Süper annelersiniz

ayyy...bir gun bende soracakmiyim acaba boyle zilli kizma isim ya??? bak canim benim kizim olursa adi Nisa olacak. adina yakisir kadin olacak benim kuzum.

kiz anacim
kiz yapmaya ne gunun herhangi bigununde bile girsen
iliskiye kizin olur
sahsen bana oyle geliyoo
on tane de dogursam kizim olacak gibi geliyoo

sen moralini cok bozuyorsun ama bak dikkat et. allah korusun bu kadar moral bozuklugu bebek icin hic iyi degil.
hem daha birsey belli degil yaa..notr gunde hamile kaldin ya kizin olcak ya oglun....bu kadar. insallah oglusun olur. geri cekme falan sacmalik bence yaa. al benimde arkadasim burda geri cekme ile korunuyordu dipcik gibi oglu var masallah.

ya orkide, burda bi muhabbet vardi bir ara. hcg yuksek cikinca kiz dusuk cikinca erkek falan diye. yani buna gore adet gununden once test yapip pozitif cikarsa kiz, ama adet gununu gectikten sonra test yapip pozitif cikarsa erkek gibi falan yorumlanabilir mi acaba? bilenler hadi yorumlarinizi bekliyem.

valla kizlar ona gore yorumlarsak
ben burada pahali testlerden aldim ve hicbiride demediki yabah yap
hepsi suan bile yapabilirsin dediler neyse tam uc tane test yaptimm cikmadii ama sabah idrari degill
sonra besinci gunun sonunda altinci gunun basinda
sabah idrariyla test yaptim ciktii
yaa kizlar benim sag gectide sol basladi bu yalanmi sizce sag sol olayi
elifcim gul nisacim siz cocuklarinizda hangi tarafada agri oldu

mimoza senin kiz ya sen ne zaman yaptin testini, ne zaman pozitif gordun?

canım ben adetim çok düzenli olmadığı için 5. gündü galiba yaptım net çıktı.ama kanda baktırmıştım 6800 gibi yüksek bi rakam çıkmıştı.:1shok:
o kandaki bhcg olayı kulaktan duyma bildiğim ikili testteki freebhcg testi sonucu.12 . haftada yapılınca 50 üstü kız altı erkek deniyodu.benim 60 çıkmıştıa.s
ama galiba bu ilk haftalaarda yapılanlada alakası olabilir.tam bilemiycem...
ama asyacım testte geç çıkan bi arkadaşım vardı. hatta kan testinde bile geç çıkmıştı kızı olcak :uhm:
offf valla bilmiom.orkidem nötr günlerde hamile kaldığına eminmisin.hem oğlan doğurmayı neden bu kadar gözünde büyütüyosun.sanki içime senin bebek erkek olcakmış gibi doğuyoa.s.

benimki sağdaydı.yani yımırtam sağdaydı.şimdi bebikimde kafasını sağımda hissediyorum.bakalım.yarın dra gitcem.muayenede yerini değişmişmi bakarız.ama durmuyo zillia.s

orkidem hakikatten bende hatirlamiyorum ne tarafim agridi ilk hamileligimde. yani o kadar ani olmustu ki tama korunmayi birakalim dedik kut ben hamile kaldim. yani ilk denemede. o yuzden ben sudan cikmis balik gibiydim yani ilk hamileligimde.

yaww askummm ben takvim vardi yaa ondan bu kadar ustunde durdum yoksa hayirlisni
bakalim iki uc ay sonra yerinde durursa buyuk bulusma gerceklesecekk

elifcimm bende senin gibiydim ilk bebegimde ama onda kasiklarim acayip agriyordu
bunda yokk

aaaa.hakikatten. Orkide sen hamilelik gecirdin mi daha once? cocugun yok biliyorum ama dusuk falan mi olmustu?

bakin kizlar ben size herseyi bastan anlatayimm
ben bundan dort ay once iki aylik gebeligim oldu
ve iki bucuk aylikken sonlandi
cunku bebegimin kalbi durmustuu neyse ben bu arada bu siteyi kesfettim ve nurayi kesfettim
ondan bebegimin cinsiyetine bakmasini istedim olen bebegime
oda dediki notr gunde hamile kalmissin cnm dedi
neyse bu kurtajdan sonra bana takvim yapti allah razi olsun
o takvimle dort aydir ugrasiyordum
zaten hic yumurtlama gunune dnk gelmemisti neyse bu arada korunma yontemi olarak geri cekme yontemini uyguladik
iste bu ay icindede 19 gun yani reglimin 19.gunu erkek gunuydu bende normalde en uzun 30 en kisa 28 gunde bir regl olurum
biz o erkek gununde korunmadik iliskiye girdik cook derin olarak
onceki gunlerdede ki bu uc sene boyunce o yontemi uyguladik
simdide kizlar dediler ki bana sen duzenli regl oluyosun
buyuk ihtimalle sen yumurtlama gununde kazaya kurban gittin hic 19.gunden umutlanma dediler ogun yumurtlamis olamayacagimi soylediler
bende ordan, yola cikarak kaza oldu diyorumm yani isteyerek olmadi
belkide gec yumurtladim
allah bilir tabii

orkidem 19+14=33
yani 19. gün yumurtlasaydın 33.gün adet olacaktın.sen bu hesaplara bakma bence.çekme yolu çok güvenilir değil ama sana şunuda sorayım.iki kez üst üste ilişkiniz oldumu.zira ikinci kere olan ilişklerde büük ihtimal peniste sperm kalabiliyormuşa.s
ve gebelik oluşabiliyomuş.ama eğer diğer günler dikkat ettiysen ve erkek günlerinde ilişkim oldu diyosan geç yumurtlayabilirsinde.bu imkansız değilki.her ay aynı olacak diye bir kaide yok.

