SURVIVOR 2018

Peki sizin favorileriniz kimler ?veya kimler olacak?

• Sema Aydemir

OY: 16 4,8%
  • Nagihan Karadere

OY: 11 3,3%
  • Merve Aydın

OY: 29 8,7%
  • Turabi

OY: 30 9,0%
  • Murat Ceylan

OY: 12 3,6%
  • Hilmi Cem İntepe

OY: 30 9,0%
  • Adem Kılıçcı

OY: 76 22,8%
  • Hakan Hatipoğlu

OY: 17 5,1%
  • Sahra Işık

OY: 0 0,0%
  • Nihat Doğan

OY: 8 2,4%
  • Damla Can

OY: 27 8,1%
  • Ümit Karan

OY: 11 3,3%
  • Cumali Akgül

OY: 6 1,8%
  • Birsen Bekgöz

OY: 4 1,2%
  • Ramazan Kalyoncu

OY: 3 0,9%
  • Gizem Kurtulan

• Melih Özkaya

OY: 2 0,6%
  • Yağmur Banda

• Ecem Karaağaç

• Nevin Yanıt Baltacı

• Anıl Berk Baki

OY: 42 12,6%
  • Funda Alkayış

OY: 3 0,9%
  • Gamze Aksu

OY: 1 0,3%
  • Marcus

• Ankete Katılan
    334
sanki bu ünlüleri zorla getirdiler ya da zorla orada tutuyorlar, suratlar hep asık, sürekli ağlama zırlama, bitsin artık eli ayağı kırmalar. özlem merak varsa ilk survivorın değil, ne olduğunu biliyorsun, çoluk çocuk aç ekmek parasına gurbette de değilsin, istediğin zaman bırakabilirsin. üstelik hatırı sayılır bir para da kazanıyorsun. off var ya bu sene tahammül edemiyorum sanırım kaç yıldır aynı insanlar olduğu için.

Atalım kiz,inan bende aticam ademe 50 oy.mutlaka atalim

Atalım kiz,inan bende aticam ademe 50 oy.mutlaka atalim
Yazık günah adem kendini nasıl ifade edeceğini şaşırdı o kadar zor duruma soktu ki onu o pis turabi kumandayı tv ye firlatacaktim. Keşke adem survivor a hiç gelmeseydi çünkü adem gibi bir adamı haketmiyor orası.

Kesinlikle.bende cok uzuldum ademe.yazık cok kötü oldu adami ne hallere düşürdü.herkesin gözünden dusurmeyi basardi.artik survivoru izlememe karari aldim.herkes algi pesinde zaten.finaldede eminimki turabi birinci olucak.sadece kibrista acicam survivori.ademe oyumu. Aticam cekilicem.zira ta benim burdan sinirlerim zipliyo.birde onun sampiyonluugunu ilan etmesine yuregim dayanmaz

Kesinlikle.bende cok uzuldum ademe.yazık cok kötü oldu adami ne hallere düşürdü.herkesin gözünden dusurmeyi basardi.artik survivoru izlememe karari aldim.herkes algi pesinde zaten.finaldede eminimki turabi birinci olucak.sadece kibrista acicam survivori.ademe oyumu Aticam cekilicem.zira ta benim burdan sinirlerim zipliyo.birde onun sampiyonluugunu ilan etmesine yuregim dayanmaz

ademin küfürlerini, nagihana söylediği belaltı sözlerini kimse haklı görmemeli ki programın yapımcısı bile haklı göremedi. kavganın kesintisiz halini internette izledim. yazık kadını oynaşıyorsun diye kavganın içine çekmenin neresi adil. üstelik karşındaki adam defalarca ihtar almış ilk hatasında gönderilecek. bunu bilerek küfür etmenin mantığı bellidir. kolpacısın, parçalarım seni diye defalarca söylemenin, özel hayatında ne olduğunu çok çirkin bir tabirle yüze çarpmanın haklılığı var mıdır. kimse kimsenin özel hayatını ortaya dökemez.
ayrıca olayı kışkırtan merveydi, onun da ihtar alması gerekiyordu.
bu arada favorim murat ceylan. adadaki en naif en adaletli yarışmacı. şampiyon olmayacağını biliyorum ama keşke olsa da efendilik kazansa.

Geçen sezon gıcık olup izlemeyi bırakmıştım. Zaten bir tek geçen sezonunu izlemiştim. En son kanalın logosunu bile görmek istemiyordum. Finale bakmıştım biraz.

Bu sezon kanallar arasında dolaşırken rast gelirsem Adem ne yapıyor diye bakıyorum. Son 5 yarışmacı belli olduğunda yine Adem ne yapıyor diye bakarım arada.

Bu kadar az izlerken Hakan’a denk geldikçe adama iyice gıcık oldum. Karısı ultrason fotoğrafı gösteriyordu, ilk tepkilerinde kadına bir kere bile sarılmadı.

Hadi o neyse, bir başka karede yarışmacı bir kadınla yerlerde yuvarlanıyor gibi bir pozisyondaydı.

Hadi ona da neyse diyelim. Geçende denk geldim, karısıyla telefonda konuşuyordu. Çocuğumuzun ismini ne koyalım, ne istersin vs demedi. “Çocuğun ismini takımca koyacağız. O iş bizde, biz takımca karar vereceğiz, sıkıntı yapma” gibi şeyler söyledi. Karısı gelip Kadınlar Kulübü’nde Bir Derdim Var’a konu açsa yeridir.

semayı elemezler diye düşünüyorum ben.. damla zaten oynayamıyor tek kız bırakmazlar nagiyi
bakalım semanın oyu murattan fazla mı?

semanın eleneceğini düşünüyorum, diliyorum. tamamen negatif enerji. karşısında funda, yağmur yok tabi nagihanla yarışmak kolay değil.
ben de semayı tuttuğumdan demedim, ben geçen yarışmasında vermiştim zaten notunu, ademi de severdim onlara benzedi gitti.
aynen nagi mahvetti onu hayır atamıyorum'a döndürdü , atamıyorsun değil nagi harika:))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…