Şüphe şüphe şüphe.

whatsappı sildim tekrar yükledim dediğim gibi yedekleme yoktu telefonunda, herhangi bir mesaj gelmedi.

bana inandırıcı gelmedi masum olsa ilk mesaj attığında sana söylerdi

Sinirle silmezdi işte sinirle o öfkeyle " al bak al bak da gör birşey olmadı aramızda" diye gösterir seni mahcup eder, inandırırdı. Sinirle sildi diyorsun ya şaka gibisin

yapmıştır yapmamıştır demiyorum ben. öyle olsa ne yapayım diye bu konuyu açmazdım. sadece nişanlım yapmaz demediğim gibi evet bi kız da bikinili resim göndermez durduk yere de diyemiyorum maalesef ne kızlar gördüm. siz nasıl bu kadar emin konuşabiliyorsunuz gözünüzle görmüş gibi hemen karar verebiliyorsunuz bu kadar onu anlayamadım. Ben emin olmak istiyorum bu yüzden napmam gerekli diye akıl almak istiyorum açıkçası

bana inandırıcı gelmedi masum olsa ilk mesaj attığında sana söylerdi

onu da sordum neden söylemedin o zaman dedim. Aşkım neden yok yere kafanı bulandırayım bir şey yapmadım ki vallahi görüşmeyi bırak sohbet etmek aklımdan bile geçmedi sadece bir bunları yazdı o kadar yemin ederim başka bir şey olmadı dün bi kız mesaj attı benle birlikte olmak istedi mi dicektim bunu neden söyleseydim sen resmi görünce de sinirle sildim işte dedi.

Son düzenleme:

Canım sen her şeyi nişanlına bırak.. kanıtla bana bunu de, nasıl yapar edersin, bilmiyorum ama madem suçsuzsun,kanıtla de...
Bırak ona at bakalım topu ,o düşünsün nasıl kanıtlayabilecğeini,neler yapabileceğini..

dedim canım dedim o kadar dedim ki ağladı artık nasıl kanıtlayayım nasıl tanımıyorum diyorum etkilemeye çalıştı işte beni adını soyadını bile bilmiyorum yemin ederim, yemin ediyorum buna da mı inanmıyorsun dedi.

Aynisini arkadasim kocasiyla yasadi . Sohbet silinmiş fotograf galeride unutulmus duruyor. Hattın fatura detaylarina bakti bisey cikmadi yani adam kimseyle gorusmemis. Sende dokumana bak internetten icin rahatlasin.

nasıl bakabilirim?

nasıl bakabilirim?
Benim esimin hatti tt mesela. O uyurken *952# tusluyorum telefona sifre geliyor onla online islemlere girip fatura detaylari diyorum tum konusmalar mesajlasmalar onume dökülüyor. Hangi gun hangi ay hangi saat kimle konusmus goruyorum . Tum operatorlerden yapabilirsin.

Gerçeği Öğrenmek istiyorsan biraz zaman geçtikten sonra sahte bi whatsaptan bikinili kız resmi işe mesaj at ya da sahte bir instagram hesabından bakalım ne yapacak. Test et bence

baya üçkağıtçı ya ben nişanlımı denemek için başka hesaptan yazdım daha mesajı atar atmaaz tak telefon nişanlım arıyor böyle böyle birisi mesaj attı saniyesinde aradı ben şok oldum sonra yüz yüze gelince ne istersen yap cevap vermek istersen ver istemezsen engelle dedi bi süre cevap verdim kendi kendime yazıştım neler yazdım buluşalım bilmem ne özel ilgi alanlarını da yazdım ama tabi bunlara hep ben cevap verdim her mesaj attığımda telefon geliyordu cevap yazdı diye sonra engelledi zaten

Valla etkilenmeyen adam engeli basardı nişanlıyım diye açıklama bile yapmazdı yani sinek küçük ama mide bulandırır ağlamayı bırakıp kanıt bulmaya çalışsın bulana kadar görüşme konuşma bulamadığı taktirde nişanı atacağını belirt kusura bakma da hoşuna gitmiş yakalanacağını hesap edememiş ben böyle bir şüpheyle asla duramam yüzüne bakamam karşımdakinin midem bulanır

Dogru da olabilir yalan da bilemedim. Bi sure süpheyle yasardim benim basima gelse. Insanoglu cig sut emmis hic belli olmaz.

Erkekler sevgilisi oldugunda cok seviyor olsalar bile yapiyor boyle seyler.
Size "askim birsey var rahatsiz edici anlatmak istemiyorum ama sonra sen varken de olursa ,icim rahat etmiyor" diyerek anlatabilirdi.
Ama ayni anlattigi gibi de olabilir.
Gunahini alamayiz.
Ama iste suphe bir kere girdi mi gitmiyor kolayca.Siz daha dikkatli olun.Hemen nisan bozmayin.Ama sogudugunuzu belli edin.ve bundan sonra kontrolcu olun.Madem boyle birsey oldu ,onu kontrol etme hakkiniz var artik.

aynen öyle yapıyorum canım. nişanlı olduğumuz için her dk yanımda değil telefonuna hep bakamıyorum evindeyken. artık serbest değilsin dedim tamam hiç önemli değil istediğin her şeye bak ben sana hiç yalan söylemedim diyor. durduk yere telefonunu ver diyorum mesela veriyor hemen ama nereleri karıştıracağımı bilmiyorum ben, whatsapp mesajlarını silmiş olabilir işte.

Gerçeği Öğrenmek istiyorsan biraz zaman geçtikten sonra sahte bi whatsaptan bikinili kız resmi işe mesaj at ya da sahte bir instagram hesabından bakalım ne yapacak. Test et bence

mantıklı. şimdilik fake bir instagram hesabından ona istek attım bakalım ne olacak korkuyla bekliyorum kızlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…