SURVIVOR 2018

Peki sizin favorileriniz kimler ?veya kimler olacak?

• Sema Aydemir

OY: 16 4,8%
  • Nagihan Karadere

OY: 11 3,3%
  • Merve Aydın

OY: 29 8,7%
  • Turabi

OY: 30 9,0%
  • Murat Ceylan

OY: 12 3,6%
  • Hilmi Cem İntepe

OY: 30 9,0%
  • Adem Kılıçcı

OY: 76 22,8%
  • Hakan Hatipoğlu

OY: 17 5,1%
  • Sahra Işık

OY: 0 0,0%
  • Nihat Doğan

OY: 8 2,4%
  • Damla Can

OY: 27 8,1%
  • Ümit Karan

OY: 11 3,3%
  • Cumali Akgül

OY: 6 1,8%
  • Birsen Bekgöz

OY: 4 1,2%
  • Ramazan Kalyoncu

OY: 3 0,9%
  • Gizem Kurtulan

• Melih Özkaya

OY: 2 0,6%
  • Yağmur Banda

• Ecem Karaağaç

• Nevin Yanıt Baltacı

• Anıl Berk Baki

OY: 42 12,6%
  • Funda Alkayış

OY: 3 0,9%
  • Gamze Aksu

OY: 1 0,3%
  • Marcus

• Ankete Katılan
    334
Elif gecen senede cok iticiydi hicbirsey kaybetmemis bu halinden umit karan surekli kadin tartismalarina karisiyor bu needir ya yagmura nagihana birsene surekli bir laf atma derdinde gonullulerden hicbir erkek karismiyor nasil itici hepsi be

Bu sene kurgunun dibine dibine vurdular
İçimden bir ses survivorun son bir kaç senesi diyor, acunun başka planları var bu sene olmadı yapamadı gayette iyi biliyor. O kadar çok göze batan şey varki, eski sezonları izlememiştim şu an en çok gözüme batan hakan. Böyle bir erkek hiç görmedim erkek dediğin düz mantıktır, karmaşık planlara gelemez. Aslında tüm takımı eledi, gönüllüleri darmadağınık etti sona yaklaştıkça all star kaldı rakip olmalılardıki birbirlerini eleyebilsinler. Damlanın nagehanla ( takımı dokunulmazlık günü bırakıp gitmesi yanlıştı ) hilmicemin hakanla samimiyeti çok tuhaf geliyor, hakanın sürekli kıyafet değiştirmesi oyuna taktık vermesi aylarca sakat kalması ve elenmemesi saygısızlığı çok mide bulandırıcı. Asıl orası hakanın çiftliği olmuş. Kaç kere saygısızca konuştu kimse agzını bile açmadı. Damla arkadan nagehana neler diyor, oyunlarda birlikte karşı tarafa sataşıyorlar. Turabi asla elenmez, ztn birden tavır değişti gayet iyilerdi acun bile terslemeye başladı ama madem turabi böyleydi 2 kez peşpeşe şampiyon olmuş birini getirmeyecekti, ne kadar hoşlanmasakta çok başarılı olduğunu kimse inkar edemez. Bu akşam kimin gideceğini merak ediyorum, nagehan elife gidiyosun dedi, bu kadar bilemez denk gelemez.
Su oyunları aşırı arttı 4 tane yüzücü aynı takımda.
Tarihte ilk defa başarılı olduğu için cezalandırılan insanlar görüyoruz, buda kurguyu gösteriyor. İlk defa dokunulmazlıkta yemek veriliyor çünkü açlar güya. Ama hepsi canlı kanlı, doğru düzgün kilo veren yok.
Mustafa Kemal potaya giriyor, nasıl oluyorsa oyunda bir tek o sayı alıyor
İzlemiyorum artık sosyal medyadan takip ediyorum denk geldikçe her bölüm saçma bir kavga oyun serileri.

ayy şu mervenin oyun alamayınca ki öfke krizlerinden gına geldi artık. semayı da sevmiyorum ama oyun alamayınca sakince yerine geçip oturuyor.

Inşallah hala aynı fikirde değilsinizdir.
Turabi resmen terbiyesiz bir insan,tvde yer almaması gereken bir medya magandası.
Aynı fikirdeyim sana göre terbiyesiz olabilir bana göre değil hayır neyin derdindesin burda seninle bunu tartışacak değilim...Tartışmasız TURABİ diyorum.....Tartışmasız belirtirim....Ben sizin fikrinizi değiştirmeye çalışmıyorum siz de saygı duyun lütfen...Banane kimi desteklersen destekle ben sana karisiyo muyum...Saygı lütfen....

Üslubunuza bakınca zaten anlaşılıyor.
Neyse layığını buldu neticede,benim ilaveten bir şey dememe gerek yok.

*Ayrıca sen değil siz lütfen...

Üslubunuza bakınca zaten anlaşılıyor.
Neyse layığını buldu neticede,benim ilaveten bir şey dememe gerek yok.

*Ayrıca sen değil siz lütfen...
Güzel oku dikkatli oku siz de demişim de sen buna takılma önce başkalarının fikirlerine saygı duymayı öğren...Ayrıca tartışmasız demiştim hala devam layığını buldu falan ne oldu diskalifiye mi oldu ne oldu çok mu sevindin aç kalmasına işte ortada kendi üslubun.....

Tamam

Adamın fanlari da kendisine benziyor.zaten baska türlüsü mümkün olamazdi:))))

Iste konseyde de belli ediyor kendini.
Arsız arsız gülemeler,ukala tavırlar .
Kendink şövalye zannetmeler...
Bu sene şampiyon olamayacağı o kadar açık ki..
Sayesinde Hakanı bile tekrar sevmeye başladım. 3 haftadır çok güzel tokatliyor turabiyi

internette dans videosunu izleyince karakterine notumu verdim

bende turabi gibi bi özlü söz söyler çekilirim

iki insan çeşidi vardır; zaman geçtikçe hatalarıyla yüzleşen,zaman geçtikçe yüzsüzleşen!!!

Turabi kadar yüzsüz arsız bi adam görmedim.

Yaa yazacak baska bir yer bulamadim.
Acun duysun gorsun.
Bu tekrar tekrar tanitimlardan tekrar gosterimlerďen oyunun hemen ardindandan tekrarindan biktim yildim... bak ben de tekrar tekrar yaziyorum...

Bir de dünyanın neresinde görülmüş şey , ne kadar etik , ne kadar adil bilemiyorum . Programı yapan , kendi kanalında yayınlayan Acun Ilıcalı , yanında çalışan adamı , kendi düzenlediği yarışmaya yarışmacı olarak gönderiyor . İlla ki ekipten kendisine tüyolar gidiyordur , destek oluyor , kolluyorlardır . Aynı ekipteler nasılsa patron bir :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…