Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

ay bayanlar kısaca özet geçip çıkıyım yatıp dinleniyim perşembe günü oglumun sınıfı ve ögretmenleri geldi 15 tane çocuk ve ögretmenleri ama çok güzel gçti bebişim üzmedi beni sagolsun uyudu onlar giderken kaktı baya bi yoruldum ama çok neşeli geçti ve yatmaya çalışıyorum şimdide hafta osnuda misafirlerim olabilir kendinize iyi bakın herkese güzel hafta sonları

ay bayanlar kısaca özet geçip çıkıyım yatıp dinleniyim perşembe günü oglumun sınıfı ve ögretmenleri geldi 15 tane çocuk ve ögretmenleri ama çok güzel gçti bebişim üzmedi beni sagolsun uyudu onlar giderken kaktı baya bi yoruldum ama çok neşeli geçti ve yatmaya çalışıyorum şimdide hafta osnuda misafirlerim olabilir kendinize iyi bakın herkese güzel hafta sonları

geçmiş olsun canım güzel geçmesine sevindim iyi vakit geçirmişsiniz sen dinlen iyi hafta sonları görüşürüz canım:))

güzeldi dilekçim bebişim dişinin ucunu gösterdi sonunda
bogazlarım ablacım ve öksürük tıkanıyorum geceleri ya sesimde kısık nane mollayım ama dogru dürüst yatamıyorum bile kendinize iyi bakın iyigeceler hepinize

canım iyi bak kendine bebişine bulaşmasında dikkat et

kız ben bi hyere selam canlarım yazdım foruma geçtim hoşgeldin demenizi bekliyorum hayatım:KK60::KK60::KK60::KK60: Hoşbulduk yeni arkadaşlar gelmiş hoş geldiniz kızlar

canım ben görmemiştim hoş geldin tekrardan bugün benimde 2. günüm diyetimin bişey yemedim ama kafaya vuruyo:92:

canım ben görmemiştim hoş geldin tekrardan bugün benimde 2. Günüm diyetimin bişey yemedim ama kafaya vuruyo:92:

kız yazamamışım zaten ama nereyeyazdım bilmiyom:KK60::KK60::KK60: Bn alıştım bayağı açlık yok maşallah misafrliğe gidiyorum mllet şaşırıyor hehehh bu kadaraz mı yicen diolar

X