Şüphe şüphe şüphe.

Kızlar fake hesaptan önce istek attım, reddetti isteiğimi
Israrlı biriymişim gibi tekrar attım şimdi. bakalım yine reddedecek mi

Bence nişanlınız doğru söylüyor yanlış yönlendirmek istemem hala şüpheleriniz varsa takipte kalın tabi

Bence nişanlınız doğru söylüyor yanlış yönlendirmek istemem hala şüpheleriniz varsa takipte kalın tabi

umarım canım ya yemin de ediyor o kadar yalan mıdır bilemiyorum ki

Belki gerçekten hep tanıdığınız gibi biri ve günahını alıyorsunuz belki de sessiz durandan kork dediklerinden şimdi insanlara da güven olmuyor ki sen burda yorum yapanlara göre davranma bence. sonucta sen daha iyi tanıyrsun zaman geçiriyorsn ona göre karar ver ne yapacağını

Bilemedim ki bu içini kemiren kurtla devam etmek ne kadar doğru

Sinirle mesajları silmesi, sizin canınız sıkılmasın diye size söylememesi falan bunlar bana inandırıcı gelmedi. Ben karşımdaki insanı kaybetmek istemezsem bak benim suçum yoktu diye mesajları gözüne sokarım daha sonrada onun yanında engellerim karşıdaki kişiyi, haberi olmasa bile bak böyle böyle bir şey oldu bir şekilde öğrenirsin işin aslını bil diye açıklarım. Apar topar silmesi , size hiç bahsetmemesi falan bana iyi niyetli gelmedi. Günahını alamam kimsenin belki de masumdur sevgiliniz ama bunu kanıtlayacak kişi de kendisi. Ayrıca fake hesaptan yazmanız falan bir şeyi kanitlamaz ki daha yeni bir olay olmuş adam tabiki dikkatli davranacak. Zor bir durum gerçekten , sevgiliniz masumsa onun için de çok zor bir durum, kanıtlaması da zor. Umarım aydınlanır bir an önce. Masumsa da değilse de inşallah gerçekleri ogrenirsiniz, en zoru belirsizlik.

Birincisi erkeklerin zaten hep bir açıklaması var, biz kadınlar da inanmak istediğimiz için içimizde bir yerlerde tam da bu başlıkta olduğu gibi şüphe olsa da karartıyoruz gözleri
Ortalama bi güzellikteki kadın istediği her erkeğin kafasını karıştırabilir yeter ki buna niyetlensin.
Bu demektir ki her erkek aldatmaya meyilli .
Tecrübeyle sabit tespitim budur arkadaşlar.
He bide bunu erkeklere söylersen derler ki sana hep kötüleri denk gelmiş. hepsi sadıktır kimse itiraf etmez ki .
Sonuç olarak bunları bile bile evleniceksin yada hiç evlenmiceksin.
ben öncesinde bu tespitlere inanmazdım, erkek milleti hepsi yapar tespiti bana çok saçma gelirdi. benim kocam aslaaa derdim. artık kendimden bile şüphelenicem valla. saf olmaya gerek yok.

yanında değilim iş yerindeyim ama vakit bulup ekledim. tahmin edebileceğini sanmıyorum iş yerinde olduğum saatte böyle takipçili bir fake hesabı açıp bunu yapabileceğimi çünkü eski bir hesap zaten ve o bilmiyordu. tabi ki şu an dikkatli olabilir gözüm üzerinde zaten ama yanında değilim ya kabul etse yine edebilirdi diye düşünüyorum bu bile bir şey.

kendimde denedim olmadı, geçersiz diyor.

Ama işte diğer kızla arasında farklı bir münasebet vardı ise o ayrıdır belki de , herkesi kabul etmez ki sevgiliniz. Bence bu bir şey kanitlamaz. Boş yere fake hesapla falan ugrasmayin derim ama içinizi rahat ettirecekse siz bilirsiniz. Bu tarz şeylerle nişanlımın suçu yokmuş diye kafanizda kendi kendinize aklayip devam edeceksiniz bence, o zaman bu yaşanan olayı unutun tamamen, güvenin . Sevgiliniz masumsa ikiniz içinde zor bir durum Allah yardımcınız olsun.

Supheci davranmakta haklisiniz. Boyle devam. Sessizce izleyin bakalim. Pek guven vermedi bana acikcasi...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…