Saç Bakım Ürünleri Süper bir yağ

5-6 ay önce aldım da kenarda duruyor kullanmayı unutmuşum iyi ki gördüm,hem saçları da uzatıyormuş. hemen süreyimm

cevabınız için teşekkür ederim :) şuan 8 haftalık sinameki sonucu 2 haftalık dinlenme süresindeyim, bu 2 hafta bunu uygulayacağım diplere..
peki diplere sürmezsek yinede aynı etkiyi gösterir mi? temsilci diplere sürülmesi gerektiğini önermişti de.. hani dipten uzuyor ya saç..
son soruu.. tüm saça uygularsak bu çok çabuk bitmez mi? bayağı küçük çünküü..

eilen hanım, ben dıplere hıc surmedım, sadece sacın yıpranmasını onlemek onarmak amaclı boylara ve uclara uyguluyorum. dıbe surer de daha fazla etkı gorursenız benı de bılgılendırın lutfen. :) ben soyledıgım sekılde o kucuk kutuyu 6 ay kullandım, hemde saclarım sutyen hızasından 5-6 cm asagıda, yanı kısa sayılmaz. yag zaten katı bır halde sıcak suya kabı koydugunuzda akıskan hale gelıyor, ve yaklasık 4-5 koca damlayı elıme alıp tum sacıma yedırıyorum. bana yetıyor :)

dün akşam uyguladım uyumadan..
annem uyuyor diye diplerime süremedim (beceremem çünkü)
boydan uca doğru sürdüm çünkü asıl sorunum uçlarla benim..
dibe sürmesek aynı faydayı görür müyüz? siz nasıl kullanıyorsunuz?

ben dıbe hıc surmedım, ben dıbe sınamekı surunca boylara bunu suruyorum, boylelıkle vıtamın kokusu yerıne hındıstan cevızı kokusu baskın gelıyor, bir tasla cok kus :)

Ben 1 sene önce saçımı kestirmiştim pişman olmuştum sonra internette hc hair care bakım yağlarını gördüm satın aldım 40 tl ya 2 kez kullandım güzeldi ama şimdi üşeniyorum sizce kullanayım mı şu an saçlarımdan bi sıkıntım yok...

Bir de bu tür yağlar saçta bitlenmeye sebep olur mu?

yaklasık bır yıldır duzenlı bır sekılde bakım yapıyorum, şükür ki daha bıtlenmedim, sanırım sır iyi arındırmakta sacı :)
hc ıcın bır bılgım yok hıc kullanmadım...

5-6 ay önce aldım da kenarda duruyor kullanmayı unutmuşum iyi ki gördüm,hem saçları da uzatıyormuş. hemen süreyimm

bende ılk basta oylesıne almıstım, bır turlu elım gıtmıyordu, sonra bıgun elıme gectı deneyeyım dedım, gecen katalogdan 5 tane aldım, hesabıma gore tam bır yıl hatta daha fazla yetecek heyooooooo :KK9:

cidden işe yarıyor mu acabaa ?

ince telli, sureklı elektrıklenen, kabaran kısacası korku fılmındekı bır unsur gıbı gorunmeme neden olan saclarımı sakınlestırdı, o kadar ısı kullanmama ragmen bır tane kırıgım yok, ve bu koku benım cok hosuma gıdyor :KK16:

bendekı etkıler bunlar sızde aynı olur mu bılemeyecegım
ama denemek ıcın bıle alsanız cok uçuk bır fıyatı yok zaten...:KK42:

Ben 1 sene önce saçımı kestirmiştim pişman olmuştum sonra internette hc hair care bakım yağlarını gördüm satın aldım 40 tl ya 2 kez kullandım güzeldi ama şimdi üşeniyorum sizce kullanayım mı şu an saçlarımdan bi sıkıntım yok...

Bir de bu tür yağlar saçta bitlenmeye sebep olur mu?
bitlenmeye sebep olmaz bence kullan çünkü saça bakımda yapıyosun yağlarla
dün akşam uyguladım uyumadan..
annem uyuyor diye diplerime süremedim (beceremem çünkü)
boydan uca doğru sürdüm çünkü asıl sorunum uçlarla benim..
dibe sürmesek aynı faydayı görür müyüz? siz nasıl kullanıyorsunuz?
diplerine tabiki sürmelisim diden başla saç uzamasıı
gerçekten 4cmlik bir uzama gördünmü?
saç uçlarındaki kırıklara iyi geldi mi?
ben şimdi sinameki kürü(uzatmak için) kullanıyorumda ikisi aynı anda çok yorar mı acaba saçımı?
ve kokusu kalıcı mı?

çok soru sordum affola :)

cm olarak ölçmedim ama uzadığının farkındayımm sinameki kullanmadım ben ama yorar zaten onda badem yağıı gerek yookii kokusu kalıcı değil ama nemlendirici niyetine elllerime sürüyorum bazen ozaman kalıcı oluyoo :KK9:

cnm ben tavsiye ettim deneyip görmeleri lazım kullanmak için mesela benim açımı sakinleştirmedi sadece uzattı ve parlaklaştırdı herkesde etkisi farklı ama koku müthiş yaa

cıdden mı, bende cok sasırmıstım sakınlestırınce? pekı kırık olustu mu sızde?
kokuya yorum yok, eşim bıle cooook sevıyor :KK16::KK16::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

dün 2. defa kullandım ve saçlarımda bir yumuşaklık başladı,umarım kırılmalara da iyi gelir sağlıklı saçlara kavuşurum.

zamanında çok işlem gören saçlarıma artık boya kullanmadığımdan(1yıldan uzun bir süredir) ve tüm boyalı kısımları kestirdiğimden de olabilir.

bu arada farklı bakım teknikleri de uygulayacağım bunun yanında, sizlerle paylaşırım:KK34:

saclarm yıpranms ve kırıklarda var.kırıkları hicbisey geciremez aldırmadan baska care yok ama yeni kırık olmasını engeller:)

X