Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

ne güzel keşke bende sabırlı olabilsem biraz banada öğretirmisin nasıl oluyor bu iş

ben kendimi hep sabırsız sanardım ama yaşadıklarımdan sonra anladım ki bende üstün bir sabır varmış :))) bir şeylere tutunmak gerekiyor o zaman sabrede bilirsiniz.

[
slm hanımlar nasılsınız

benim ki beklenti değil ama dünya için bir şeyler yapabilmek isterim.
hoşgeldin tatlım

galiba biraz zaman gerekiyor ama şimdi sigarayı bıraktım biraz sinir var alışamadım henüz 1 hafta olduda

aaa bıraktınmı abla,hani seviyorum bırakamam diyordun,düşünmemeye çalış,düşünürsen hep canın istersen,benim şimdi hiç aklıma bile gelmiyor,sigara diye birşey vardı dimi,unutmuşum!

selam kızlar ben geldim

hala ayaklarımda oğlumu sallıyorum uyumadı gitti sırtım delindi resmen ya ağırlaştı bide uff.

siz nasılsınız hatunlar

sigarayı bıraktığına çok sevindim senin adına ben hiç içmedim ama sigaradan nefret ediyorum babamı küçükken kaybettim hep sigara yüzünden olduğunu düşünmüşümdür o yüzden nefret ediyorum sigaradan sen de tamamen kurtulursun umarım..

selam kızlar ben geldim

hala ayaklarımda oğlumu sallıyorum uyumadı gitti sırtım delindi resmen ya ağırlaştı bide uff.

siz nasılsınız hatunlar

hoşgeldin ayyy çok zor oluyo ayakta sallamak ben büyüğü bir buçuk sene sabaha kadar sallayarak uyuttum hep ben durunca basıyodu feryadı bende otomatiğe takmış gibi sürekli sallıyodum ahhh ahh geçti çok şükür

her dakika aklımda ama kızlarım çok baskı yaptılar eşimle birlikte bıraktık

inşallah başarılı olurum azimliyim ama

benimde klasiktir çocuklarımı büyütüp en iyi şekilde şöyle aklı başında hayırlı evlat şimdiki gibi anasına babsına bagıran sygısız çocuklar olmasınlar istiyorum bide evimden azda olsa para kazanabilecegim bi iş çocuklar büysün giyim konusunda geliştircem kendimi

hoşbuldum hanımlar.
bende sigara karşıyım babam 38 yıl sonra bıraktı şimdi nefret ediyor.eşim çok sigara içer sanırım günde 3 paket kadar içiyor buda beni çok ama çokkk fazla üzüyor ne yaptıysam bıraktıramadım.hamile kaldığında bırakırım dedi 2 kere hamile kaldım 2 sindede bırakmadı.3 de olsa bırakmaz biliyorum.ama neyse ki yanımda sigara içmez.yatağa sigara kokusuyla girmez.lady abla umarım başarılı olur bir daha sigara başlamazsınız.

en iyisini yapmışsınız lady ablacım bravo avlatlarınıza benim babam yirmi senelik tiryakiydi günde dört paket içtigini bilirimokadar yani o bile bıraktıysa herkes bırakır bide eşime bıraktırabilsem

seni anlıyorum ablacım,ben ilk bıraktığım zamanlar rüyamda bile görüyordum ama şimdi unuttum,en iyi ilacı düşünmemek,sonra birde bakmışsın unutmuşsun,aslında inan bana zor değil,dudak alışkanlığı olduğunu anlıyor insan,ben 14 yaşımda başlamıştım birde düşün yani,10 sene aralıksız içtim,4 senedirde içmiyordum ama geçen sene düşük yapınca tekrar başlamıştım,günde 2 paket içiyordum bir ara,sonra baktım olmayacak işte yılbaşında tekrar bıraktım aklıma bile gelmiyor şimdi,birdahada asla içmem.

tebrik ediyorum seni prensesim

senin üç tanemi çocugun var kaç yaşındalar eger varlarsa

yok canım allah bağışlarsa iki oğluşum var e bide koca bebek kocişim var onuda saydım üç böcük oldu bizim evde ben tek kaldım zaten büyük oğlum (7 yaşındadır kendisi) anne sen tek kaldın bide kız kardeşim olsun diyip duruyo ama ben bazen korkuyorum.. ufaklıkta 2 yaşında senin varmı canım çoluk çocuk neler yaparsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…