Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

kadın piskopatı çamaşır seriyorum balkona bir baktım geldi.çekti duvara çaktı beni ben dondum kaldım.o balkondaymış neden çamaşır sermişim.ne yapacağımı bilemedim o gitti ben hemen komşuya koştum sonra jandarma sonra doktor raporu 2 yıl dava sonuç ona en az 3 aydan başlayan hapis cezası tabi kadın olaydan sonra kayboldu gitti apartmanada yeni taşınmıştı.izi yok falan filan olayların sonrasında diğer komşularlada davalık oldu ama elde hiç bişe yok türk adaleti o neyse kendin kesecen cezasını keşke diyorum dava etmeseydimde canını yaksaydım.olan oldu bir daha hiç kimsenin bana saldırmasıan izin vermem.olmazsa ben döverim :)) nede olsa sonuç 0

kızlar bizmi çok iyiyiz yoksa karşımızdakilermi kötü uysan hergün kavga çıkar

fesuphanallahh:) delimiymişş herkes çamaşır asarki balkonuna,alt katındamı oturuyoduu ??
keşke sende hırpalayaydınn birazcıkk ...

kadının gözü dönmüş ve abartmıyorum nerden baksan 100 kilonun üstündeydi birde derler ya delilerde kuvvet çok olur kadın beni tutunca aklımdan bin türlü şey geçti valla ama şaşkınlıktan birde hiç görmediğim duymadığım birşey ne yapacağımı bilemedim.ALLAH her zaman karşımıza hayırlı kişiler çıkarsın.

vallaha benim binamda hiç komşum yok,kimseyi tanımıyorum herkesde çalışıo zaten ,gerçi 4 aydır otuyorum burada, bi üstt sokakta annem,teyzemler falan oturuyoo o yüzden komşuya da pek gerek duymuyorum,sürekli onlardayım :)

kızlar akşam akşam zaten sinir oldum bırakalım kavgayı yazmayıda kendimizden bahsedelim zayıflamak istiyorum hap araştırdım exsodexs diye kullananlar zayıfladım bırakınca kilo aldım diğeri hiç biişe yaramaz başkası çok iyi ayda 5-10 kilo veriyosun demiş ne yapsam

kızlar bizmi çok iyiyiz yoksa karşımızdakilermi kötü uysan hergün kavga çıkar

yani açıkcası çok değişik insanlar var,mesela ben hiç istemem kötülük olsun,herkesle iyi anlaşmak isterim,ne geçecekki elime kavgadan,stres sıkıntıı yanii sadece...

kadının gözü dönmüş ve abartmıyorum nerden baksan 100 kilonun üstündeydi birde derler ya delilerde kuvvet çok olur kadın beni tutunca aklımdan bin türlü şey geçti valla ama şaşkınlıktan birde hiç görmediğim duymadığım birşey ne yapacağımı bilemedim.ALLAH her zaman karşımıza hayırlı kişiler çıkarsın.

aman amann sende sert kayaya çarpmışsın allah karşılaştırmasın bidaha cnm ...
benimde annemin komşusu var,hatta bu komşunun dünürü var,anam kadın geliyorr,annemide çok seviyorr, ama allahım bir gevezee ya inanın kadın köyündeki kapıya gelen kediye kadar hiç susmadan deli gibi anlatıyor,asla karşısındakine söz hakkı vermiyorr,bukadar gevezelik olmaz:)

bi gece çaya geldiler annem 3 gün başağrıısıyla yattı valla :)

kızlar akşam akşam zaten sinir oldum bırakalım kavgayı yazmayıda kendimizden bahsedelim zayıflamak istiyorum hap araştırdım exsodexs diye kullananlar zayıfladım bırakınca kilo aldım diğeri hiç biişe yaramaz başkası çok iyi ayda 5-10 kilo veriyosun demiş ne yapsam

vallaha cnm benim hiç bi fikrim yok zayıflama hakkında,, senin bu dediğin ilaçmı ???

bence hapla zayıflamayı düşünmeyin biraz boğazdan kısın biraz hareket attırın ama hap olmaz olmamalı o kadar haberler çıktı bence bunu yapmayın.annem mesela sabah aç karnına taze nane yer yağsız yoğurt ılık olacak onu yer sonra bir bardak ılık suya bir yemek kaşığı elma sirkesi katarak için bunları bir hafta birini 2. hafta diğerini olarak devam edin inş fayda görürsünüz.annem kilolu değildir ama belinde fıtık olduğu için kiloda almaması gerekir arasıra bunları yapıyor.

