geçmişi sürekli yüzüme vuruyor.

belli ki pişmanlıklar yaşamaya başladı ki bu konuları açıp duruyor bende keyif aldım dinlemekten :) düşünsene hayatında beni aldattığı kadın var ama o bana barışma sinyalleri veriyor. ben pişman olarak görmek istiyorum onu.bundan da keyif alıyorum bu hırçınlığı bu kafa karışıklığını görmek bana zevk veriyor şahsen.

offfffffff duyar kasmayın artık ya yeter.
bu durumdan keyif aldığını söyleyen sen
duyar kasan ben, öyle mi ?

sana burada kaç tane kadın söyledi barışma sinyali falan değil boşluğa düşmüş ötekiyle sorun yaşamış yalnız kalmamak için sana yazıyor seni yokluyor diye
sen hala bunu barışma sinyali olarak algılıyorsun, şimdi soruyorum sana
senin egon seni döven söven aldatan bir adamla tatmin olacak kadar zayıf ve basit mi ?
çıtan gerçekten bu kadar düşük mü ?
bu kadar aza razı gelmeyi kendine nasıl yakıştırabiliyorsun ?

bu durumdan keyif aldığını söyleyen sen
duyar kasan ben, öyle mi ?

sana burada kaç tane kadın söyledi barışma sinyali falan değil boşluğa düşmüş ötekiyle sorun yaşamış yalnız kalmamak için sana yazıyor seni yokluyor diye
sen hala bunu barışma sinyali olarak algılıyorsun, şimdi soruyorum sana
senin egon seni döven söven aldatan bir adamla tatmin olacak kadar zayıf ve basit mi ?
çıtan gerçekten bu kadar düşük mü ?
bu kadar aza razı gelmeyi kendine nasıl yakıştırabiliyorsun ?
ben sadece mevcut durumdan keyif alıp kendisi ile dalga geçiyorum. bahsettiğin şeyler hiç de benim karakterime uyan şeyler değil.
beter olsun istiyorum ve benden iyi tanımadığına göre karşımdaki insanı neyin peşinde olduğunu da benden daha iyi bilemezsin. bu adam defalarca barışmak için geldi bana 4 senedir ayrıyım her sene 2 defa gelmiştir.
benim egom yok bunu ego yapmıyorum sadece beter duruma gelmesini istiyorum hepsi bu. böyle oldukça da keyifleniyorum. insan umursamadığı insanı 15 defa aramaz bir günde.

ben sadece mevcut durumdan keyif alıp kendisi ile dalga geçiyorum. bahsettiğin şeyler hiç de benim karakterime uyan şeyler değil.
beter olsun istiyorum ve benden iyi tanımadığına göre karşımdaki insanı neyin peşinde olduğunu da benden daha iyi bilemezsin. bu adam defalarca barışmak için geldi bana 4 senedir ayrıyım her sene 2 defa gelmiştir.
benim egom yok bunu ego yapmıyorum sadece beter duruma gelmesini istiyorum hepsi bu. böyle oldukça da keyifleniyorum. insan umursamadığı insanı 15 defa aramaz bir günde.
yahu bu karakterde bi insan seni günde 15 kere arasa ne olacak 150 kere arasa ne olacak ?
yeniden dövüp aldatmak için barışmak istiyor o zaman sahiden barışmaksa niyeti
sevdiği için olamaz. insan sevdiğini dövmez zaten bu seni hiç sevmemiş.

yahu bu karakterde bi insan seni günde 15 kere arasa ne olacak 150 kere arasa ne olacak ?
ya ben seviyo mu diyorum? :KK70: konuyu neden saptırıyosunuz?

kaldı ki ben barışmak gibi bir düşüncede değilim ki o ne istiyorsa düşünsün sadece eğlendiğimi bu durumdan keyif aldığımı belirtiyorum. farklı yere çekmeye çalışmayın lütfen. yaptıklarından yaşattıklarından pişman olmasını isstiyorum! hepsi bu.

