Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

kızlar arkadaşın biri iki saatten beri sizin topiği arıyorum diye msj gönderdi tarif ettim ama bulamadı adresi ona nasıl gönderebilirim tıklayınca direk buraya girsin:)))

kızlar arkadaşın biri iki saatten beri sizin topiği arıyorum diye msj gönderdi tarif ettim ama bulamadı adresi ona nasıl gönderebilirim tıklayınca direk buraya girsin:)))

linki kopyalıp gönder cnm ,adres çubuğuna yapıştırsın zaten üye girişi varsa girer yaniii :))

hayatım valla kıymalı şehriye çorbası yaptım salata yoğurt falan bugün hiç canım yemek yapmak istemedi eşim de geç gelcek maçları var ondan:)))

ohhh miss gibi bide limon sıkk oğluşunu doyurdunmu tamam vallaa :)
bende hiç yalnızken yemek yiyemem yaaa,bazen gün içinde yemek yemeyi bile unutuyorumm valla eşim gelene kadarr :)

gördüm cnm resimlerinii çok ttatlısınız oğluşunuzlaa:)

yenileride ekle bakalımmm onlaradaa:)

ayy canım sormaa bana da bazen olur,elim kolum hiçbişeye kalkmazz:)
boşverrr bugün kendine tatill verrr :))))

kızzz konuşuyorummm yaaaa :) duymuyomusunnnnnnnnn,iki saattir saana seni çağırıyorummmm diloşş diloşşş diee :)

canım ya bende seni görsem merak ediyorum albümde resmin varmı hiç hayatım:)))

kızzz konuşuyorummm yaaaa :) duymuyomusunnnnnnnnn,iki saattir saana seni çağırıyorummmm diloşş diloşşş diee :)

burdayım canım bende seni bekliyordum

hayatım valla benim oğlan altını bi doldurdu bi doldurdu bi altını alim kokudan bayılacam

canım ya bende seni görsem merak ediyorum albümde resmin varmı hiç hayatım:)))

yok cnm resmim hiç eklemedim ama ,biara eklerim bakarsınızz görürsünüzzz beni sonra kaldırırım ama kimse görmesinnn :)))) düğün fotolarımıda koyarım gelinliklileri falan:)

burdayım canım bende seni bekliyordum

hayatım valla benim oğlan altını bi doldurdu bi doldurdu bi altını alim kokudan bayılacam

al kızz alll çocuğun altı pişik olacakk,bende kayınvalide yemez hazırlıoo az ona yardım ediimm :)
ama online olucam sayfada...okkk..

diloşş cnm bi yemek yiyeyim de gelicem gene cnmm okk.. :) mucuk sanaaa

tamam canım benim sen keyfine bak oğluşumunda kakası sırtına kadar çıkmış onu hallettim birazdan gene giricem canım zaten kızlar geceye doğru toplanırlar öpt canım şimdilik by by

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…