süpriz balayı " hotel pineta marmaris "

yaseminmutlu18

Üye
Kayıtlı Üye
13 Ocak 2014
36
1
34
arkadaşlar nişanlım balayı oteli ayarlamış sürpriz olarak ama benden kaçar mı yeri öğrendim bir şekilde :)
marmaris pineta hotel giden var mı hiç ??
nasıl bir yerdir?

birde ben kapalıyım hani ne olur nasıl olur bilmiyorum..yardımcı olursanız çok sevinirim..

giden yokmu hiç bu otele?? internette fazla iyi yorum göremiyorum açıkçası ama gerçekten gittilerdemi öyle yorumm yapıyorlar bilmiyorum. bu siteye güvendiğim için sordum ama giden yok heralde..

Üç yaz önce Arkadaşlarımla gitmiştim. Şunu soyleyebılırım ki, balayı düsünebılecek son otel bile olamaz. Gercekten rahatlıktan uzak, yemekleri kötü, restaurant pis vs vs. Bir de özel durumundan ötürü cok rahat edebılecegın bir oteli olabileceğini de düşünmüyorum. Onun yerine aynı tesise bağlı, bu otelin birkaç metre uzağında pineta delux var. Orada da kaldım cok daha iyi, güzel, lüks bir otel. Bunu tavsıye ederim canım.

Üç yaz önce Arkadaşlarımla gitmiştim. Şunu soyleyebılırım ki, balayı düsünebılecek son otel bile olamaz. Gercekten rahatlıktan uzak, yemekleri kötü, restaurant pis vs vs. Bir de özel durumundan ötürü cok rahat edebılecegın bir oteli olabileceğini de düşünmüyorum. Onun yerine aynı tesise bağlı, bu otelin birkaç metre uzağında pineta delux var. Orada da kaldım cok daha iyi, güzel, lüks bir otel. Bunu tavsıye ederim canım.

2 pineta var yani. delux olanı ümit ediyorum artık inş orasıdır..

Evet iki pineta var. Biri clup pineta diye gecıyor, digeri de pineta delux. Ama ciddi farklılıklar var ikisi arasında. Ben hangisi oldugunu öğren derim. En kötü vazgeçme durumunuz olabılır. Kesinlikle önermiyorum.

Evet iki pineta var. Biri clup pineta diye gecıyor, digeri de pineta delux. Ama ciddi farklılıklar var ikisi arasında. Ben hangisi oldugunu öğren derim. En kötü vazgeçme durumunuz olabılır. Kesinlikle önermiyorum.

bi şekilde öğreniyim bari çok morelim bozuldu şuan.. teşekkür ederim bilgiler için..

Moralini bozmak icin soylememiştim :KK43: üzüldüm gercekten. Ama bide şöyle düşün balayında sevdıgının yanında olacaksın ne kadar kötü olabılır ki? Lütfen karamsarlığa da kapılma.

yok canım niye üzlüyosun ben zaten ne olursa olsun bilmek için yazdım..... teşekkür ederim yani sanada...
evet sevdiğimle olacağım o yönü iyi zaten 3 gün kalacağız o otelde fazla değil.

birde ben kapalıyım acaba bu konuda ne yapabilirim yani. zaten havuz deniz girmem yüzme bilmiyorum :KK70:

yok canım niye üzlüyosun ben zaten ne olursa olsun bilmek için yazdım..... teşekkür ederim yani sanada...
evet sevdiğimle olacağım o yönü iyi zaten 3 gün kalacağız o otelde fazla değil.

birde ben kapalıyım acaba bu konuda ne yapabilirim yani. zaten havuz deniz girmem yüzme bilmiyorum :KK70:

Şöyle ki, hatırladığım kadarıyla otelin üç havuzu vardı. Bir tanesi derin değildi. Orada girebilirsin havuza diye düsünüyorum. Ama yok ben kendimi tehlikeye atmam diyorsan, otel merkezi konumda sayılır yapabilecek cok fazla şey bulabilirsiniz Marmaris'te.

X