SURVIVOR 2018

Peki sizin favorileriniz kimler ?veya kimler olacak?

• Sema Aydemir

OY: 16 4,8%
  • Nagihan Karadere

OY: 11 3,3%
  • Merve Aydın

OY: 29 8,7%
  • Turabi

OY: 30 9,0%
  • Murat Ceylan

OY: 12 3,6%
  • Hilmi Cem İntepe

OY: 30 9,0%
  • Adem Kılıçcı

OY: 76 22,8%
  • Hakan Hatipoğlu

OY: 17 5,1%
  • Sahra Işık

OY: 0 0,0%
  • Nihat Doğan

OY: 8 2,4%
  • Damla Can

OY: 27 8,1%
  • Ümit Karan

OY: 11 3,3%
  • Cumali Akgül

OY: 6 1,8%
  • Birsen Bekgöz

OY: 4 1,2%
  • Ramazan Kalyoncu

OY: 3 0,9%
  • Gizem Kurtulan

• Melih Özkaya

OY: 2 0,6%
  • Yağmur Banda

• Ecem Karaağaç

• Nevin Yanıt Baltacı

• Anıl Berk Baki

OY: 42 12,6%
  • Funda Alkayış

OY: 3 0,9%
  • Gamze Aksu

OY: 1 0,3%
  • Marcus

• Ankete Katılan
    334
Bir tek anne o gibi davraniyor ve cok hirsli itici geliyor Adem ev de alamadi Anil ve Nagihan ev kazandi.

Hilmicem oyunculukla para kazaniyor.

Nagihan kazanicak gibi ama umarim Adem alir odul kazanamadi ve hak ediyor olmazsa uzulurum.
Ben kim alsa uzulmem. Aslinda Adem daha hirsli bana gore daha sinsi geliyor. Nagihan ici disinda
Ayrica hirsli olmak kotu degil ki.
Hayirlisi bakalim..

Bende izlemem.eger adem sampiyon olamazsa yine bitmistir benim icin survivor
Ama gerçekten yani anıl da şampiyonluğu hakediyordu adem şampiyon olmasaydı kesinlikle anıl şampiyon olsun isterdim nagihan ne alaka pis ağızlı kadın resmen şampiyon olmak için hakan ve turabi ye yalakalık yaptı eğer şampiyon olursa bu sayede olacak sadece yalakaliktan.

Bu nagihani sevmeyen bi benmiyim
Her hali yapmacik geliyor.
En basindan beri kufurleri yayina verilmedi hatasi soylenmedi uyarilmadi anilla cok buyuk kavgalari olmus.
Acunmedyanin torpillisi o ve hakandi
Damlayi hilmicemi ve anili elemesi cok ilginc
Turabiyi bilerek saldirarak elediler turabini hatasi olmasina ragmen acunun yaptigi cok yanlis o an canli yayinda oylamada olmaz.
Sinirden su an tvyi kapadim nagihani sampiyon yapacaklari o kdr belliki
Tum sosyal medya kapandi neden sponsor iddialarina cvp verilmedi nagihan son 1 ayda parlatildi eli catlak oglunu gormemis tek rakibine basarisi mi basari? Damla murat hilmicem gecmeden oyun bile alamadilar o zamanlar nerdeydi cok aciz diye agliyordu? Kac kere performans birincisi oldu. Dokunulmazliktan once karsiya habersiz gecerken sinsi degildi ama hep ona yapilanlardan bahsetti.
Ilk defa ademe oy attim haksizliga susmamak icin. Ademi gecen yildan beri severim diger yarismacilar destekliyor ama ne yapilsa bos gibi geliyor.
Seneye ztn tovbe acmam bakmam bu kdr adaletsizligi gururla izletmek nedir? Bitsim diye sabirla bekledim sinir sahibi oldum be

evet turabiye cok yalakalik yapti yaa orda bende cok gicik oldum.hadi gizlice 2 oy daha gonder lutfen :))

Evet nagihan sponsor bulmus kendine,birde demet akalin herkese oy gonderin nagihana diye baski yapip reklam yapip duruyor.kac oy gonderdin ademe?? Valla adamcagiz gecen seneki gibi olmasin uzulmesin yaa hadi son 1 2 oy daha pisman olmamak icin lutfen bastiralim

Eee acunmedya buna nasil sessiz kalir ya
Ay yeminle basima agri girdi
3 tane attim az ama hic atmam diyordum benim gibi cok kisiden aliyor adem bi ihtimal hadi be

Eee acunmedya buna nasil sessiz kalir ya
Ay yeminle basima agri girdi
3 tane attim az ama hic atmam diyordum benim gibi cok kisiden aliyor adem bi ihtimal hadi be
Kalbim yerinden cikicak ya.nolur kazansin yaa cok uzulucem yoksa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…