Şüphe şüphe şüphe.

sorma canım nişanlım bir Brad Pitt demiyorum ama evet ortalama üstü. kumral, ela gözlü, gamzeli, açık tenli ve sportif, saçına giyimine de özen gösterir hep. Çevremdeki herkes beğenir yakışıklı çocuk derler. bu konuda kızların bakmasından ve sohbet etmeye çalışmalarından çok çekiyorum ama böyle bir durumu ilk kez yaşıyoruz. aklıma acaba başka oluyor da gizliyor mu diye geliyor işte

o eskisi gibi hala ilgili. yemin ediyor ama bilmiyorum ki kafam çok karışık

Watsapp uygulamasını silseniz,tekrar yükleseniz vs.silinen mesajlar öyle gelebiliyor geri diye biliyorum.. bir deneyin isterseniz..
Ben kimsenin aklını karıştırmak istemem,ve burda da çok nadirdir,ayrıl ve boşan dediğim konular..
Fakat sizin yerinizde olsam ben o yüzüğü atardım.. daha önceki mesajımda da dedim,zaten güvenemeyen bir insanım, ve insanın aklına bir kurt bir defa yerleşir,sonra beynini yer de yer...
Sinirlenip konuşmayı silmek te nedir.. aksine sizin önünüze koyacaktı o konuşmayı, nişanlıyım vs yazmış ya güya, doğruysa onları size gösterecekti..
Ha Tamam o zaman amenna.. ama sanki sizin daha fazla bir şeyler görmenizi istememiş gibi hareket ederek o konuşmaları silmek iyice işkillendirirdi beni..

Ablacım o konuştuğu kızı bul ona attır konuşma geçmişini bir halt yediyse zaten bir şekilde öter o kız

Ben de nişanlı iken eşimin telefonu elimdeydi. Telefona aşkım diye mesaj geldi. O kadar malmışım ki biri şaka yapıyordur dedi ve ben inandım. Asla aklım karışmadı şüphe etmedim. Evlendim ve beni o zamanlar çok güzel ve ustaca tiyatrolarla aldattığını öğrendim. Boynuz üstüne boynuz yemişim

Ablacım o konuştuğu kızı bul ona attır konuşma geçmişini bir halt yediyse zaten bir şekilde öter o kız

Sen inaniyormusun ben olsam inanmam ilaki o kızla iletişime geçip konusyrdum

ah ulaşamıyorum işte bir ulaşabilsem. sohbet gidince numara da gitti tanımıyorum diyorum adını soyadını bile bilmiyorum nasıl kanıtlayayım tekrar mesaj atarsa sana söylerim konuştururum ama sildim işte nereden bulacağım diyor.

Android ise telefonu galeri değil fotoğraflar bölümüne bir bak ablacım orada fotoğraflar yedekleniyor belki birşeyler çıkar

Canimm olur ya tlf da tlf hızlandırma yada vuruş temizleyici programlar öyle süpürge görümlü bi program var şayet o yüklüyse tlf o uygulama fotolarj yedekliyir

Sinirle değil panikle silmiştir
+1 kesinlikle
Ben suçsuz olunca sohbeti silmem sinirden delirsem bile gözüne sokarım adamın,sizinki ne mana siliyor?
Yok bide yatalım mevzusu,hönk diye söylenir mi? Yediniz mi? Bunlar flortlesmistir muhabbet +18lemistir,kız da fotograf atmıştır.
Tanimadiginiz kız için o... Gibi benzetmesi çok çirkin ayrıca
Bence nisanlinizin altı kesinlikle ıslak,ya üstünü örteceksiniz ya da onun üstüne toprak örteceksiniz başka çıkar yol yok.

Whatscan diye bi Program var onu indir telefonuna onun telefonundanda whatsap Webe gir orda barkod olucak dediğim programdan tarama yap onun whatsapı elinde omdan sonra sürekli kontrol et ama onun telefonundan bildirimleri kapatmayı unutma

Sohbeti silmesi çok düşündürücü.

O durumda olsam o sohbeti inatla okuturdum nişanlıma.

Üzgünüm sizin adınıza ama ben asla inanmazdım.

Ablacım yeni aklıma geldi bir uygulama var onu telefonuna indirip karşı tarafın telefonunun whatsapp barkodunu okutunca ona gelen bütün mesajlar senin telefonunuda gelmiş oluyor ve onun bundan haberi olmuyor çaktırmadan yapabilirsen istersen YouTube linkini atayım sana orada nasıl yapıldığı hangi uygulama olduğu yazıyordu

yahu bir kadin yatmak istiyorum der mi?
Der.
Belki de kadını tinder'dan bulmuştur, bulusmadan önce de (daha kötüsü sonra) kadın resim atmıştır.
Olamaz mı?
Olabilir.
Ayrıca harika insan,evlenmek istiyor falan diye kimseyi ilahlaştirmaya gerek yok. İnsanlara güvenmemek lazım.
Benim yabancı bir arkadaşım var, kız arkadaşı da x ülkesinde yaşıyor. Tanıştığından beri her fırsatta imkanlarını zorlayıp kızın ülkesine gitmis, kızın bütün arkadaş çevresini tanıyor. Kizin tatillerinde de ona bilet almış kendine getirttmis,anasıyla babasıyla, babaannesiyle bile tanıştırmış. Ve niyeti evlenmek, tek problem kızın ailesine söylemekten çekinmesi.
Bu kadaar büyük aşık, bu kadaaar 'ay bizimki şuradan şuraya gelmiyor,seninki ülkeler aşıp her fırsatta yanina geliyor' denen Romeo (!) Kız arkadaşını benle aldatmaya kalkmıştı mesela!
Hatta sevgilisinin ülkesine giderken Türkiye aktarması yapıp bana hediye vermişti!
Düşün, kız da 'sevgilim yanıma geliyor,beni çok seviyor' diye hayallerde.
O yüzden insanlara güvenmemek lazım.
(Çocukla yüzleştik,yaptığından gerçekten çok utandı. işin saçma tarafı kızla da beni arkadaş yaptı. Artık 'dünya ahret bacım' modunda takiliyoz denk gelince)
Yani demem o kiiii
İnsanlara güvenme.
Nişanlin gerçekten sağlam papuc değil. Hiç kimse asla ama asla sinirden kendi kanıtını silmez.

Ay bi ben olumlu yorum yaptım şu konuya fazla mı pozitif bakıyorum, fazla mı iyimserim bilemedim

Eşimin whatsapında bikinili kadım fotosu görsem eşime sorduğumdada mesajları göstererek açıklamak yerine silse ve üstüne sinirle sildim benimle yatmak istiyormuş çok yakışıklıyım diye dese alırdım çakıyı elime pat pat paat ( yersen ziyaaa )

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…