SURVIVOR 2018

Peki sizin favorileriniz kimler ?veya kimler olacak?

• Sema Aydemir

OY: 16 4,8%
  • Nagihan Karadere

OY: 11 3,3%
  • Merve Aydın

OY: 29 8,7%
  • Turabi

OY: 30 9,0%
  • Murat Ceylan

OY: 12 3,6%
  • Hilmi Cem İntepe

OY: 30 9,0%
  • Adem Kılıçcı

OY: 76 22,8%
  • Hakan Hatipoğlu

OY: 17 5,1%
  • Sahra Işık

OY: 0 0,0%
  • Nihat Doğan

OY: 8 2,4%
  • Damla Can

OY: 27 8,1%
  • Ümit Karan

OY: 11 3,3%
  • Cumali Akgül

OY: 6 1,8%
  • Birsen Bekgöz

OY: 4 1,2%
  • Ramazan Kalyoncu

OY: 3 0,9%
  • Gizem Kurtulan

• Melih Özkaya

OY: 2 0,6%
  • Yağmur Banda

• Ecem Karaağaç

• Nevin Yanıt Baltacı

• Anıl Berk Baki

OY: 42 12,6%
  • Funda Alkayış

OY: 3 0,9%
  • Gamze Aksu

OY: 1 0,3%
  • Marcus

• Ankete Katılan
    334
Yallah Turabi biz seni çekemeyiz şunun elendiğini de gördüm ya Hakan çekti fişini başı öne eğile eğile defolup gitti hakkettiği oydu.
Valla acunda tam zamaninda payladi turabiyi oh be rahat bi uyku cekicem. nefret ediyorum adamdan yaa.yine acitasyon yapmaya calisti ama yemedi

Gönderdim ama eşim turabici olduğu için gizli sadece 5 tane gönderdim ay sonu anlar anca
Bende 6 tane gonderdim.eger suanki oylamadan cikarsa 3 tane daha atarik.10 oya tamamlarim diyorum.ama galiba sampiyon nagihan olacak gibi

Bende 6 tane gonderdim.eger suanki oylamadan cikarsa 3 tane daha atarik.10 oya tamamlarim diyorum.ama galiba sampiyon nagihan olacak gibi

Adem ve Anil hak ediyor ama Nagihan kazansin istemiyorum

Cok hirsli ve sadece o fedakarlik yapmis gibi davraniyor bir kere kaybetsin morali bozuluyor Damla sakat olmasina ragmen yine de onla iyi yaristi o da bu avantaji kullandi.

Oy atmam ama Nagihan haketti bence. Adem de tabi ki.
Nagihan alamazsa Anil alsin diyorum. Adem sonradan onlara cok benzedi.
Hayir adem daha cok hakediyo amaaa cok guzel bi yüreği var adomun.ama hayırlısı canim.anıl ev aldi birinci olmasa da olur :))

Adem ve Anil hak ediyor ama Nagihan kazansin istemiyorum

Cok hirsli ve sadece o fedakarlik yapmis gibi davraniyor bir kere kaybetsin morali bozuluyor Damla sakat olmasina ragmen yine de onla iyi yaristi o da bu avantaji kullandi.
Adem kazansin nolur yaaa.bu arada nagihan cok oy aliyormus sponsoru varmis sosyal medya yıkılıyor.bence sampiyon olcak gibi

Adem kazansin nolur yaaa.bu arada nagihan cok oy aliyormus sponsoru varmis sosyal medya yıkılıyor.bence sampiyon olcak gibi

Bir tek anne o gibi davraniyor ve cok hirsli itici geliyor Adem ev de alamadi Anil ve Nagihan ev kazandi.

Hilmicem oyunculukla para kazaniyor.

Nagihan kazanicak gibi ama umarim Adem alir odul kazanamadi ve hak ediyor olmazsa uzulurum.

He bak o acidan bakarsan Adem'e verebilirler.. Gerci Nagi yarisini aldi ama bakalim halk kimi uygun gormus.
Kalbim yerinden cikacak.insallah adem elenmez anila bir kisi 1100 küsür oy gondermis sosyal medyada paylasmis hatta

Bir tek anne o gibi davraniyor ve cok hirsli itici geliyor Adem ev de alamadi Anil ve Nagihan ev kazandi.

Hilmicem oyunculukla para kazaniyor.

Nagihan kazanicak gibi ama umarim Adem alir odul kazanamadi ve hak ediyor olmazsa uzulurum.
Insallah adem elenmez.kalbim firliycak simdi.hamileyim birde stres oluyorum ya of

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…