Süper annelersiniz

Günaydın Canlar,

Evet sonunda bitirdim ve final yaptım.

Tam takvim gununde ilşki
çatlatma iğnesinden 36 saat sonra ilşki
diyet
ayın tek günü
karbonatlı vajinal duş
hepsini yaptım ve sağıma dönüp 1,5 saat yattım.Dr. 45 dk yat dedi 45 dk sonra tekrar ilşki ve yine yattım.
Bilmiyorum inşallah tutar.10 yıllık evliyim 4 kez hamile kaldım 1 kızım var 1 dusuk 2 kurtaj ve 4 hamileliğimde kazayla geri çekme yöntemiyle korunurken oldu ki eşim cok cok dikkatlidir ama sanırım cok kolay hamile kalıyorum.İnsallah tutmustur.İsteyince olmaz belki.
Nuraycım sorum var cnm bugun tekrar ilişkiye girsemmi acaba.
Artık bekliycem haftaya kan testimi yaptırsam acaba en erken hamilelik nasıl ögreniliyo acaba.Ben hiç gunum gecmeden anlamadım.Beklemediğim için hep adetim gecince korkarak test yaptım.1 gun gecse anlarımki hamileyim hiç gecmez cunku.
canim benim ay ne heycanli heycanlandim insAllah tutar ya tutdu bence ...öptüm

merhaba nazende bende yeniyim bebegi yaza dusunuyorsan az kaldi diyete baslaman lazim erkek icin potasyum sodyum net te arastir kolay bulursun daha deneyimli arkadaslar var sanirim yardimci olabilirler onceki sayfalari okursan sana cok yardimci olur ben boyle cok sey ogrendim
günaydin canim naber??valla ben simdi islerime baslayacagim camasir falan kafamçokkarıştı

canim benim ay ne heycanli heycanlandim insAllah tutar ya tutdu bence ...öptüm

Sagol cnm,

Tabi herseyi tutturduk ama döllenme oldumu acaba yarın sabah atesimi ölçücem bakalım dusukse dollenme olmamıs demek galiba döllenmeden sonra ates yuksek kalıyormus diye biliyorum.

Ozlemcım ınsallah tutmustur canım ama niye ustuste ıkı kere ılıskı oldu onu hıc anlamadım keske olmasaydı.45 dakıka sonra gelen spermden ne hayır gelır:sm_confused:1gün bile kaliteli sperm için yetersiz bir sureymiş.insallah ilk ilişkiyle tutmustur.7-8 gün sonra kan testi yaptır 5üzeri cıkarsa gebelik vardıra.s hadi hayırlsıı insallah
ama orkide konusuna katılmıyrm bak kendin hem de 4 kere geri cekme yontemi ile hamile kalmıssın:1shok: kızın adetı cok duzenli her ay tam 28gun ve 19.gun gece ılıskı olmus 20.gun dollenme olması gerekir ki bu da çoook geç.kesin geri çekme ile kaldı.onun eşi de seninki gibi cok dikkatli oldugunu iddia ediyormus:roflol:

Cnm Günaydın,

Benim dr istediğin kadar ilişkiye girebilirsin dedi bu ilşki diyeti spermi cok zayıf olan erkekler içinmiş.Her bosalmada %50 erkek %50 kız sperm olurmus.Yani dr a sordugumda 23 nisan dan once ilişkiye girebilirmiyiz diye istediğin kadar gir ama prezervatifle dedi.Bilmiyorum ama zaten 2.ilşkiye kadar ilk spermler coktan yolu yarıladı zaten.Eşime nescafe de içirdim yarım saat önce ayrıca kadın önce orgazm olunca y y spermler daha hızlı gidermiş onuda basardım.Artık işim Allah a kaldı.Namaz kılıp duamıda ettim.Tefriciye okuyorum 4444 tane okuycam.Nuraycım valla daha napim en buyuk merakım su an döllenme oldumu?Ateş konusunda ne diyosun?

Cnm Günaydın,

Benim dr istediğin kadar ilişkiye girebilirsin dedi bu ilşki diyeti spermi cok zayıf olan erkekler içinmiş.Her bosalmada %50 erkek %50 kız sperm olurmus.Yani dr a sordugumda 23 nisan dan once ilişkiye girebilirmiyiz diye istediğin kadar gir ama prezervatifle dedi.Bilmiyorum ama zaten 2.ilşkiye kadar ilk spermler coktan yolu yarıladı zaten.Eşime nescafe de içirdim yarım saat önce ayrıca kadın önce orgazm olunca y y spermler daha hızlı gidermiş onuda basardım.Artık işim Allah a kaldı.Namaz kılıp duamıda ettim.Tefriciye okuyorum 4444 tane okuycam.Nuraycım valla daha napim en buyuk merakım su an döllenme oldumu?Ateş konusunda ne diyosun?
valla hepsini yapdin canim artik Allaha biliyor insAllah ..4444 tefriciye okuyorun ne duasi canim o yada suresi??merak etdim

