Saç Bakım Ürünleri Süper bir yağ

geçen ay 2sinde sipariş vermişim.4-5günde geldi siparişim.yaklaşık 1 ayda 2 cm.bugün ölçtüm..yok bu cidden güzel bi ürün.benim gibi ince telli saçı uzamayan biri için şahane bi etki ama şimdilik.

az önce ölçtüm 3.5-4cm gibi olmuş saçım geçen aydan itibaren.ama saçımda kırık yok.yılbaşında kuaföre gittiğimde saçın aşırı ince ve dipten bi sürü saç çıkıyo.git bi doktora madem bu kadar dökülme varsa vs yaptı.Dökülme ve uzamama sorunum var da benim.ama genel itibariyle 10 karışımlı yağ ile uğraşmaktansa bu hindista cevizi katı yağı saçımda gece boyu uyumak daha kolay.kokusu da hoş. ben daha iyisini bulana kadar buna devam ederim.her ay da yorum yaparım.

kızlar bisey sorcm ben bugün ilk ke sürdm saclarm omuzlarmı az gciyo su an kısa yani ama yinede zorlandm sürdüğümde hemen cekti gibi sacım...dört kez filan elimde ısıtp sürdm ama böyle gderse hemen biter ben bilmedğmden birtane siparis etmistim:KK43: siz nasl yapıyosnz sacın her yerine sürmeli mi boy ve uclarının her tarafına sürüyor musnz cabuk bitmiyor mu?

cnm bende öle yapıyorum saçının çokluğuna uzunluğuna bağlı yağın miktarı ben diplere uyguluyorum sadece elimdeki kalanıda uçlara yediriyorumm

anladım canm peki bir şişe ne kadar gidiyor?ve katoloğa ne kadarda bir girer bu ürün? su an saclarım yumusacık dün sürdüm bugün yıkıyacağm aksam

haftada 1 kez bazen 2 haftada bir şeklinde yapıyorum.onun dışında hiçbir şey kullanmıyorum.cezvede suyu ısıtıp içinde 2 dkk durdurunca su kıvamına geliyo zaten ondan biraz parmak uçlarıyla friksiyon çeklinde diplere yediriyorum.zaten en son da uçlarına biraz.hepsi bu.

tesekkürler ben haftada iki yapıyorum bu aralar...tiftik olan saclarmı keseym en iyisi zaten düzelmyeck bos yere onlara sürmüs olmayaym aklmda vardı kestirmk

ben hiç inanmıyorum artım bu ürünlere...o kadar çok ürün kullandım ki hiç işe yaramadı.kesinlikle genetik bu olay,biyere kadar uzuyo saç...hele ki saçbakım yağı kullanım bakımından da sıkıntılı olduğundan hiç değmiyo ama yine de uygun fiyatlı bi ürün,denenebilir,uzatmasa da bakım anlamında iyi olabilir

bu ürünü bende denemek istıyorum baktım katoloğa bu ayda 6.90 ıkıtane alıcam bakalım işe yarıyacakmı

bende bugün üstüste boyayıp mahvettiğim saçlarıma az önce sürdüm kardeşim sürekli alıyor banada veriyordu hep ama kullanmamıştım hiç kardeşim çok memnun pırıl pırıl saçları boyalı bide umarım aynı etkiyi yapar zaten mahvettiğim saçlarıma çok çözüm olacağını düşünmüyorum ama biraz parlatsın yeter tekrar sonucu yazarım :)

X