Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

kızlar her akşam burdamı oluyorsunuz? ne zamanlar geliyorsunuz buraya.Ben de geleyim.

hayatım bizim burası genelde gece açılıyo :KK60::KK60: yani kızlar genelde gece toplanıyorlar ee gündüzleri çocuk ev işler misafirler yemek derken kendimize anca gece fırsat buluyoruz senide bekleriz artık canım şimdilik by kızlar

slm kıslar sizinle karşılaşamıyoruz uzun zamandır çok geç geliyorsunuz bende çok yorgun oluyorum bekliyemiyorum bu alşam bekliyeceğim uykum gelmezse görüşürüz

iki gündür çok mızmızız ama sebebini ögrendim sanki bi iki güne haber veririm size dişimiz çıkıyo hohoyttt çok sevindirikim:KK52::KK52::KK52:sanki diş çıkınca herşey bitecekmiş gibi:KK60::KK60::KK60:

iki gündür çok mızmızız ama sebebini ögrendim sanki bi iki güne haber veririm size dişimiz çıkıyo hohoyttt çok sevindirikim:KK52::KK52::KK52:sanki diş çıkınca herşey bitecekmiş gibi:KK60::KK60::KK60:

hoşgeldin canım bebişinede geçmiş olsun tabiki diş çıkarması çok önemli sıkıntı biraz olsun geçmiştir

lady ablacığım hoşgeldin çok uzun zamandır denk gelip görüşemedik

ekobero canım sende dün yoktun tatlım,hoşgeldin.bebişin dişmi çıkarıyor,ayyy kıyamammmm ne güzel.

lady ablacığım hoşgeldin çok uzun zamandır denk gelip görüşemedik

ekobero canım sende dün yoktun tatlım,hoşgeldin.bebişin dişmi çıkarıyor,ayyy kıyamammmm ne güzel.

evet canım dün bogazlarım agrıyodu çok fena yattım dinlendim dogrusu bugünde agrıyoda size bi bakıyım dedim

slm kıslar iyi geceler gözlerim ekranda kaldı bu gece benimkiler erken uyudu 22 den beri bakıyom kimsecik yok

X