Rüya Yorumları tabir-i beyyine

merhabalar. benim çocuğum olmuyor annem benim bi iğne kullanıp kullanmamamla alakalı istihareye yattı. gördüğü rüya: suyun içinde 3 tane yılan var, bu yılanlardan birisi ölüyor, sonra bi tarlalığa gidiyo annem orda dalında bir sürü yeşil biberler görüyo.

beyyine; merhaba canım ben uzun zamandır sürekli aynı bebeği hep rüyalarımda görüyorum hep kucağımda sarıyorum sarmalıyorum ağladığı zaman susturuyoporum en sonda dün gece yine gördüm bukez aynı bebeğin dişleri çıkmıstı önde 2 yanlardada aralıklı dişler vardı ve ben kendi kendime diyorumki kırklı bebeğin el kadar bebğin dişimi olur diyorum sasırıyorum çok etkiliyo beni bu kız bebek küçük minicik minicik dişler çok güzledi ama
daha önce ikikez talihsizliğim oldu düşük yasadım ama son zamanlarda hemen hemen hergün görmeye basladım bu bebeği netten arastırdım diş için bi yorum bulamdım sadecec iyi diyolar ama anlamı ne bilmiyorum anlayamadım

merhaba beyyıne
eski erkek arkadaşım rüyamda bana şarkı dinletiyor..bir evde..:1shok:
yorumlarmısın..teşekkürler şimdiden..

..........................................................................................

Son düzenleme:
yorum yapmamışsın cnm :çok üzgünüm: yorumlayabilirsem sevinrim cnm 32 sayfada :)

Offf beyyine dün yine bir niyetle uyudum bir insanla alakalı aramda birşeyler olabilir mi diye bir soru sorup ve bununla ilgili bir rüya görmeyi isteyip yattım.durumuzuz ne olur vs. Tabi ben bir alim değilim alakası var mı bilmiyorum gördüğüm şeyin ama kabus gibiydi. Hatta bir kabustu. Gece 3 buçuğa doğru uyanıp korktum bu yüzden. Çok kötüydü benim için.Neyse anlatayım..Rüyamda restorant gibi bir yerdeydik ben,annem,kardeşim,babam,dedem başka akrabalar fln da vardı. Sözde bu restorant bize aitmiş. Biz işletiyormuşuz. Bu restorant kumsalda. Karşısı deniz.(Bu mekanı daha önce de görmüştüm rüyamda birkaç kez.) Hava bulutlu ve hafif esiyordu. Sonra denize doğru bakıyorum ve büyük bir dalganın geldiğini görüyorum. Denizin rengi koyu lacivert gibi bazen de sanki koyu bir mor renkte. İkisi karışık gibi. Dalga kıyıya çarpıyor. Bu esnada insanlar işleriyle meşgul. Bir süre sonra tekrar bakıyorum denize doğru bu kez çok daha büyük bir dalga geliyor tsunami gibi kocaman o kadar yükseliyor ki feci şekilde korkuyorum. Şaşkınlıktan ağzım açık kalmıştı. Herkes bir yana kaçışıyor; çünkü bu her yeri mahvedebilcek büyüklükte bir dalga. Dalga vuruyor her yere; restorantın içi epeyce su doluyor ama ıslanmıyor kimse hatırladığım kadarıyla. Etrafta büyük bir bağrış çağrış da yok üstelik. En çok ben korkuyorum.Kendimi de insanları da belimizden yukarı doğru suyla kaplı olarak gördüm ama ıslaklık yoktu kimsede.bir de bir anlık gibiydi bu su içinde görme hali. Bu sırada biraz yaşlı bir adam 2 tane camı sopayla kırıyor. Şaşırıyorum ben yine bu adam neden camı kırıyor içeri daha çok su dolacak diyorum.Bir zarar gören insan olmadı etrafta sonuç olarak fakat çok feciydi. Yeniden denize doğru bakıyorum bu seferki dalda da tsunami gibi kocaman ve üstümüze geliyordu o sırada uyandım.
Elinden geldiğince hayra yoracağına inanıyorum. bilmiyorumkismile

kıvılcım bu rüya senin de o kişinin de güzel bir evlilik yapıcağını gösterir ama kimlerle olduğunu
bilemem tabi

canım ben dün garip bir rüya gördüm, bir adamla ilişkiye girdim ve sperm gördüm, ablamda evli olduğu halde başka adamla nişanlı gördüm, nedir acaba?

esoyis rüyan olumlu gözüküyor rahminde 3 yumurtana aşılama yapılacak bunlardan 2 tanesi tutacak
ama bu evlatları güzel yetiştirmeye bak

nazlım28 evet bir bebeğin olucak vr-e bu bebek çocukken yaramaz büyüyünce de lafını esirgemeyen bir tip olucak

super87 keşke şarkının nasıl birşey olduğunu biraz yazsaydın hüzünlü mü hareketli mi ayrılık şarkısı mı aşk şarkısı mı
neyse ben diyeyim arkadaşından bir haber alacaksın yada bir söz duyacaksın

şarkı slof şarkıydı yıldız tilbeden aşk şarkısı...,
diyorum ki yine aşk dolu şarkılar dinletiyor ama neye yarar diyorum içimden..

tryamour bence bu istihare pek olmamış sen bir kez daha yat ama ben en iyi şekilde tabire çalışayım
içinde çeşitli korkuların var veçevrendeki insanlar bu korkularını bastırmak yerine daha tetikliyorlar

güsel hoş müzikli bir şarkıydı işte..sözlerinin hatırlamıyorum..bri evde beraberdik..
onla bir baglantım yok neden görüyorum ki puff..

cimcime eses bu rüya senin evleneceğine ablanın da bir haber alacağına delalettir

X