Süper annelersiniz

nuraycım senin zamanın var ve ilgini çekeceğini biliyorum yeni bi şey buldum ama çok inceleyemedim sen anlarsın diye sana yazıyorum bakalım ne çıkacak sürprizzz sitenin adı kodlayici.com öptüm canım bi göz at

ovulasyon kiti veya catlatma ignesini tavsiye ederim o araliga geldgni garantilemek icinyerimseniben zaten catlatma ignesiyle buyuk ihtimal erkek oluomus erkek spermler hizli gttigi icin

yavrum sana katılıyorum ama ben ilaçtan çok korkuyorum hele hele hormon ilaçlarından geçiktiriciyi kullanırken bile allah afetsin bence herşeyi çok fazla zorlamamak lazım allahın gücüne gider sakat makat olur allah korusun allah her isteyene yardım etsin işallah amin

Nuraycım son yazımı senin yazını görmeden yazmıştım kusura bakma çok öptüm
Şahsudecim,Nurerencim teşekkür ederim. Allah gönlünüze göre versin bende size dua edeceğim.ben takvimin doğru olduğuna inanıyorum. ben şanssızlıktan korkuyorum.Nuray bizi birsürü paradan kafamızdaki birçok sorudan kurtardı. halada yardım ediyor.şu an olsa yine denerim yine denerim

kendimden öğrediğimbi şey söyleyecem korkular yaşadığımda onları belli mantığa oturtuyorum ki onlar beni yenmesin çünkü korkular ne kadar güçlüyse okadar çok çabuk gergekleşir o yuzden şansızllık korku falan duymayim haaa:))) tamam mı canım allah büyüktür gücü herkese yeter

Nuraycım umutlanıyorum ya .biraz daha bekleyeyim hcg leri sana yazarım.yarın bir daha ölçtüreyimmi bir faydası olurmu hani iki günde ikiye katlıyordu ya artışı fazlamı yavaşmı olyo diye.birde hcg nasıl bir hormon göğüslere bir etkisioluyormu biliyormusun

nuray hanım sizin forumlarda bahsettiğiniz doğum tarihi ve adet gününe göre bebek cinsiyeti belirleme yönteminizden faydalanmak istiyorum. yardımcı olursanız sevinirim

09/12/1975

17/10/2007

suzeynep sabahtan beri araştırıyorum bebeğin anne karnında sağda ya da solda olmasına dair kesin bişey söylenmemiş sadece hurafe yada eğlenmek amaçlı başlıkları altında bir iki yerde yazıyor bencede hurafe ayrıca eminim aynı durumda kim olsa endişeli olurdubebek inşallah erkektir .nurayahmet canım saol gerçekten bizlere çok yardımın oluyor...kızlar hepinizde süper annelersiniz...

Allahım inşallah dualarımı kabul eder.iyiki sizleri tanıdım.

yine de iyi cezaret etmişsin kaç yıl sonra deniyosun canım

Canımmm çok iyisiniz.yine formda okumuştum çok kişi yazmıştı.solda olunca kız diye birde Nurerencim yazmıştı aynı şeyi .Ne yapalım Allahım hayırlısını versin.beni anladığınız için teşekkür ederim

yine de iyi cezaret etmişsin kaç yıl sonra deniyosun canım

yan etkisi kist varsa onu büyütüyormuş.bende kist yoktu. bana ultrasonla bakıp yazdı.hatta ben geçen ay ilkdefa adet geciktiricide kullandım canım.
klomen yazarken doktora bunuda söyledim
benim küçük üçyaşında.

nuraycım demin bahsettiğim adres biraz uzunmuş böyle yani http//kodlayici.com/hlp/2/indir/23971/jx_ovulation_calendar.html bak bakalım nasıl bişey

nurayahmet ben de gördüm o konuyu ama bu biraz kültür meselesi diye düşündüm bneden bu kadar rahatsız edici geliyo anlamıyorum hayırlıysa Allah nasip etsin hepimize..

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…