Kızlar merhaba yine diyeceksiniz ki eski eş konusu açıyorsun ama bu adam ne yapmaya çalışıyor?

beni dün akşam aradı çok da canım sıkkındı açmadım ilk başta ısrarla arayınca bende açtım seninle bir konu hakkında konuşmak istiyorum dedi,
buyur dinliyorum kızımızla alakalı mı dedim evet dedi.
konuşmaya başladı kızımızı ben burda okutmak istiyorum bende kalsın ben okutayım diye sende istiyorsan yurt dışına git orda çalış demeye başladı. hayır dedim ben ne olursa olsun kızımı bırakıp bir yere gitmem onu götürmeme izin vermedin sana sorduğumda, bende gitmemeye karar verdim. (geçen hafta yurt dışına gitsem kızımı götürmem için izin verir misin diye sormuştum) o da hayır kızımdan uzak kalmak istemiyorum demişti.
ben de gerekirse temizlik yaparım kızıma yine bakarım bende uzak kalmak istemiyorum dedim.
sonra konuyu başka yöne çevirmeye başladı, ben sana ömür boyu seninle kızım için aynı evde kalacağımı söylemiştim boşandığımız gün hatırlıyor musun dedi hayır hatırlamıyorum üzerinden 4 sene geçti ve ne ilgisi var dedim??
ben sana demiştim ben ömür boyu seninle yaşamaya razıydım sen istemedin diye zırvalamaya başladı.
Ben yaşamaya razı değildim ama sen beni aldattığını unutmuş gibi konuşuyorsun dedim, sende kocana sahip çıksaydın dedi :KK70:
sonra benim 2 sene önce hayatımda uzun süren bir ilişkim vardı onunla tatile gitmiştik ikimiz. kendisi beni instagramdan stokladığı için herşeyi görüyor onu açtı ben senin erkek arkadaşınla tatile gitmeni bile affettim, bu hayatta beni anlamayan tek insan sensin. herkes beni anlıyor bitek sen anlamıyorsun.
işte senin hayatında düzgün bir insanın duracağını zannetmiyorum.
yani 4 sene olmuş boşanalı bu muhabbetleri neden yapıyorsun hayatıma giren çıkandan kimle ne yaptığım seni hiçbir şekilde ilgilendirmez sana hesabını vermek zorunda değilim ayrıca senin hayatında bir kadın var bu kadın benim çocuğuma bakıyor, sen ona karşı saygısızlık edip benimle bu muhabbetleri ne amaçla yapıyorsun kapat telefonu diyip kapattım.
4 sene geçmiş üzerinden hala evliyken ona sahip çıkmadığımı,başka kadına kaptırmasaymışım diyor.
bu adam neyin peşinde şimdi?
Boşlukta kalmış sana gelmiş. Hayatında kadın var ama ruhen boşlukta. Dilerim ki hep öyle kalır asla mutluluk yüzü görmez aldatan bir koca. Ayrıca boşanmış üstünden 4 sene geçmiş sende sevgilinle tatile gitmişsin, kim ki seni affediyormuş. Höst deseydin senden af dileyen mi var demeliydin. Hiç takılma s.ktret. Önceden kıymetini bilecekti.

Boşlukta kalmış sana gelmiş. Hayatında kadın var ama ruhen boşlukta. Dilerim ki hep öyle kalır asla mutluluk yüzü görmez aldatan bir koca. Ayrıca boşanmış üstünden 4 sene geçmiş sende sevgilinle tatile gitmişsin, kim ki seni affediyormuş. Höst deseydin senden af dileyen mi var demeliydin. Hiç takılma s.ktret. Önceden kıymetini bilecekti.
hemde ne boşlukta o kadar belli ki. umarım asla mutlu olamaz evlensin evliliğinde de mutlu olmasın. ki belli ki değil.