hay allah...bilmiyordum ben senin bebek kaybettigini. uzuldum simdi bak ...e be guzelim hem basindan da gecmis bir aci olay, birak artik 19'unu 20'sini. ne olduysa oldu artik. insallah erkektir, hakikatten cok samimi olarak diliyorum bunu. yani herkesin adet duzeni bir sekilde bozuluyor. tamam seninki gectigimiz aylarda hep duzenliymis ama olabilir, belki bu ay yasadigin streslerden dolayi bozulmustur duzenin.
ama her ne olursa olsun insallah saglikla dogar.

ay sizler beklestikce bende heyecanlandim yaa. benim de reglim bir bitsede calismalara kaldigim yerden devam etsem. ulen bu ay akintilarla beraber neredeyse iki hafta oldu yaa.. ne oluyor banaaaa.

oyyyy askum benimmm
vallami diyon
yokk kizz ne iki keresi
biz ilk evlendigimiz zamanlarda uc kere bile olduda ayni yontemle yine kalmadimm
ama bunda birkereye mahsus ikinci falan olmadi
esimede sordum yuzde birlik bir ihtimal bile vermiyom dedi
ayy oyleyse var yaa ucarimmm yaaa

İngiltere'deki Exeter Üniversitesinden Fiona Mathews ve ekibi, annenin beslenme şekli ve bebeğin cinsiyeti arasındaki ilişkiyi araştırdı. 740 hamilenin, gebelikten önce ve gebelik sırasındaki beslenme alışkanlıklarını inceleyen bilim adamları, ilk çocuğuna gebe kalan ve bebeğin cinsiyetini bilmeyen bu kadınları hamile kalırken, kalori
desteklerine göre 3 gruba ayırdı.Enerji desteğini en fazla alan kadınların yüzde 56'sının erkek, en az alanların yüzde 45'ininse kız bebek dünyaya getirdiği görüldü.

Araştırmada, kahvaltıda tahıl tüketimi, potasyum, kalsiyum, C, E ve B12 vitaminleri bakımından daha zengin ve daha çeşitli besin tüketimi ve erkek çocuk doğurma arasında güçlü bir ilişkinin olabileceği de ortaya çıktı. Mahthews, "bu çalışmaların, genç kadınların az kalorili beslenme tarzını tercih ettiği gelişmiş ülkelerde neden erkek oranının azaldığını açıklamaya yardımcı olabileceğini" söyledi. Son 40 yılda sanayi ülkelerinde erkek bebek sayısının az da olsa azaldığı gözleniyor. Bu düşüş, tüketim ürünlerindeki kimyasal maddelere bağlanıyor. Bununla birlikte araştırmacılar, gelişmiş ülkelerdeki genç kadınların değişen beslenme alışkanlıklarının da bu düşüşü açıklayabileceğini belirtti.

Kahvaltı alışkanlığının gelişmiş ülkelerde neredeyse ortadan kalktığını söyleyen araştırmacılar, ABD'de kahvaltı yapan erişkinlerin oranının, 1965'te yüzde 86 iken 1991'de yüzde 75'e düştüğünü vurguladı. Araştırmacılar, kahvaltıyı atlamanın normal gece açlığı süresinin uzamasına, bu nedenle glikoz seviyesinin düşmesine neden olabileceği görüşünü savunuyor. Daha önce laboratuvarda yapılan araştırmalar, glikozun erkek bebek dünyaya getirme olasılığını artırabileceğini göstermişti. Araştırma, "Proceeding of the Royal Society" dergisinde yayımlandı.

Belki okumuşsunuzdur ama ben yine de yazayım.

Günaydın cnm,

Geri çekme yöntemiyle kız denmesinin nedeni rahimde erkek spermler zayıf oldugu için uzun yola dayanıksız ama sen asidik değilsen cokta onemi yok geriçekme sadece spermlerin daha uzun yol katetmesine neden oluyor ve birde sperm sayısı az oluyor ama cok etkili bir yol degil yani böyle geriçekme yöntemiyle korunup kazayla hamile kalan ve oğlu olan birsürü insan var.

Günaydın Canlar,

Evet sonunda bitirdim ve final yaptım.

Tam takvim gununde ilşki
çatlatma iğnesinden 36 saat sonra ilşki
diyet
ayın tek günü
karbonatlı vajinal duş
hepsini yaptım ve sağıma dönüp 1,5 saat yattım.Dr. 45 dk yat dedi 45 dk sonra tekrar ilşki ve yine yattım.
Bilmiyorum inşallah tutar.10 yıllık evliyim 4 kez hamile kaldım 1 kızım var 1 dusuk 2 kurtaj ve 4 hamileliğimde kazayla geri çekme yöntemiyle korunurken oldu ki eşim cok cok dikkatlidir ama sanırım cok kolay hamile kalıyorum.İnsallah tutmustur.İsteyince olmaz belki.
Nuraycım sorum var cnm bugun tekrar ilişkiye girsemmi acaba.
Artık bekliycem haftaya kan testimi yaptırsam acaba en erken hamilelik nasıl ögreniliyo acaba.Ben hiç gunum gecmeden anlamadım.Beklemediğim için hep adetim gecince korkarak test yaptım.1 gun gecse anlarımki hamileyim hiç gecmez cunku.

Canım sen 19 gun hamile kalmısın kesin.biraz gec yumurtlama olmustur ve yumurtada en az 24 saat yasıyor zaten.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…