Takıntılı patron ..

she86

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Nisan 2022
2.564
1.511
38
Selam kızlar
Bilen biliyor artık benim şu patronu kısaca özetleyeyim 1985 Li egolu hakareti seven ezen takık bi patronum var. Geldiğim günden beri ha çıktım çıkacağım derken kaldım hem borcumuzdan dolayı eşimi yalnız bırakmamak için. Şu bi kaç aydır borçlarımız azaldı şükür bi bitse 1dk durmayacağım şartları ne kadar iyi olsa da küçük yer olduğundan iş bulmak biraz sıkıntı iş arıyorum şuan zaten..
neyse gelelim konuya kendisi şuan fuarda yanında da işyerinden 2 kişi var . Takmış kaldığı otele yok fuar yakınında bi otel vardı bize orayı tutmadın eee dedim siz onay verene kadar tutuldu hatta defalarca söyledim size. Telefonu kapatırken beceriksiz diye bir şey söyledi uzatmadım kapattım telefonu . Aradan 5dk sonra yanındaki arkadaşlardan biri ile iş için konuşuyorduk ya dedim o telefonu kapatırken beceriksiz diye bir şey söyledi çocukta evet dedi yanındaydık kapattıktan sonra da benim için bu kız beceriksiz demiş benm için ya güldüm allahım ya mahalle karışı gibi ağız sen patronsun ağırlık fln yok . madem beceremiyorum çıkar o zaman .hayatında hiç zorluk çekmemiş üniversite okumuş gelmiş fabrikaya patron olmuş .. ego yumağı .. acayip sinir oldum . Şimdi dönecek bi ton laf onu yapamadın bnu yapamadın o böyle şu şöyle cidden artık cvp vermeye yoruluyorum adama hatta bazen haklısınız diyip çıkıyorum umursamıyorum resmen. Beceriksizmişim hatta çocuk takma kafana ona göre hepimiz öyleyiz bi tek kendi doğru herkes onu biliyor . Cidden sinir oldum . Eşime anlatıyorum güldü çocuk o ya dedi ergen yani daha pişmesi lazım yönetici olması için dedi hayatım ona göre şekillenme gelsin laf derse sessiz de kalma yapıştır becerememişim demekki de .. haklısınız de . Bitti mi de in aşağıya bırak .. şu borç bitsin yeni iş arama ve gidicm artık.

Düzgün calisin sizde
Yani ilahi ben haklısınız düzgün iş yapamıyorum benden önce en uzun elemanı 7 ay mı 9 ay mı ne çalışmış .. ben kaçıncıyım bilinmiyor fabrika sayısını unutmuş hepsi bereciksizmiş demekki

İşinizi yapın geçin
Bitmez bunlar
Beceriksiz isen çıkarıp beceriklisini bulsun yiyorsa
Yok ben işimi yapıyorum zaten takmıyorum da sinir olmadım desem de yalan yani ..
ben kaçıncı elemanım sayısı bilinmiyor hepimiz beceriksizmişiz demekki

En son 13 bin tlye kestirilecek otel rezervasyonunu, 18 bin tlye kestirmiştiniz. Patronunuza 5 bin tl lik farktan bahsettiniz mi ?

Henüz yılınız dahi dolmadı ancak önceki konunuzda tamamen patronunuzun sizi kovmasına odaklanmış durumdaydınız.

Neden kovulmayı amaçlıyorsunuz ? Şirkettekiler işten çıkarma durumu olursa , yılınız dolmamasına rağmen tazminatınızın dahi verileceğini söylemişti.

Bu işyerinden beklentiniz nedir ? İşinizi sevmiyorsunuz , kendinizi işe vermiyorsunuz.

Bu durumda, işten ayrılarak hem patronunuza hem de iş arayan bir insana iyilik yapabilirsiniz.

Hayır söylemedim . Kendisi soracak zaten saklamayı düşünmüyorum öyle kıvıracak falanda değilim . Çıkaracaksa 5bini kesebilir sıkıntı yok yada ödeyebilirim bunda da sorun yok . Kovacaksa da tazminat verirse de vermezse de zaten 6 aydır çalışıyorum .. işimi seviyorum arkadaş ortamımı da hatta işyeri şartlarını da.. sürekli gergin çalışıyorum Stresli kafam rahat değil. Borcumuzu hafiflettikten sonra iyice umursamamaya başladım işi değil adamı .. Borç çok az kaldı zaten şu 5binlk mevzuda sorduğunda direk söyleyeceğim gözümden kaçmış farkettiğimde geçti o an kafam doluydu vs vs . İş arıyorum zaten iş bulduğumda ne çekeceğim bu ego yumağını . Gelmiş neredeyse 40 yaşına az kalmış hala pohpohlanma derdinde egosunu tatmin edemem yani

sakliyorsunuz iste, daha ne olacak? O kisi oldugunuzu bilmiyordum ilk yorumumda hakliymisim.

Bu patron son konunuzda bahsettiğinize gore sizi asagiliyor ve hakaret ediyordu, ama siz isinizi ve sartlari sevdiğinizi soyluyorsunuz halâ, zevk mi aliyorsunuz hakarete ugrayinca?

Patronun sahip olduğu şirket , o yerdeki en iyi şirket. Personel hakkında biraz fikir edindik.

İnsan ister istemez patronu merak ediyor bu durumda. İnsan işyerindeki çalışanını da denetler bir zahmet.

Saklamıyorum demedim zaten ilk hatam ilk nazarım olsun ..
işi ve şartları seviyorum evet ama bu buna rağmen çalışacağım anlamına gelmez iş bulunca çıkarım yani .

Patronun sahip olduğu şirket , o yerdeki en iyi şirket. Personel hakkında biraz fikir edindik.

İnsan ister istemez patronu merak ediyor bu durumda. İnsan işyerindeki çalışanını da denetler bir zahmet.
Denetler elbette her şeyiyle en doğrusu kim denetlemez ki ..
ama insan tutup 5 yıllık çalışanını da denetlemez yani . Kaç defa denetlersin ki yada stres altına sokarsın ki

Denetler elbette her şeyiyle en doğrusu kim denetlemez ki ..
ama insan tutup 5 yıllık çalışanını da denetlemez yani . Kaç defa denetlersin ki yada stres altına sokarsın ki

6 aydır mı çalışıyorsunuz , 5 yıldır mı ? 6 aydır çalışıyorsanız ve iş için gerekli niteliklere sahip değilseniz; daha fazla maddi zarara yol açmadan, işten ayrılmakta bir erdemdir.

Şayet 5 yıldır çalışıyorsanız da ; bu kadar uzun süredir çalıştığınız bir yerdeki işleyişe şimdiye kadar hakim olmalıydınız. İşten çıkarılma amacıyla kasıtlı ihmaliniz varsa ; görevi ihmal ve suistimalden tazminatsız da işten çıkarılabileceğinizi unutmayın.

İşvereninizi 5bin tl zarara uğratmanıza rağmen; nasıl bu denli rahat davranabiliyorsunuz , anlayamıyorum.

Fuara gidileceği kesin ise, fuara en yakın patronun dağa önceki alışkanlıklarına uygun otellerde ön rezervasyonu yapmak gerekir. Ben olsam ben de kızardım. Bence kovulmak için yer arıyorsunuz. Yazdıklarınızdan bunu çıkardım. Yöneticiniz densizlik etmiş olabilir ancak siz de işinizi doğru yapmamışsınız gibi geldi. Yöneticinin hayatında hiç zorluk çekmemiş olması da sizi ilgilendirmiyor. İşinize odaklanın, beğenmiyorsanız da ayrılın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…