Süper annelersiniz

canim benim ay ne heycanli heycanlandim insAllah tutar ya tutdu bence ...öptüm

günaydin canim naber??valla ben simdi islerime baslayacagim camasir falan kafamçokkarıştı

canim benim ay ne heycanli heycanlandim insAllah tutar ya tutdu bence ...öptüm

Sagol cnm,

Tabi herseyi tutturduk ama döllenme oldumu acaba yarın sabah atesimi ölçücem bakalım dusukse dollenme olmamıs demek galiba döllenmeden sonra ates yuksek kalıyormus diye biliyorum.

Cnm Günaydın,

Benim dr istediğin kadar ilişkiye girebilirsin dedi bu ilşki diyeti spermi cok zayıf olan erkekler içinmiş.Her bosalmada %50 erkek %50 kız sperm olurmus.Yani dr a sordugumda 23 nisan dan once ilişkiye girebilirmiyiz diye istediğin kadar gir ama prezervatifle dedi.Bilmiyorum ama zaten 2.ilşkiye kadar ilk spermler coktan yolu yarıladı zaten.Eşime nescafe de içirdim yarım saat önce ayrıca kadın önce orgazm olunca y y spermler daha hızlı gidermiş onuda basardım.Artık işim Allah a kaldı.Namaz kılıp duamıda ettim.Tefriciye okuyorum 4444 tane okuycam.Nuraycım valla daha napim en buyuk merakım su an döllenme oldumu?Ateş konusunda ne diyosun?

valla hepsini yapdin canim artik Allaha biliyor insAllah ..4444 tefriciye okuyorun ne duasi canim o yada suresi??merak etdim

Son düzenleme:
merhaba samiram senden ne var ne yok??sen eylülümü bekliyorsun canim

oooo kizlar maasallahiniz varr
ne diyim artik olan olmus elden ne gelir benim ara ara sol kasigima gecti agrilarr coook hafif ama
cok istemistim ama rabbimin bi bildigi vardir
ozlemcim sen bayaa verimli bir kadinmissin
yada esin becerememis 4 kere mii
kiz ben uc yildir korunduk o yontemle
bir kere bile hamile kalmadimm
ayrica yaptigim alkali diyette varr geri cekmeyle kazayla giden spermler belki derindeyken gittii
olamazmii
ama o kadar az bi spermin dolleyebilme sansi varmidirkii
yaa uff ruyalarima kadar girdi yaa

haa bide samirammm yaa ozaman niye testlerde hic cikmadi bir hafta boyunca
ben eczanedeki dr a dedimki simdi yap dedi yok dedim
sabah idrari daha verimli dedim
oda dedi kim dedi sana bunu bu testlerde oyle bisey yok gunun her saatinde cikiyor dedi
ve ben ancak altinci gunun basinda ogrenebildimm
yoksa 29 unda klmis olsaydim
hemen cikardi gibime geliyor
nurayyimmm bide dedim yaa cook stres yaptim hava yolculugu arabayi vurdumm
bukadar stres yumurtlama gunumu ilerletmis olabilirmii
zaten arda topu topuna uc dort gun varr bakalimm

Canım bence bu işte kesin bişey yok, 18.gün yumurtlamış olabilirsin çünkü senede iki defa regl tarihleri şaşıyor, aynı zamanda geri çekme yöntemiyle de hamile kalmış olabilirsin, ben de geri çekme yöntemiyle bir defa hamile kaldım ama düşük yaptım, her şeyde bir hayır vardır, uğraşırız uğraşırız erkek olmaz, geri çekme yöntemiyle erkek olur, çalışmalar bizden takdir Allah'tan...

Gülnisa ben de fazla kalorili beslenmenin cinsiyet üzerindeki etkisine inanıyorum.Kendimi ve çevremdeki kişilerin beslenmelerini düşündüğümde de bu araştırma ile tutarlı olduğunu görüyorum.Ben kızıma hamile kaldığım dönemde çok zayıftım,sabahları okula giderken kahvaltı alışkanlığım yoktu.İnşallah sen de Özlembay da hamilesinizdir ve emeklerinizin karşılığını alırsınız.

Tebrik ediyorum canım, dersine iyi çalışmışsın, artık gerisi Allah'ın takdiri, bu arada ilişkinin üzerinden 12 gün geçmesini bekle canım, yoksa çıkması çook zor , hadi bakalım bu sayfa süper annelerle dolsun inşaallah...

aregoon cnm senin agrin hangi kasiktaa olduuu

Ahhh canım ben günlerdir kasık ağrısı bekliyorum acaba hangi kasığım ağrır diye, ama bende kasık ağrısı adına bir şey yok, sağdan yumurtladığımı biliyorum ama, gerçi doktor açık açık tecrübelerine dayanarak açıklama yaptı, sağdan yumurtlama cinsiyeti etlilemez diye, zaten kadınların çoğu sağdan yumurtlayınca hamile kalıyormuş, mide bulantısı çoook ama ağrı hiç yok...

ne guzeell cnmm
benimde agri denecek kadar degil ama rada boyle ben burdayim gibi gelip gidiyorr
hayirlisi artik ben kendimi kiza hazirliyorumm
umudum kalmadi digerinden

merhaba yaklaşık olaraj bir haftadır sizin yazdıklarınızı okuyorum.Bende onbir yıllık evliyim ve 9 yaşında bir kızım var.Kızım artık bir kardeşi olmasını çok istiyor.Bebeğin erkek olaması için internette dolaşırken sizinle tanıştım.Umarım herkesin gönlüne göre olur bebişleri hepiniz çok tatlısınız.

sanıyorum bu konularda en tecrübeli samira.herkes ona akıl danışıyor.bende ısı takibi yapıyorum. adetimden sonra 36,4 çıkıyordu. dünde 36,7 çıktı. acaba 37 yi beklemem mi lazım yoksa yumurtlama bu farklada olmuşmudur

aaaa gerçekten mi Samira.Desene bu tez de tutmadı.Evet ya tamamen karmaşık bir olgu bu.Sigara içen annelerin de genelde kız bebekleri olduğu söylenir ama benim tiryakilik derecesinde sigara içen iki arkadaşımında oğlu var.Bide şunu duymuştum eğer anne agresif,sinirli bir kişiliğe sahipse kızı olma olasılığı fazla imiş.Valla buda uyuyor bana.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…