Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
yawrummm kıyabilirmisin sen bana ne kdarda eminim:roflol:
kuzum ne yapsan başarırsın sen süpersin:lepi:
o senin süperliğin superim:)çakma diyicem kızma ama:roflol:hiç kıyarmıyım ben sanaa.syatırır kıtır kıtır keserim anca:asigim:Çok üzgünüm çoookseviyorum seni cadıŞeniz
Kiz nettin ban yemissin, gecmis olsun bakalim ...
geldim geldimmmhihoyyyt
Ne kaaa...Yaramazsın Tanrıca..Hemen de ban almışsın..

Watsona gitmiştim,Senin şu maybelline rujlarından baktım hiçbir numerosunu bulamadım..
Fakat maybelline color sensetional rujlara baktım, onlar da süperdi..Sürümü ço güzel,yumuşacık..Tavsiye ederim..
yavrum suçsuzluğum anlaşıldı serbes bırakıldımkaydirigubbakcemile3mybelinenin tüm rujları harika zaten bebeğim..ama parlatıcıları için aynı şeyi söyliyemem

kankam ban almış oofff kii ne offff
nesem oraya pek fazla girmeden topiği boş bırakmayalım
dudak kalemlerine bayıldım
ama en çok da sondakine lancome opuyorumnanaktan
içerde fazla kalmadım kanka üzülme:)lancome kalemim en sevdiğim kalemimdir.çünkü rengine hastayım.ama o kadar para verip aynısını alırmıyım bilmiyorum..çünkü yerli markalardanda o tonlara yakın renkler bulabilirim sonuçta:hulya:
ben nars ın dudak kalemlerini de çok beğeniorm..hem mat hemde tüm dudağa ruj gibi sürülebilior..ben 1 tane sipariş verdim strawdan..bu ürün :
09742902602.jpg

tanrıça gelince allıklardan da konuşalıımmmmmdelikafadulden
yarın allık günü pericik senin içinzemuszemushemen derslerime çalışıyımkaydirigubbakcemile3canım güle güle kullan sende,
cok yararlı bişey olmus tek tek nosu rengini yazmıs
saol canım herşey kk için:smiley-cool:
cok guzel bir topik olmus canim hayirli olsun birazda uslu dursanda ban almasan bize daha cok bilgi aktarsan buradan olmazmi tanricam
:kedi: ben bişey yapmıyorumki:kedi:
çok teşekkür ederim tatlım umarım sizlere faydalı oluyorumdur eğer öyle ise ne mutlu banaa.s.
çok keyifli bir anlatım olmuş. hoşuma gitti bu topic.
tanrıca,kullandığın far bazlarının resimlerini ekleyebilir misin? ne kadar değişiyomuş bazlı kullanınca renkleri?
yerli markalarıda iyi tanıtmışsın:eek:
ama pahalı geldi bana yaaamafoldumben
teşekkür ederim canım benimŞenizlilyumcum kullandığım far bazı sadece sephoranınki..topiği açarken ilk onun resmini ekledim zaten.fiyatı 15 tl(detaylı bilgiler ilk sayfada)canım mybelline flormar yada golden roseden biraz daha fiyatlıdır ama kanımca daha iyidir.deneme maksatlı daha uygun fiyatlı olan ürünler bakıcam sizler için...takipteyim kozmetikçileri:icecream:
meleğim ya topiğin süper olmuşşşşşşşş artık her gün soluğu burada alacagım
livimmmm canım arkadaşım,sende bizi bırakıp gitmezsen bol bol beraber oluruz tabi bitanemm:1hug:
tanrıçaaaaa geçmiş olsun.
bende bi hevesle gelmiştim haaa.
geçti bebeğim saolopuyorumnanaktanburdayım tmyycim sormak istediğin bişey varsa sor bebeğim
Maybelline markasi harika kizlar evet bayiliyorum .

vereliniortak

hemen bunları not ettim şekerrrrrr inanır mısın hiç deborah ın bir ürününü kullanmadım inanılmaz merak ediyorum

