Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

hyatım en sevdiği yemeği bilirsin hangisise onu pişir. ve bikaçtahane daha yanına bişeyler hazırla. artık ne seviyorsa:21:
bizimki mesela etçildir :KK56:

çok şükür yemek ayrımı yapmaz herşey yer...ben şey düşündüm
tavuklu bezelye
pirinç pilavı
salata
makarna salatası
sütlü irmik tatlısı nasıl sizce mumda yakarım :KK17:

çok şükür yemek ayrımı yapmaz herşey yer...ben şey düşündüm
tavuklu bezelye
pirinç pilavı
salata
makarna salatası
sütlü irmik tatlısı nasıl sizce mumda yakarım :KK17:

hayatım çok güzel olur yanına biraz da meze yap çok güzel olu mum falan güzel bi müzik te kooy sonrasını ben bilemem artık:KK4::KK4::KK4::KK4::KK9::KK9::KK9:

hayatım çok güzel olur yanına biraz da meze yap çok güzel olu mum falan güzel bi müzik te kooy sonrasını ben bilemem artık:KK4::KK4::KK4::KK4::KK9::KK9::KK9:

ekstralar eklerim sofraya onun sevdiğinden ozaman.. sorası bildiğin düşündüğün gibi olmicak şekerim birlikte olamıyoruz siğillerden dolayı :KK5:

ekstralar eklerim sofraya onun sevdiğinden ozaman.. sorası bildiğin düşündüğün gibi olmicak şekerim birlikte olamıyoruz siğillerden dolayı :KK5:

aaa grçektenmi cnmmm,hay allah ekşin olmıcakmı tühhh :KK43:((
cnm siğiller nasıl bi etki yapıyoo,yani sanamı acı veriyo nasıl oluyoo,bilmiyorumda o yüzden soruyorum hayatım:S

aaa grçektenmi cnmmm,hay allah ekşin olmıcakmı tühhh :KK43:((
cnm siğiller nasıl bi etki yapıyoo,yani sanamı acı veriyo nasıl oluyoo,bilmiyorumda o yüzden soruyorum hayatım:S

evet malesef ...hpv virüsü olmasına yol açar çitflerden de birbirine geçer kadınlara rahimağzı kanserine yol açıyor kötü can sıkcı bi rahatsızlık işte...eşimi bekliodum yaktırmak için pazartesi gidicem bakalım:KK43:

bende hamsiden başka balığı yiyemiyorum onu da eşim alıştırdı normalde sevmem balık am çocuk yesin diye eve giriyo:))))))

karadenizliyim ya genlerde var valla ,denizden babam çıksa yerim hesabııı :)
bii şu karidesiii yememm...ıyyyyyy oda bözükmü ne zatennn :KK19:

evet malesef ...hpv virüsü olmasına yol açar çitflerden de birbirine geçer kadınlara rahimağzı kanserine yol açıyor kötü can sıkcı bi rahatsızlık işte...eşimi bekliodum yaktırmak için pazartesi gidicem bakalım:KK43:

geçmiş olsun canım inşallah halledersin

X