Sürpriz yapacağını sanmıştım, hayal kırıklığına uğradım.

Kimliğim belli olmasın belki bi tanıdık görür diye farklı tarih yazmıştım canım ama burada söylemek istedim
Zaten doğum gününüzden anında tespit edilirsiniz.

Es dediğiniz insanın yanında sigortasız çalışmak belli etmez kimliğinizi ya da gözlük alışverişinizden hiç anlaşılmaz. Hatta bütün bunlara ilave olarak fırıncı olduğunu bilince hiç anlaşılmaz kimliğiniz. Apaydınlık zihinler 🎂

Kimliğim belli olmasın belki bi tanıdık görür diye farklı tarih yazmıştım canım ama burada söylemek istedim
:) Tabi canım, ünlü şahsiyetsin sonuçta. Seninle aynı gün doğan başka kim olacak? :KK53:
Adam senden bir dünya şeyi esirgedi. Hastalıktan süründün, yine para vermedi. Sen daha güneş gözlüğü, doğum günü yemeği bekliyorsun. :KK51: Çok beklersin.

Nasıl ailenizin ya da çevrenizin bu olanlardan haberi yok ki?
Daha geçen arkadaşlarının yanında densizlik etmedi mi bu adam?
Karısına hiç gibi davranan bu tip adamları iki kilometre öteden tanıyoruz biz.
Herkes herşeyin farkındadır emin olun, ama sizin ayrılmayacağınızı bildikleri için ses etmiyorlardır sadece.

Bekleyeceğim tabi ki sonuçta hala boşanmadım kız niye öyle diyorsun 😀
Benimkisi temenni değil,sadece tahmin. Bugüne kadar hiç yanılmadım tahminlerimde. Bu adama mesai harcayacağınıza şimdiye başkasını bulup evlenip mis gibi mutlu olabilirdiniz. Özel günlerinizi en güzel şekilde kutlayabilirdiniz. Şu an yaşadıklarınız sizin seçiminiz. İnsanın kendine yaptığını başka kimse yapmıyor gerçekten.

Konularımdan bıkan okumasın 🌺 Dün eşim güneş gözlüğü almak istediğini söyledi, gözlükçüye gittik beğendi ve aldı. Bana sende beğen canım dedi bende beğendim falan. Sana da bi dahaki ay alırız dedi. Ve benim yarın doğum günüm. Ben ister istemez beklemiştim bana da almasını sürpriz yapacak sanmıştım hatta ama öyle olmadı. Sadece kendisine aldık ve çıktık o kadar modum düştü ki kaldım öylece..

Ve yarın akşam da yemeğe falan gitmeyeceğimizi söyledi.. Doğum günümün akşamı yani yarın akşam ailemin gelecek olmasına tepki göstermişti yemeğe giderdik gelmesinler demişti kavga etmiştik. Bende iptal edecektim aileme başka akşam gelin diyecektim eşime de böyle yaptığımı söyledim. Gidebiliriz yemeğe demiştim. Ama her zamanki gibi sözünde durmadı. bende annemleri çağıracağım yeniden. Biliyordum böyle olacağını.. bir önceki konumdan bilenler bilir ne demek istediğimi anlayacaksınız zaten.

Canım ben çok şaşırdım kocanın verdiği sözü tutmamasına. Hiç yapacağı bir şey değil. Eminim sen de çok şaşırmışsındır. Ağzım açık kaldı. Belki bir derdi vardır ondan böyle yapmıştır. Yok senin kocan seni hediyesiz, süprizsiz bırakmaz asla bırakmaz. Bu hep böyle unlu besin tükettiği için böyle.

Tabii canım, mesela benim tanıdığım 8-10 tane evliliğinde sorunlu börekçi karısı var. Ben de şüphelenmiştim acaba onlardan biri misiniz diye ama doğum günü baktım ki uymuyor.

X