vallaha cnm benim hiç bi fikrim yok zayıflama hakkında,, senin bu dediğin ilaçmı ???
evet canım eczanede satılıyor 56 tablet 38tl dedi eczacıda metetti günde 2tane kullan istediğin kiloya gelin ce 1er gün arayla devam et hemen kesme faydası olmaz dedi

bence hapla zayıflamayı düşünmeyin biraz boğazdan kısın biraz hareket attırın ama hap olmaz olmamalı o kadar haberler çıktı bence bunu yapmayın.annem mesela sabah aç karnına taze nane yer yağsız yoğurt ılık olacak onu yer sonra bir bardak ılık suya bir yemek kaşığı elma sirkesi katarak için bunları bir hafta birini 2. hafta diğerini olarak devam edin inş fayda görürsünüz.annem kilolu değildir ama belinde fıtık olduğu için kiloda almaması gerekir arasıra bunları yapıyor.

evet bencede eğer hap ise alma,bak benim işyerinde bizzat bi arkadaşım gözümünde sipariş verdi netten,neyse ilaç geldi falan,kız bi gün öğlene kadar zor çalıştı sonra bende kendine refekat ettim hastaneye kaldırdık,bünyesine dokundu,yani her bnyede aynı olurmu bilmem ama etkileri kötü ???

canım annene çok geçmiş olsun benim annemde devar gün geliyo yerinden kalkıp yemek bile yiyemiyo iyice kaymış belindeki diskler

bir ara ege üni. çıkardığı tamamen doğal yosun hapları vardı onu bir araştırın en azından doğal.

bide benim kızkardeşimde ılıksuya elma sirkesi damlatır içer,denedinmi hiç ?işe yarıyor galiba ?????????

evet bencede eğer hap ise alma,bak benim işyerinde bizzat bi arkadaşım gözümünde sipariş verdi netten,neyse ilaç geldi falan,kız bi gün öğlene kadar zor çalıştı sonra bende kendine refekat ettim hastaneye kaldırdık,bünyesine dokundu,yani her bnyede aynı olurmu bilmem ama etkileri kötü ???

ya kızlar korkutmayın beni annemde bu gün aldıysan at ohapları kanser yapıyomuş zayıflama hapları dedi doktor marankimi varmış onu dinlemiş o hepsi para tuzağı demiş

canım annene çok geçmiş olsun benim annemde devar gün geliyo yerinden kalkıp yemek bile yiyemiyo iyice kaymış belindeki diskler

zinde annenize geçmiş olsun.annem örnek oldu bana onun gibi tek başıma yapardım tüm işimi mobilyaların yer değişlerini bile hatta kimse inanamazdı yemek odası olsun yatak odası dolabı olsun tek başıma yapmama ama annemin genç yaşta belinde 2 tane fıtık ve kanal daralması olunca artık hiçde dokunmuyorum mobilyalara.elimi atıyorum şuraya çekeyim diye sonra aman diyorum hiç birşey sağlıktan iyi değil.dikkat etmek gerekir.

bir ara ege üni. çıkardığı tamamen doğal yosun hapları vardı onu bir araştırın en azından doğal.

selam kızlar nasılsınız ben ondanda aldım apple cromda aldım bpşuna paranı verme arkadaşım yazık bogazdan kesmeyince ne kullanırsan kullan bi halta yaramıyo

zinde annenize geçmiş olsun.annem örnek oldu bana onun gibi tek başıma yapardım tüm işimi mobilyaların yer değişlerini bile hatta kimse inanamazdı yemek odası olsun yatak odası dolabı olsun tek başıma yapmama ama annemin genç yaşta belinde 2 tane fıtık ve kanal daralması olunca artık hiçde dokunmuyorum mobilyalara.elimi atıyorum şuraya çekeyim diye sonra aman diyorum hiç birşey sağlıktan iyi değil.dikkat etmek gerekir.

evet canım boş ver yardım etmezlerse aynı yerinde kalsın bende onu evi taşırken yaptım neymiş taşımacılar bazayı istediyim yere koymamışlar bırak kocan yapsın olmaz ben ite ite kaydıra kaydıra yaptım sonra bir hafta belimden kalkamadım ara rara tutuyor ama yaptık bikere

X