağol.benim ufaklık biraz çok huysuz malum derdinide anlayamıyorum.sürekli huysuz zorla uyutuyorum.yattımıda hemen uyanıyor.uyutmuyor beni....

oyy yerüm ben onu.. :KK69: benim de koca bebeğim var evde işte napıcan :KK60: kocam hasta oldu da azcıkın bugün evdeydi, yarın da evde olacak. Bugün epey ilgilendim onunla bi hoşuna gitti bi hoşuna gitti ki sorma. :KK53:sonra dedim tamam sen yat uyu ben kankilerime gidiyom :KK60::KK55:

Ceydacım pardon canım buluşma diyince sende toplanılacak sandım.tekrar okuyunca geçmişiş çaktım köfteyi......:KK1:..

Herkes gitti yine.ne oldu bu topiğe....................

ya evet öyle oluyo bi bakıyosun herkes var bi bakıyosun kimseler yok bende çıkıyım canım aynen benimkide çok mızmız emerse emziriyim bi duş alıp yatıyım belki uyur :KK43:

Ekobero bebeğini emziriyorsun sanırım.ek gıdalara nezaman başlamıştın.....emzirmeyi bırakır gibi oldumu...GEÇEN BİR YERE GİTTİM .EK GIDAYA NEDEN BAŞLADIN.DAHA ERKEN.EMMEYİ BIRAKIR DEDİ KORKUTTU BENİDE .ONDAN SORUYORUM...BEBEĞİM 6AY 6 GÜNLÜK.1 HAFTADIR BAŞLADIM YANİ..

Son düzenleme:
Ceydacım pardon canım buluşma diyince sende toplanılacak sandım.tekrar okuyunca geçmişiş çaktım köfteyi......:KK1:..

:KK1:
valla cumartesi bi buluşma olacak da bacım, bakalım 50 kişi toplanıyoruz nereye sığacaz ben de bilmiyorum :KK60:

bu sayede daha önce su_peri ile gerçekleştiremediğimiz buluşmamızı da gerçekleştirebileceğiz inş. :KK34:
aslında farklı bir duygu olmalı.burdan sohbetler edip az çok birbirimizi tanıyoruz.hatta kafamda ben şahsen herkesi tasarlıyorum.acaba yüzyüze gelip tanışınca aynı hislerde olunabilirmi.......:44:

X