Rüya Yorumları tabir-i beyyine

teşekkür ederim samsak kötü olanları bile olabildiğince iyiye,hayra yormaya çalışıyorum

canım cok teşşekkür ederim cok güzel yorumluyorsun saol cnm.....opuyorumnanaktan benim kuzenimin yengesi rüyasında kuzenimi görmüş...kuzenimin elinde beyaz bir kagıtta dua varmıs yengesi ona bu kagıt ne diye sordugunda bu duayı gömücem cocugum olucak diyormus..oda onu oku gömme demiş oda okudum gömünce cocugum olucak demişfakat rüyasındada gömmüş kagıtta ne duası yazdıgını hatırlamıyor ve rüyayı yoramıyoruz..yardımcı olursan cok seviniriz canım saolopuyorumnanaktan

Merhabalar ve yorum için şimdiden teşekkürler..
Birkaç gün önce gördüğüm rüyadan çok etkilendim. İlk defa gittiğim bir şehirde annem ve eşimle geziyoruz. Sağ tarafımızda gölet gibi küçük bir su birikintisi var. Karşımızdan deliye benzer üstü başı perişan bir adam geliyor. Kucağında bir şey var. Bize yaklaştığında kucağındakinin bebek olduğunu farkediyorum. Adam birden bebeği suya atıyor. Ben de bebeği kurtarmak için suya atlıyorum. Su boyumu aşıyor, ben de boğulacak gibi oluyorum ama sonuçta bebeği de kendimi de kurtarıyorum. Bebeği hemen hastaneye götürelim diye arabaya biniyoruz. Rüya burda bitiyor.

melegim çocuğunun(senin veya akrabanın) olması için dualara başvurman bu hususda bol bol dua etmen lazım geldiğine

hurrem ileriki zamanlarda bir çocuğunun olacağına ve içinin ferahliycağına delalet

beyyinnecim cok teşşekkür ederim....opuyorumnanaktan canım eşimde rüyasında inci görmüş elimde inci kolye varmıs sıra sıra dizilmiş hepsi kopuyormus yokmus düşmüş....son 3sıradaki inci kalmıs ...eşim bana sen merak etme düşenleri tamir ettiriem diyormus..canım yorumlarını bekliyorum...CADIARZU CADIARZU

melegim bak bu rüyanda bebekle alakalı hiç düşük yaptın mı bilmiyorum ama yaptıysan ümitlerinizin bittiği yerde 3.bir şansınızın yada 3 sene sonra bir bebeğinizin olacağına delalet

melegim bak bu rüyanda bebekle alakalı hiç düşük yaptın mı bilmiyorum ama yaptıysan ümitlerinizin bittiği yerde 3.bir şansınızın yada 3 sene sonra bir bebeğinizin olacağına delalet

evet cnm bundan 6 ay önce düşük yaptım...:sinifsinif: :sinifsinif: ilk BEBEĞıMDı.....ONDAN SONRA Bı TEDAVıYE BASLADIM..OLMADI ÖLEDE ACABA BUSEFER KENDıLıĞıNDENMı GELCEK YıNE BEBEĞıM..3 SENE COK KIZ NıYE SUNU 3GÜN DEMEDıN sempatiksalakcinni kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

rüyamda herşeyimi kaybediyordum yada çaldırıyordum anlamadım
biranda oldu herşey araba almışım arabın anahtarlarını çaldırlar cep tlf v.s
snr cep telefonumu arıyorum çalıyor ama açan yok bir panik oluyorum o sırada uyanıyorum

walker gerçek hayatta da panik olacağın yada telaşlanacağın.heyecanlanacağın bir durumla karşılaşıcaksın

bizim evin ordan biraz yukarı caddede iniyorum.durak tam dağın karşısında.(gerçekte de öyle)otobüsten iniyorum.neden bilmiyorum durakta değil de durağın karşı kaldırımında ayakta dikeliyorum.dağın yamacında.biri bana bağırıyor.4 kişiler.erkekler.laf atıyorlar.dünya güzeli falan diye..bakmıyorum yada duymuyorum sonra bunlar beniizliyorlar ben de dağa çıkıyorum yemmyeşil çiçekler böcekler harika bir yer.ayakkabılaırmı çıkarıp oturuyorum dağda derin nefes alıp veriyorum.ayakkabılaarım yeşil.onları da alıp toprağa bırakıyorum.sonra okulda bunları arkadasıma anlatıyorum.diyorum ki bana baktılar laf attılar ben de dağa çıkıyordum ben bazen canım sıkıldığında dağa giderim diyorum.

maix rüyan çok güzel bütün dileklerinin olacağına gönül ferahlığına ereceğine delalet

derimmerim bunlar kısmet konularıyla alakalı ama biraz karışık kısmetin açık ama şu an evlilik yok
ayrıca iyiliksever bir insansın

ben de etkilendiğim iki farklı rüya için yorum istiyorum. Şimdiden teşekkür ederim

Birincisinde köydeymişiz savaş çıkmış kalabalık... üstümüze ışıklı nükleer bombalar atılıyor herkes kacısıyor annem yanımdayken kargasada onu kaybediyorum bombaların geliş yönlerine göre yer değiştiriyoruz isabet etmesin diye :)
ikincisinde çenemin altında bir tüy çıkmış uzuuuuun ve beyaz fakat sakal gibi değil yumuşak bir tek tüy... Onu kopardım ürkütücü bir havası vardı rüyanın kopardım ama huzursuz oldum... o kadar etkilendim ki uyanınca elimle çeneme dokundum tüy var mı diye...Yorumlarsanız sevinirim

bilgelis
2-seni üzen canını sıkan bir durumdan kurtulacaksın
1-yoğun tempolu bir döneme girebilirsin

cnm rüyamda erkek arkadaşımın düğününde olduğumu gördüm ve annesiyle yeğeninin fotoğrafını çekiyordum ve mutluyudum ne acayip bir rüya bilmiyorumkismile senağlama senağlama
yorumlarsan sevinirim beyyinecim :1hug:

Son düzenleme:
X