Son düzenleme:
valla canım ilk defa bole bişey duyuyorum seninkinin spermleri zayıf mı:uhm: oyle ise nasıl 4kez hamile kaldın hem de geri cekmeyle:uhm:
45dk da gider diosun ama onların yolu en az 6-10 saata.s
benim aklıma yatmadı bu iş ama zaten olan oldu
elinden gelen herseyi yaptın duanı da etmişsin insalah tutmustur:içelim:
ateşin zaten yukselecek yumurtladıgn için.önemli olan adet gununde çok fazla düşmemesi ve adetin geçince de yuksek seyretmeye devam etmesi
ama bence o kadar bekleme.bunca çaba sarfettin git bir an once ogren sonucu:dance:
en az 7-8gün sonra kan testi yaptırırsın var mı yok mu belli olura.s
merhaba samiram senden ne var ne yok??sen eylülümü bekliyorsun canim

valla canım ilk defa bole bişey duyuyorum seninkinin spermleri zayıf mı:uhm: oyle ise nasıl 4kez hamile kaldın hem de geri cekmeyle:uhm:
45dk da gider diosun ama onların yolu en az 6-10 saata.s
benim aklıma yatmadı bu iş ama zaten olan oldu
elinden gelen herseyi yaptın duanı da etmişsin insalah tutmustur:içelim:
ateşin zaten yukselecek yumurtladıgn için.önemli olan adet gununde çok fazla düşmemesi ve adetin geçince de yuksek seyretmeye devam etmesi
ama bence o kadar bekleme.bunca çaba sarfettin git bir an once ogren sonucu:dance:
en az 7-8gün sonra kan testi yaptırırsın var mı yok mu belli olura.s[/QUOTE

Canım ,

Ben eşimin spermlerinin cok kuvvetli ve hızlı olduguna inanıyorum.Öyle olmasa 4 kez kazaya kurban gitmezdim.Söyle acıklıyayım ben ilişkiden sonra uçardım resmen tuvalete ve hiçbirzaman içime bosalmadı eşim geri çekmeden sonra 5-10 sn sonra oluyodu bosalma.ben yinede hemen tuvalete kosarım kendimi iyice yıkarım.Tuvaletimi tutar ilşkiden hemen sonra yaparım.Yinede 4 kez hamis kaldım.
Cnm,
ilşkiden 45 dk hatta 1 saat sonra 2.ilişki oldu diğer spermler 1 saat önde olmuyormu yani.
Birde benim dr um her bosalmada sans aynı %50 kız %50 erkek sperm bulunur dedi.
Ben pazartesi kan tahlili yaptırcam belki cıkar.?

oooo kizlar maasallahiniz varr
ne diyim artik olan olmus elden ne gelir benim ara ara sol kasigima gecti agrilarr coook hafif ama
cok istemistim ama rabbimin bi bildigi vardir
ozlemcim sen bayaa verimli bir kadinmissin
yada esin becerememis 4 kere mii
kiz ben uc yildir korunduk o yontemle
bir kere bile hamile kalmadimm
ayrica yaptigim alkali diyette varr geri cekmeyle kazayla giden spermler belki derindeyken gittii
olamazmii
ama o kadar az bi spermin dolleyebilme sansi varmidirkii
yaa uff ruyalarima kadar girdi yaa

haa bide samirammm yaa ozaman niye testlerde hic cikmadi bir hafta boyunca
ben eczanedeki dr a dedimki simdi yap dedi yok dedim
sabah idrari daha verimli dedim
oda dedi kim dedi sana bunu bu testlerde oyle bisey yok gunun her saatinde cikiyor dedi
ve ben ancak altinci gunun basinda ogrenebildimm
yoksa 29 unda klmis olsaydim
hemen cikardi gibime geliyor
nurayyimmm bide dedim yaa cook stres yaptim hava yolculugu arabayi vurdumm
bukadar stres yumurtlama gunumu ilerletmis olabilirmii
zaten arda topu topuna uc dort gun varr bakalimm

bakin kizlar ben size herseyi bastan anlatayimm
ben bundan dort ay once iki aylik gebeligim oldu
ve iki bucuk aylikken sonlandi
cunku bebegimin kalbi durmustuu neyse ben bu arada bu siteyi kesfettim ve nurayi kesfettim
ondan bebegimin cinsiyetine bakmasini istedim olen bebegime
oda dediki notr gunde hamile kalmissin cnm dedi
neyse bu kurtajdan sonra bana takvim yapti allah razi olsun
o takvimle dort aydir ugrasiyordum
zaten hic yumurtlama gunune dnk gelmemisti neyse bu arada korunma yontemi olarak geri cekme yontemini uyguladik:eek:
iste bu ay icindede 19 gun yani reglimin 19.gunu erkek gunuydu bende normalde en uzun 30 en kisa 28 gunde bir regl olurum
biz o erkek gununde korunmadik iliskiye girdik cook derin olarak
onceki gunlerdede ki bu uc sene boyunce o yontemi uyguladik
simdide kizlar dediler ki bana sen duzenli regl oluyosun
buyuk ihtimalle sen yumurtlama gununde kazaya kurban gittin hic 19.gunden umutlanma dediler ogun yumurtlamis olamayacagimi soylediler
bende ordan, yola cikarak kaza oldu diyorumm yani isteyerek olmadi
belkide gec yumurtladim
allah bilir tabii

