Göz Makyajı suya dayanıklı (waterprof) rimele ihtiyacım var

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

pinkwhite0

Guru
Kayıtlı Üye
14 Şubat 2011
2.606
117
önerebileceğiniz waterprof rimel var mı? hem dolgunluk veren hem gerçekten kolay kolay akmayan hatta hiç:KK70: makyaj tazelemek her zaman nasip olmuyor da:KK31:

hiç kimse cevap yazmamış.bende tavsiye almak isterdim. hangi rimeli kullandıysam mutlaka akıyor.

artık markalara da güvenemiyorum bu konuda nedense karşıma işte bu ! diyebilceğim dayanıklı bi rimel çıkmadı en sonunda takma kirpik alıcam galiba:KK55:

zaten ben de onu özel günlerde çok nadir tercih ediyorum o işin şakası.. rahat edemem bikere düştümü düşecekmi:KK70: yapıştırması ayrı dert temzlemesi ayrı zaten

zaten ben de onu özel günlerde çok nadir tercih ediyorum o işin şakası.. rahat edemem bikere düştümü düşecekmi:KK70: yapıştırması ayrı dert temzlemesi ayrı zaten

bencede biraz gülünç olur :KK53:.hala rimel arama konusunda ısrarcıyım.gündüz sürüyorum gece mosmor oluyorum.sinir bozucu ama yapacak bişey yok

maybelinne akmıyor ama dolgun göstermiyor ben beğenmedim...en azından bu öneride bulunabilirim...ayrıca takma kirpikte çok zor iş ya...en iyisi bu kuaförlerde ipek kirpik ekleme varya o sanırım...imkanın varsa bence onu dene

Kizlar ne kadar para harcamak istiyorsunuz bilmiyorum ama bayagi pahali bir rimel onerecegim size. Hem akmayan hemde suya dayanikli olan onerebilecegim rimel Dior'dan "Dior Diorshow Waterproof Mascara" adiyla gecen rimel. Ben paraya kiyip bir diger modelini "DiorShow Iconic Mascara" aldim iki gundur kullaniyorum hem dogal gorunuyor hemde akmadi oda. Suya dayanikli diye yazmiyor ama kutusunda.

Max factorun rimeli gerçekten harika bende çok şikayetçiydim aldığım rimellerden hep akardı ama bunu tavsiye üzerine aldım memnunum gayet güzel )::):21:

bende bir tane önerebilirim flormar x5 turbo boost dışı mavi olan pembesi ve siyahıda var mavi olan suyadayanıklı hem çok dolgun gösteriyor hemde hiç akmıyor hatta çıkartması bile biraz zor kremli bir temizleyiciyle çıkarmak gerekiyor fakat akmama konusunda çok iyi ben bunu sürüp yazın denize havuza giriyorum.

Maybelline volume express suya dayanıklı maskarayı tek geçerim. 3 yıldır kullanıyorum, senede bir yeniliyorum. Günlerce çıkmadığı oluyor, sadece uyuyup uyanınca biraz göz altına bulaşıyor. Onun dışında çok dayanıklı.

$maybelline-volum-express-turbo-boost-waterproof-mascara.jpg

Max factorun suya dayanıklı rimelini aldım.kirpikleri uzun gösteriyor ama gece temizlemeden yatınca sabah hafif akma yapıyor.fena değil

X