1 numaralı ruj deborah=numarası 800

3 numaralı ruj flormar(en sevdiğim rujum)=numarası519

o senin süperliğin superim:)çakma diyicem kızma ama:roflol:hiç kıyarmıyım ben sanaa.syatırır kıtır kıtır keserim anca:asigim:Çok üzgünüm çoookseviyorum seni cadıŞeniz

laan o kadar alıntıyı temizle gel cevap yaz:roflol:
kesersin bide yemekte yaparsın delikafadulden
bende seviyorummm seni canımmmmmŞeniz

lan bu topikte parfüm içeriğide olucak mı kokmayalım :roflol:
anladın sen benim takıntıyı:roflol:

hemen bunları not ettim şekerrrrrr inanır mısın hiç deborah ın bir ürününü kullanmadım inanılmaz merak ediyorum

1 numaralı ruj deborah=numarası 800

3 numaralı ruj flormar(en sevdiğim rujum)=numarası519
3 numaralı rujum simli ve o kadar tatlı duruyoki livim.sanki parlatıcı varmış gibi.deborah rujumuda sürüp kağıtla fazlalığını alıyorum nasıl doğal duruyo anlatamam:jeyyar:
laan o kadar alıntıyı temizle gel cevap yaz:roflol:
kesersin bide yemekte yaparsın delikafadulden
bende seviyorummm seni canımmmmmŞeniz

lan bu topikte parfüm içeriğide olucak mı kokmayalım :roflol:
anladın sen benim takıntıyı:roflol:

ay bilmezmiyim ayolkaydirigubbakcemile3bebeğim parfümlere girmiycem ama sen nası bir koku istiyosun tarif et yardımcı olurumkaydirigubbakcemile5

3 numaralı rujum simli ve o kadar tatlı duruyoki livim.sanki parlatıcı varmış gibi.deborah rujumuda sürüp kağıtla fazlalığını alıyorum nasıl doğal duruyo anlatamam:jeyyar:
ay bilmezmiyim ayolkaydirigubbakcemile3bebeğim parfümlere girmiycem ama sen nası bir koku istiyosun tarif et yardımcı olurumkaydirigubbakcemile5

kaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2
tamam kuzum ama nasıl bişi olsun bilmiyorum ki kendi kokumdan çok kopmasın
ağır olmasın tabi ama sevdiğimle bakıcam sanırım çünkü herşeyi beğenmiyor:asigim:

en güzel kuzenimmm hayırlı uğurlu olsun topiğin heç boş kalmasın çiçeğimm incalayacağim topiğini bitenem

Ula biriniz bana şeetsin, bazlı bazsız far ne oluyorki, farkı ne:nazar:CADIARZU

kuzucuğum baz bu mac, inglot,sephora falan mağazalarında satılan göz makyajı altı sürülen (kapatıcı falan sürdükten sonra) farın renklerin daha kalıcı ve kendi renginde gösteren kapatıcıya benzeyen fakat kapatıcı görevi görmeyen bir ürün bebekim

tanrıca canım fondoten kullanıyormusun gel onuda bi paylas :dance:

kuzucuğum baz bu mac, inglot,sephora falan mağazalarında satılan göz makyajı altı sürülen (kapatıcı falan sürdükten sonra) farın renklerin daha kalıcı ve kendi renginde gösteren kapatıcıya benzeyen fakat kapatıcı görevi görmeyen bir ürün bebekim

Oldu, bende senin İlarzu:nazar:

Oldu, bende senin İlarzu:nazar:

senin o kuzu beynin anlamaz ki bunu
-tatlicadiarzu-

Dur senin dilinden anlatayim:

Baz sürmek: Kocan senin o hamsi gözlerini begenecek,hatta öpüp yiyecek

Bazsiz far kullanmak: kocan seni her gün ki gibi fark etmeyecek cünkü hic bir degisiklik olmayacak istersen hic makyaj yapma o hamsi cözlerine

-tatlicadiarzu-

Bazsiz far kullanmak: kocan seni her gün ki gibi fark etmeyecek cünkü hic bir degisiklik olmayacak istersen hic makyaj yapma o hamsi cözlerine

:roflol::roflol::roflol:

-tatlicadiarzu-

Allahıma dalarım hemşo memşo demem :mymeka:

Sen kurban ol benim gözlerimeÇok üzgünüm çoook

Tamam anladık bazlı bazsız neymiş:çok üzgünüm:

X