Canım bence bu işte kesin bişey yok, 18.gün yumurtlamış olabilirsin çünkü senede iki defa regl tarihleri şaşıyor, aynı zamanda geri çekme yöntemiyle de hamile kalmış olabilirsin, ben de geri çekme yöntemiyle bir defa hamile kaldım ama düşük yaptım, her şeyde bir hayır vardır, uğraşırız uğraşırız erkek olmaz, geri çekme yöntemiyle erkek olur, çalışmalar bizden takdir Allah'tan...

Gülnisa ben de fazla kalorili beslenmenin cinsiyet üzerindeki etkisine inanıyorum.Kendimi ve çevremdeki kişilerin beslenmelerini düşündüğümde de bu araştırma ile tutarlı olduğunu görüyorum.Ben kızıma hamile kaldığım dönemde çok zayıftım,sabahları okula giderken kahvaltı alışkanlığım yoktu.İnşallah sen de Özlembay da hamilesinizdir ve emeklerinizin karşılığını alırsınız.

Günaydın Canlar,

Evet sonunda bitirdim ve final yaptım.

Tam takvim gununde ilşki
çatlatma iğnesinden 36 saat sonra ilşki
diyet
ayın tek günü
karbonatlı vajinal duş
hepsini yaptım ve sağıma dönüp 1,5 saat yattım.Dr. 45 dk yat dedi 45 dk sonra tekrar ilşki ve yine yattım.
Bilmiyorum inşallah tutar.10 yıllık evliyim 4 kez hamile kaldım 1 kızım var 1 dusuk 2 kurtaj ve 4 hamileliğimde kazayla geri çekme yöntemiyle korunurken oldu ki eşim cok cok dikkatlidir ama sanırım cok kolay hamile kalıyorum.İnsallah tutmustur.İsteyince olmaz belki.
Nuraycım sorum var cnm bugun tekrar ilişkiye girsemmi acaba.
Artık bekliycem haftaya kan testimi yaptırsam acaba en erken hamilelik nasıl ögreniliyo acaba.Ben hiç gunum gecmeden anlamadım.Beklemediğim için hep adetim gecince korkarak test yaptım.1 gun gecse anlarımki hamileyim hiç gecmez cunku.

Tebrik ediyorum canım, dersine iyi çalışmışsın, artık gerisi Allah'ın takdiri, bu arada ilişkinin üzerinden 12 gün geçmesini bekle canım, yoksa çıkması çook zor , hadi bakalım bu sayfa süper annelerle dolsun inşaallah...

aregoon cnm senin agrin hangi kasiktaa olduuu

Ahhh canım ben günlerdir kasık ağrısı bekliyorum acaba hangi kasığım ağrır diye, ama bende kasık ağrısı adına bir şey yok, sağdan yumurtladığımı biliyorum ama, gerçi doktor açık açık tecrübelerine dayanarak açıklama yaptı, sağdan yumurtlama cinsiyeti etlilemez diye, zaten kadınların çoğu sağdan yumurtlayınca hamile kalıyormuş, mide bulantısı çoook ama ağrı hiç yok...

ne guzeell cnmm
benimde agri denecek kadar degil ama rada boyle ben burdayim gibi gelip gidiyorr
hayirlisi artik ben kendimi kiza hazirliyorumm
umudum kalmadi digerinden

merhaba yaklaşık olaraj bir haftadır sizin yazdıklarınızı okuyorum.Bende onbir yıllık evliyim ve 9 yaşında bir kızım var.Kızım artık bir kardeşi olmasını çok istiyor.Bebeğin erkek olaması için internette dolaşırken sizinle tanıştım.Umarım herkesin gönlüne göre olur bebişleri hepiniz çok tatlısınız.

sanıyorum bu konularda en tecrübeli samira.herkes ona akıl danışıyor.bende ısı takibi yapıyorum. adetimden sonra 36,4 çıkıyordu. dünde 36,7 çıktı. acaba 37 yi beklemem mi lazım yoksa yumurtlama bu farklada olmuşmudur

aaaa gerçekten mi Samira.Desene bu tez de tutmadı.Evet ya tamamen karmaşık bir olgu bu.Sigara içen annelerin de genelde kız bebekleri olduğu söylenir ama benim tiryakilik derecesinde sigara içen iki arkadaşımında oğlu var.Bide şunu duymuştum eğer anne agresif,sinirli bir kişiliğe sahipse kızı olma olasılığı fazla imiş.Valla buda uyuyor bana.

X