Sürekli hastalanan kızım

nursena2011

Guru
Kayıtlı Üye
8 Ocak 2012
383
45
Arkadaşlar, 5 yaşında kızım var, okulların açılmasından başlıyor bitişine kadar full hasta, geçen yılı saydım 21 kere hastalanmışız, okulun 5.günü grip olup evdeki 2.5 aylık kardeşine de bulaştırdı, kızıma 2 gündür sarımsak kürü yapıyorum, haftada 1/2 kere polen veriyorum başka ne yapabilirim, grip aşısı yaptırdınız mı? Analık kadar zor birşey yok, korkusuzca yaşamayı özledim.

Arkadaşlar, 5 yaşında kızım var, okulların açılmasından başlıyor bitişine kadar full hasta, geçen yılı saydım 21 kere hastalanmışız, okulun 5.günü grip olup evdeki 2.5 aylık kardeşine de bulaştırdı, kızıma 2 gündür sarımsak kürü yapıyorum, haftada 1/2 kere polen veriyorum başka ne yapabilirim, grip aşısı yaptırdınız mı? Analık kadar zor birşey yok, korkusuzca yaşamayı özledim.
sık sık probiyotik (kefir) verin ve sürekli vitamin kullanın. vitamini doktor önersin

benim kızım da 4buçuk yaşında. Okulda ikinci senesi inanılmaz hızlı hastalanıyor. Sarımsak kürü yediremiyorum. Balık yağı d vitamini veriyorum ama sıradaki hamlem gümüş suyu olucak. ondan çok umutluyum. Mikroplar üzerinde etkiliymiş. Antibiyotiğin zararsız hali gibi

benim kızım da 4buçuk yaşında. Okulda ikinci senesi inanılmaz hızlı hastalanıyor. Sarımsak kürü yediremiyorum. Balık yağı d vitamini veriyorum ama sıradaki hamlem gümüş suyu olucak. ondan çok umutluyum. Mikroplar üzerinde etkiliymiş. Antibiyotiğin zararsız hali gibi
Gümüş suyunu ilk defa duydum, araştırayım ben. Sarımsak kürünü veriyorum, içiyorlar istemeye istemeye

Bebeklik dönemi nasıldı ? Bir arkadaşım var günde 10 farklı yağ,damla,vitamin veriyor çocuk hep hasta hep hasta. Bebeklik döneminde sağlıklı beslenmemis. Eltimin kızı da tamamen eltim yüzünden hep hasta çünkü aşırı pimpirikli bir kadındı Ağustos ayında uzun kollu giydirirdi. Parka bahçeye çıkarmaz sürekli elinde ilaç dolaşırdı sonuç hastanelerde sürünen bir çocuk oldu🥹

X