Tatil yeri seçimim hakkında öneriler verir misiniz?

PinarOzkan

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Mart 2011
625
0
kızlar bu snee tatile nereye gitsem diye araştırmadığım yer kalmadı.aranızdatatile çıkıpta mekanı beğenenler varsa yazsın.banada ilham olsun..teşekkürer şimdiden

kızlar bu snee tatile nereye gitsem diye araştırmadığım yer kalmadı.aranızdatatile çıkıpta mekanı beğenenler varsa yazsın.banada ilham olsun..teşekkürer şimdiden

Dalaman,Köyceğiz Sarıgerme tarafları çok güzel,Sarıgermenin plajı çok güzel tavsiye ederim,

Bir de yeni bi yer keşfetmişler,yolu falan iyi değil ama çok harika bi koy,

Sarsala koyu,otel falan yok,aileler gidiyo denize giriyosun arka taraf sırf yemyeşil orman,ilerde lüks

yatlar var demirlemişler koya,

Kafa dinleme yeri yani...
:KK31:

dalaman,köyceğiz sarıgerme tarafları çok güzel,sarıgermenin plajı çok güzel tavsiye ederim,

bir de yeni bi yer keşfetmişler,yolu falan iyi değil ama çok harika bi koy,

sarsala koyu,otel falan yok,aileler gidiyo denize giriyosun arka taraf sırf yemyeşil orman,ilerde lüks

yatlar var demirlemişler koya,

kafa dinleme yeri yani...

otel yok diyorsun nerde kalıcaz peki...:KK1::KK1::KK1:

otel yok diyorsun nerde kalıcaz peki...:KK1::KK1::KK1:

Biz apart tutmuştuk,gündüz güzel yerleri geziyoduk,sahile halk plajlarına falan gidip denize

giriyoduk,yemeğimizi yiyorduk,kalmaya da aparta geliyoduk,

Ailecek gitmiştik de ondan öyle yaptık,ama bu sene biz eşimle gidicez,otel tarzı bi yer düşünüyoruz bu kez...
:nazar:

Biz apart tutmuştuk,gündüz güzel yerleri geziyoduk,sahile halk plajlarına falan gidip denize

giriyoduk,yemeğimizi yiyorduk,kalmaya da aparta geliyoduk,

Ailecek gitmiştik de ondan öyle yaptık,ama bu sene biz eşimle gidicez,otel tarzı bi yer düşünüyoruz bu kez...
:nazar:

evet ynız gidince otel olması dah iyi senede bi hafta herşey hazır olsun ama imi..bulabldinmi bi otel..??

evet ynız gidince otel olması dah iyi senede bi hafta herşey hazır olsun ama imi..bulabldinmi bi otel..??

Bir yer bulmuştum kafa dinleme yeri bana göre tabi,eğlence mekanlarından uzak,

Sonra vazgeçtim,yani ilk kez gideceğim için oraya emin olamadım,

Yorumları falan güzeldi,ücreti de uygundu ama vazgeçtim işte,kafamıza göre takılalım diyoruz eşimle,

Yani bi hafta bir yere bağlanıp kalmayalım diyoruz,

Botanic Garden hotel di sanırım ismi...

Yıllar önce de ailecek bi otele gitmiştik,Marmaristeydi sanırım,adı Grand Azur idi,dört dörtlük bi

otel,ama tuzlu biraz...

Son düzenleme:
Geçen sene Bodrum Turgutreiste golden Beach otelde 1 hafta kalmıştık öyle pahalı çok lüks bir yer değil ama eğlenceli hesaplı ve iyiydi memnun kaldık :KK61:

Karya otel Sarigerme süperdi...1 hafta kaldik orda ve cok eglendik esimle.
1 sene sonra Kefaluka Akyarlar Bodrum 5 yildiz cok lüks bir oteldi, ordada cok güzel bir hafta gecirdik ama Karya otelden daha pahaliydi fakat ikisindede cok güzel eglendik.
Bodrumdaki cok lükstü
Sarigerme`deki Karya otel o kadar lüks degildi ama oranin terasida dünyalara degerdi...
Ikisininde denizi güzeldi fakat Sarigermenin biraz daha hosuma gitmisti...
Kafani karistrdim degilmi simdi? Kusura bakma.
Bir internet`ten arattir iki otelide, yorumlari bir oku derim. Bol sanslar...

ayvalık haliçpark resort otel 5 yıldızlı şimdidn rezerve yaptırırsanız uygun oluyo,acayip rahat biyer çok güzel genelde çocuklu aileler için ideal tam bir aile yeri..

bir yer bulmuştum kafa dinleme yeri bana göre tabi,eğlence mekanlarından uzak,

sonra vazgeçtim,yani ilk kez gideceğim için oraya emin olamadım,

yorumları falan güzeldi,ücreti de uygundu ama vazgeçtim işte,kafamıza göre takılalım diyoruz eşimle,

yani bi hafta bir yere bağlanıp kalmayalım diyoruz,

botanic garden hotel di sanırım ismi...

bi bakim bende bakim canım..

karya otel sarigerme süperdi...1 hafta kaldik orda ve cok eglendik esimle.
1 sene sonra kefaluka akyarlar bodrum 5 yildiz cok lüks bir oteldi, ordada cok güzel bir hafta gecirdik ama karya otelden daha pahaliydi fakat ikisindede cok güzel eglendik.
Bodrumdaki cok lükstü
sarigerme`deki karya otel o kadar lüks degildi ama oranin terasida dünyalara degerdi...
ıkisininde denizi güzeldi fakat sarigermenin biraz daha hosuma gitmisti...
Kafani karistrdim degilmi simdi? Kusura bakma.
Bir internet`ten arattir iki otelide, yorumlari bir oku derim. Bol sanslar...

hemen bakim canım.geç kaldım zaten biraz galiba tatil seçimi konusunda..:KK43:(

X