Süper annelersiniz

ozlambay nerdesin canim geri cekme yontemiyle kiz oluyor demissin nerden duyudun dogrumu simdi gidip dr uma sorsam valla utaniyorum kadin baska bisey dusunmuyormusun diycek dogruluk payi varsa bile olan olmus zaten bu cinsiyet yuzunden 2 dr arasinda mekik dokudum her duyudugumu soruyordum artik yuzum kalmadi

Ben de duymuştum kız için geri çekme yönteminin kullanıldığını , sanırım kız için yüzeysel ilişki deniyor ya o bakımdan, artık geri çekmede yüzeysel olur mu onu bilemiyorum :eek:

napim ezgincim uyuyamadim 2 gundur cok erkenciyim son yazilanlari aksam okuyamamistim sabah girdim ama turkiyede saatin 6 38 olmasi lazimdi biz 1 saat ondeyiz biide su geri cekme olayina takildim herhalde
ay gulnisa canim ne geri cekmesi yaCADIARZU hic duymadim

ozlambay nerdesin canim geri cekme yontemiyle kiz oluyor demissin nerden duyudun dogrumu simdi gidip dr uma sorsam valla utaniyorum kadin baska bisey dusunmuyormusun diycek dogruluk payi varsa bile olan olmus zaten bu cinsiyet yuzunden 2 dr arasinda mekik dokudum her duyudugumu soruyordum artik yuzum kalmadi
tamam simdi ceton düsdü...laelaelaelaelae ama bencede dogru olabilir cünkü erkekde derin iliski olmasi daha iyimis spermalar daha cabik yarine gelirmis ve tam yumurtlama günündese derin iliskierkek bebek icin daha fazla sans olur,,profesor yazdi:smiley-cool:

Ben de duymuştum kız için geri çekme yönteminin kullanıldığını , sanırım kız için yüzeysel ilişki deniyor ya o bakımdan, artık geri çekmede yüzeysel olur mu onu bilemiyorum :eek:
aregon canim nassilsin kiz??2 aylik oldun mu bilen masallah yani

yaa kizlar geri cekùme yontemiyle korunan birisi
kazayla vajinaya bir kac sperm gidiyor artik o hangi arada gidiyor
icindeykenmi disindaykenmi her neyse kacip gidiyor
ozlembayda diger sayfalarda yazmis demiski geri cekme yontemile %90 kiz oluyor yazmiss bi rasatirmak lazim
ben normalde notr gunumde oldu iliski ve maalesef kaza olmus gibi cunku 19 gun yumurtlamam imkansiz 28 gunde bir regl olduguma gore :uhm:
ve iliskide korunmasiz sekilde 19. gun olduu
varin gersini siz yorumlayin

tamam simdi ceton düsdü...laelaelaelaelae ama bencede dogru olabilir cünkü erkekde derin iliski olmasi daha iyimis spermalar daha cabik yarine gelirmis ve tam yumurtlama günündese derin iliskierkek bebek icin daha fazla sans olur,,profesor yazdi:smiley-cool:

pabucumun profesoruuusırnaşık şeya.s.
ben sana o yontemle oglan doguramda gor emiii:mymeka:
laa birinize desinki benim akr(abam oleydi oglu oldu diye yahuuuu:teytey:

yaa kizlar geri cekùme yontemiyle korunan birisi
kazayla vajinaya bir kac sperm gidiyor artik o hangi arada gidiyor
icindeykenmi disindaykenmi her neyse kacip gidiyor
ozlembayda diger sayfalarda yazmis demiski geri cekme yontemile %90 kiz oluyor yazmiss bi rasatirmak lazim
ben normalde notr gunumde oldu iliski ve maalesef kaza olmus gibi cunku 19 gun yumurtlamam imkansiz 28 gunde bir regl olduguma gore :uhm:
ve iliskide korunmasiz sekilde 19. gun olduu
varin gersini siz yorumlayin
sen tam profesorsun canim hamisligin nasil canim mide bulanti???

ne profeseru be canimm
ben ahamismiyim degilmiyim bisey anlamadiimm
mide bulantisi henuz yok kasik agrilarim vardi oda kaybolduuu randevuyuda taa bir ay sonraya vermisler

ne profeseru be canimm
ben ahamismiyim degilmiyim bisey anlamadiimm
mide bulantisi henuz yok kasik agrilarim vardi oda kaybolduuu randevuyuda taa bir ay sonraya vermisler
randevuyuna daha var ama cabucuk gecer valla hic anlamazsin...gulnisada fransadan ayni yerdenmisiniz??

