Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

mereba kızlar nasılsınız kimse yok herkes akşam toplanacak heralde bu sabah saat10da 2.kez teyze oldum çok tatlı bir kızımız var allah anasına babasına bağışlasın allah bütün çocuk isteyenlere aratmadan sağlıklı bebekler nasip etsin akşam görüşürüz

mereba kızlar nasılsınız kimse yok herkes akşam toplanacak heralde bu sabah saat10da 2.kez teyze oldum çok tatlı bir kızımız var allah anasına babasına bağışlasın allah bütün çocuk isteyenlere aratmadan sağlıklı bebekler nasip etsin akşam görüşürüz

kızlar selam nasılsınız neler yapıyorsunuz,görüşemedik bikaç gündür:)
keyifler yerindedir inşallah..

bi kaç gündür kursa gitmek için erken kalktım,dengem şaştı vallahi,havalarda çok soğuk biraz hasta gibiyim,kkaç akşamdır erkenden yatıp kalıyorum,çok özledim sizi ama malum bu saatte henüz toplanmadınız ,birazdaha buralarda takılıcam ama görüşemessek yarına inşallahh kendinize iyi bakın kızlarr :)))

canım senin adına sevindim allah nazardan saklasın analı babalı büyüsün inşallah allah isteyen herkese nasip etsin

ehh işte benimde fena sayılmaz evde takılıyoruz bugün eşimle.. bende bakım dedim kim var kim yo diye forumda..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…