bütün kk toplanıp sana " evet jameya, eski kocan sana hala aşık, seni deliler gibi kıskanıyor, tek derdi sensin " diyelim artık sen de mutlu ol
bu son yazdıklarını bu kadar gülücüklerle söylemen, buraya devamlı bu adam hakkında konu açmanın başka hiçbir açıklaması yok bence
ben anlam veremiyorum adam seni zamanında dövmüş sövmüş aldatmış sana neler yaşatmış
böyle bir insanın adını ağzına alamayacak derecede nefret etmen gerekirken buraya devamlı adam hakkında konular açman
bolca gülücük emojileri, ne hikmetse sürekli bi "galiba bu adam seni unutamadı" cümlesini duymak ister gibi şeyler yazman
yok ben anlam veremiyorum adı geçtiği an midenin bulanması gerekirken sen adam hakkında konuşmaktan gayet de keyif alıyorsun
her şeyi bi kenara bırak, bu exin her hareketinden kendine pay çıkarman şu anki sevgiline çok büyük ayıp ya
Öyle gibi görünüyor olabilir ama aslında durumu aşağıda anlatmış konu sahibi, o adamcığın bu duruma düşmesi zevk vermiştir, bir nevi eğlenceli gelir. Zamanında hayatının icine ettigi süreci ilahi adaletle yasadığını görmesi ayrı bir zevktir kim ne derse desin. Ben de acı cekmesini isterdim yalvarmasını isterdim köpek olmasını isterdim. Yakın olmasın tabi kadın diyor zaten bulaşmasın diye.

ben dün yazdım kadına. ben sadece cevap versene yazdım diye 3 saat benimle bu konuyu tartışmak için uzattı da uzattı sen benimle bu şekilde konuşamazsın sen bana saygısızlık yapamazsın. baktı ki tartışmıyorum 15 kez üst üste aradı ve açmadım en sonunda kız arkadaşına yazdım bu adamın bu öfkesi normal değil sadece kızımı soruyorum sürekli br tartışma halinde neden böyle diye. bana dediği kelime sizin aranızdaki sorunlara çekilmek istemiyorum. asla ilgilenmiyor hala neden bu kadınla tartışma peşindesin ne yapmaya çalışıyorsun diye gidip sormuyor bile.
Allah Allah o da garip

Öyle gibi görünüyor olabilir ama aslında durumu aşağıda anlatmış konu sahibi, o adamcığın bu duruma düşmesi zevk vermiştir, bir nevi eğlenceli gelir. Zamanında hayatının icine ettigi süreci ilahi adaletle yasadığını görmesi ayrı bir zevktir kim ne derse desin. Ben de acı cekmesini isterdim yalvarmasını isterdim köpek olmasını isterdim. Yakın olmasın tabi kadın diyor zaten bulaşmasın diye.
ay yok illa duyar kasacak :KK70: gayet doğal hisler yaşıyorum. adamın gerçekten bana yaptıklarının acısını çekmesini pişmanlık yaşamasını istiyorum ki eminim tanıyorum 20 senedir bu adamı benden iyi bilemez kimse. yaptığı şeyler pişmanlık belirtisi. köpek olsun sürünsün istiyorum.ki bu daha yeni başlangıç.

yani ben olsam sorgularım hayırdır ne yapmaya çalışıyorsun diye.
Tabi canım ama aralarındaki ilişki boyutu ciddi değil sanırım, gündelik takılıyorsa bu konuya müdahil olmak istemiyor olabilir belki. Kendimi o kadının yerine de koymak istemem ama düşünüyorum böyle bir ilişkiye nasıl başlar insan bir cocuk var ortada eski esle hırgür sürekli bir huzursuzluk, ne ara sevgililik yasayabilirsin, garip ya.

oğlunuz kaç yaşında? benim kızım 6 yaşında. bende sık aramıyorum aslında dediğim gibi birşey olduğunda da kendisine değil kız arkadaşına yazıp soruyorum çocuğu. kendisi ile çok az iletişim kurmaya çabalıyorum. ama o bunu anlamak istemiyor kızımı bahane edip arıyor mevzuyu çok başka yerlere getiriyor. bide kendisi konuyu açmıyormuş gibi benden uzak dur sakın benimle kızımız dışında bir mevzu konuşma diyor :KK70: konuları açan hep kendisi
Psikologlar şuna bi tanı koysa ne var ya. Şuursuz desem basit kalır. Şizofreni mi nedir?

X