Şüphe şüphe şüphe.

ben her şeyi olduğu gibi söyleyeceğine yemin et dedim. o da beni beğenmiş ondan yazmış dedi. seni beğenmiş de bikinili resim niye atıyor diyince itiraf etti işte yatmak istiyormuş dedi.

ben her şeyi olduğu gibi söyleyeceğine yemin et dedim. o da beni beğenmiş ondan yazmış dedi. seni beğenmiş de bikinili resim niye atıyor diyince itiraf etti işte yatmak istiyormuş dedi.
ne olur yanlıs anlamayın amacım polemik yaratmak değil de söylemeden geçemeyeceğim;
Heeee tüm kadınlarda açmış onu bekliyordu

ne olur yanlıs anlamayın amacım polemik yaratmak değil de söylemeden geçemeyeceğim;
Heeee tüm kadınlarda açmış onu bekliyordu

tüm kadınlar değil zaten sorun ki daha önce hiç böyle bir olay yaşamamıştık. ama kızın resmi dudaklarını şişirmiş büzmüş öyle biriydi. ki benden bikinili resim istese bir erkek atmam nişanlımla bile atmıyorum bu da nasıl cesaretse.

kızın resminden öyle bir şey diyebileceği anlaşılıyordu
Canım çok polyannasın.anlıyorum inanmak istiyorsun ama bu işler öyle olmaz.ayrıca tiple de hiç alakası yok öyle şeylerin.yani nişanlının anlattıkları bana nedense komik geldi.kız mesaj atmış yatalım diye.nişanlın bred bitt yada Kıvanç Tatlıtuğ filan değilse bu dediğin imkansız.kimse karşıdan ışık görmeden dank diye öyle resim atıp mesaj atmaz.

Artık güvenin sarsıldı, masum olduğunu da ispatlayamıyor. ayrılmaz evlenirsen her fırsatta teline bakacaksın. Hep şüpheyle geçecek yıllar.

arkadasa katılıyorum

yüz bulma durumunu anlattım ve evet kendinizce haklı olabilirsiniz ama emin olmadığımdan, böyle bir şey yoksa nişanlımla bir arabozucu yüzünden yok yere ayrılmış olacağım. ki bu sadece onu cezalandırmak değil beni de geleceğimi de. evet yeminler ediyor ama ben nasıl gözlemleyebilirim nasıl takip edebilirim bilemiyorum.

O kiz kimmiş numarasıni nerden bulmuş nasıl ulaşmış da nişanliniza mesaj atmış ?

ilk sayfalarda yazdım canım. kız işle ilgili bir durumda görüyor nişanlımı ve evraktaki numarasını alıp ulaşıyor.

Ezelde bi söz vardi aklima o geldi şüphe tek gerçektir... hiç hoş degil. Isi geregi neden is hatti kullanmiyor ki ozel numarasini kullaniyor ?

iş hattı yok maalesef verilemiyor.bir bina içinde çalışmadıkları için ulaşılabilmeleri için kendi numaraları yazılıyor. ayrı bir cep telefonu-numarası falan da kimseye vermiyorlar maalesef .

Whatsappi sil geri yukle yedekleme aciksan gelir konusmalar

Yüzde doksan taşlanıcam ama ben nişanlınızın doğru söylediğini düşünüyorum. O tarz kızlar var maalesef, ve genelde liseli kızlar oluyor. Çok üzücü. Numara bulmak çok zor bir şey değil, isteyen kafasına takan illaki buluyor. Yüz vermelik bi olay da görmedim ben, kız zaten amacını belli etmiş amacına uygun da fotoğraf atıp nişanlınızı etkilemeye çalışmış aklınca..
Kızla yüzleşmeyi deneyebilirsiniz, veya nişanlınızın telefonundan kıza mesaj atıp durumun ne boyutta olduğunu nişanlınızmış gibi konuşarak kızın ağzından laf alarak öğrenebilirsiniz. Sanırım ben öyle yapardım. Güzel bir ilişki profili çizdiniz gözümde, umarım içinizi rahatlatacak bi sonuç alırsınız. İnşallah mutluluğunuza gölge düşmez

iş hattı yok maalesef verilemiyor.bir bina içinde çalışmadıkları için ulaşılabilmeleri için kendi numaraları yazılıyor. ayrı bir cep telefonu-numarası falan da kimseye vermiyorlar maalesef .
Hmm o kötüymüş canim.. ya bilemiyorum zor bir durum şüphe çok kötü birşey ama sen nişanlını herkesten iyi tanıyorsun bunu yapabilcel bi insan mi degil mi sen daha iyi biliceksin devam ediceksen de cok irdelemeden ama bir daha bu tarz bisey gorursem geri donus olmayacaini belirtebilirsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…