Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

niee kızzz neden görüşmüosunuzz bi aydırr ??????????*

tama canım sağol anladım öteki iş yapmadı galiba:)))
ayyy ne fenasın ya dilek
ne yani antalyali yokmu simdi :)))
ayyy ben varııııııımmmmmm dedim ya kaç kere kızz:84:
antalyalilar facebooktan ekleyelm birbrmzi :) -
ben facebook kullanmıyorum canım ve kendimce karşıyım

yok canım bende öyle bişey gördümde yinemi hortladı dedim

yok canım,amannn hortlarsada bana ne.

banadaaaa atttt kıskandım dermişimmmmmm :)
:))) link verdim prensese burdan vermek yasak.

canım benim ya çok tatlı birisin sen ya,işi gücü bırakıp benim için bunumu araştırdın,teşekkürederim canım,sence bende progestan sorunumu var dersin?

yardım severim biraz :))) bence öncelikle hormonlarından tabi doktor değilim ama o kadar çok test yaptırdım o kadar çok doktora gittim ki tecrübe konuşuyor diyelim.birde uzman doktordan öğrendim bazı sonuç değerleri referans üst sınırına yakınsa yüksek sayılır.onun için gittiğin doktor önem kazanıyor.testin yapıldığı zamanda önemli bir etken.birde referans değerler tüm yaş gruplarını kapsıyor senin yaşıan yüksek gelebilir yada düşük anlatabildim mi.benim değerim referans üst sınırına yakın ama yaş etkeni ile bakıldığında doktor yüksek buldu.doktorum bana özelliklede hamilelikte tsh nin 0.2-0.5 civarı olması gerektiğini söyledi.umarım ilgili ve bilgili bir doktor bulursun.

ayyy ne fenasın ya dilek

ayyy ben varııııııımmmmmm dedim ya kaç kere kızz:84:

ben facebook kullanmıyorum canım ve kendimce karşıyım

yok canım,amannn hortlarsada bana ne.

bende sendenim yamukcumm bende facebookk kullanmıyorumm :)eşimde bende karşıyızzz ama kullanlara bi lafım yokk heee alınmayın sakın:)
benim kızkardeşim falanda ohooo face de yaşıoo sankim :)

canım benim tsh 2.23 çıkmış normal değerlerde gözüküyor sanki.sınır 0,34-5,60 bendeki kağıtta,benim değerimde bu iki değer arasında yaşımda 30,normal değilmi anlamadım,ya aslında en güzeli beni sıkı takip edecek bir doktor,buradakilerin hepsi laylaylom.

ben face kullanıyorum..libya da arkadaşım yoktu.facede açtığım grup ve sayfam sayesinde bende benim gibi olanlarda artık yanlız değiliz.reelde görüşüyoruz burda hayatımıza renk geldi :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…