yok cnm glnisa enn kiyida bizde asagi yan kiyidayiz isvec daglarina yakinizz
yaa su geri cekme yintemine gicik oldum nasilda uc yildir korunmusuz biz onunlaa

orkidem yeni anladim sen kazayla mi hamile kaldin ben 3 kiz dgran biri olarak diyebilirimki bunu icin uzulme ben asla bu yontemle hamile kalmadim ama kizlarim oldu suan takvimi denk getirmek icin gecici bir sure boyle korunmustum o yuzden telaslandim benim buradaki komsum bu yontemle kazaya ugradi ama cok tatli bir oglu var ins seninde guzel bir oglun olur:emir_bebek:
ismi güzel gulnisa seni cok sevdim ya hepinizi cok sevdim hadi bakalim arkadaslar insAllah hepimizin yüzünü güldürür Allahim.Asil nerelisin canim???

merhaba kızlar uzun zamandır giremiyorum fakat uzaktan da olsa sizi okuyorum miswoman canım çok uzüldüm çok çok geçmiş olsun kolay değil hayata devam :)) ben eylülden beri deniyorum alkali oldum yum günlerimi de denk getiriyorum (öyle olduğunu zannediyodum )ateş ölçme yapıyodum sıvı takibi herşeyi yaptığımı düşünüyodum fakat yine hastalandım ve yine olmadı ilişkilerimi sıvı denk geldiğinden ateş yükselene kadar yapıyordum ve olmadı şimdi ateş yükseldikten sonra denemeyi düşünüyorum öyle işte takvime gelince ilaçla denk getirdiğim zamanlarda da nötr zamanlarda da denedim yine olmadı şimdi ne yapıcağımı bilemiyorum ama devam edicem takvimdenk gelmiyorbu ay işallah nötr güne denk gelir çünküilaç kullanmak istemiyorum:KK43:( Hepinize sevgiler Allah hepinize yardım etsin Allah azmedene yardım edermiş inşallah hepimize yardımeder ve hepimizin dileklerini kabul eder AMİN

merhaba kızlar geldim ezgincim bişymi var merak ettiğin:))
bakın canlar geri çekilme yöntemiyle kız olur diyorlar benim kızım var hiçte öyle geri çekilmeyle kalmadım hamile tamamen isteyerekti öyle olsaydı benim oğlum olurdu herhalde:))
birdeeee madem geri çekilmeyle hamile kalırsan kız oluyormuşta o zaman şu ilk gelen spermler erkek spermleridir ne demek oluyor bir düşünsenize ilk gelen spremler erkek spermiymiş öyleyse geri çekilinceye kadar erkek spermler harekete geçmiş olmazmı bunları düşünmeyin canlarım.ama bu kutuplaşma olayına inanıyorum sanki.

aregon canim nassilsin kiz??2 aylik oldun mu bilen masallah yani

2 aylık olduk teyzesi, ama ikinci ay nasıl geçti onu bir de bana sormak lazım, evin içinde yaşayan bir ölü gibiyim, hiçbişey yapamıyorum bulantıdan , ahhh şu günler sağlıkla bir geçsin her şeyin tadını çıkaracağım anşaallah...

pabucumun profesoruuusırnaşık şeya.s.
ben sana o yontemle oglan doguramda gor emiii:mymeka:
laa birinize desinki benim akr(abam oleydi oglu oldu diye yahuuuu:teytey:

:roflol::roflol:kız asya çok kom,ik kızsın.ha.bidenem stres yapma.benim bi akrabam öleydi dermişim:tomato::roflol:
sağlıkla gelsin gurbet kuşum benim..
bu arada benim zilli kızıma isim arıyorum.önerilerinizi beklerimmmmmm:içelim:

canim sagol bende sizleri cok seviyorum gunun her saati beraberiz baska arkadas ihtiyac bile duymuyorum artik tum duygularimizi paylasabiliyoruz birbirimizi anliyoruz ben burdaki cevremde erkek bebek icin ugrasiyorum desem valla alay konusu olurum herhalde cokta o yuzden desifre olmak istemiyorum g antepliyim canim sen nerdensin isminde biri bana digeri kizima ait

al benden de o kadar...yani herkes biliyor icimden kiz bebek gectigini ama boyle sag yumurtalik, sol yumurtalik, derin iliski, geri cekme falan bi duyulsa sararlar makaraya...

X