Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

hoş geldin canım bebişin hala ayaktamı seninde

yok canım ben erken yatırıyorum elimden geldigince abimiz bu hafta evde biraz geç yatmak istiyo bende bişey demiyorum ama en geç 11 tatilde oda yoksa dokuzbuçuk onda yatırıyorum valla kafamı dinliyorum ortalıgı topluyorum birazda nete bakıyorum işte

evet o düşünmüştür bişeyler romntik bayan valla eşleri yaşadı otele felan götürmek istiyodu naptı acaba:))))

anaam valla ben otele götüremem ama hediye konusunda yada süpriz konusunda yardım eder heralde ay merak ettim naaptı acaba? ay bide sevgililer günü var ne alsam diye düşünüorum

valla aynı ben eşimle oğlum yatınca ohhhh benden rahatı yok hafta sonuda eşimde net o kötü oluyo((

anaam valla ben otele götüremem ama hediye konusunda yada süpriz konusunda yardım eder heralde ay merak ettim naaptı acaba? ay bide sevgililer günü var ne alsam diye düşünüorum

ay kızlar benim herif resmen yontulmamış odun ya hiç anlamıyo böyle şeylerden kadın ruhundan:84::84:

ay kızlar benim herif resmen yontulmamış odun ya hiç anlamıyo böyle şeylerden kadın ruhundan:84::84:

valla ben o konuda inanılmaz şanslıyım...habersiz çiçekler alır gelir ekmek almaya gidiorum diye ..doğum günümde iş yerime içi çikolata dolu ve bi yüzük olan kutu gönderdi mesela..o nedenle hakedebileceği güzel şeyler yapmak istiorum sevgililer gününde ve doğum gününde

ya bütün erkek çocukları böyle hareketli mi oluyo ya:26:

ahhhh hayatım nerde banada biraz taktik versenin adan resmen kalas..

bikeresinde oğlum doğmamıştı çalışıyordum ozaman beni işten aldı doğum günümdü yol üstünde durdu taksiciden bi çiçek aldı cenazeye gider yani onuda ben söyledim al diye napçam bilmem:

abooo böyleside düzelmez anacım

benım sevgulusum kesın 14 subattan once bı plan yapar ogun bende kutlamayı sevmıyorum 14 subatta en sevdıgım sey esortmanlarıımızı gıyıp sahılde yurumek ama tabı ondan oncekı bı gun kutlama olması lazım yoksa parcallarımmmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…