Süper annelersiniz

suzeynep canım sevindim senin adına umarım hamilesindir ama cinsiyetine nasıl hemen karar verdin dur daha yolun başındasın hemen adapte olma kız diye hem hayırlısı neyse o olsun ama umarım bu erkektir.

nurayahmet elimden gelen bu demişsin daha ne yapıcaksınki sırlarını çözdüm dediğin takvimi bizimle paylaşman çok güzel sonuçta takvim bir umut oldu ya tutarsa misali ama öncelikle istediğimiz hayırlısı herkes için hepimiz için hayırlısı olsun Allah gönlümüze göre versin

Nuray canım sen elinden gelen iyiliği dostluğu yaptın Allah senden razı olsun.ben zaten biraz şanssızımdır.son adet tarihim 6 ekim.diğer arkadaşlarda tutar tahmin ediyorum denemeye devam etsinler.birde sana zahmet hcg değerlerine bir baksan

SUZEYNEP AY SEVINDIM CANIM iNSALLAH BIR OGLUN OLUR TABIKI ELLI AYAGI DÜZ OLSUN TAKVIME GÖRE YAPMISSAN ERKEKDIR BENCE YA KAFANI TAKMA FAZLA ALLAH SONUNU HAYIR VERSIN hamileligin iyi gecsin

nuraycim! sevgili profesorum ! bak bi yer buldum. sen de incele. senin takvim arti bu kit birlikte nasil olur? sanki isleri kolaylastiracak biseye benziyor gibi imkani olan alsin denesin derim ben sen ne dusunuyosun?

nuraycim! sevgili profesorum ! bak bi yer buldum. sen de incele. senin takvim arti bu kit birlikte nasil olur? sanki isleri kolaylastiracak biseye benziyor gibi imkani olan alsin denesin derim ben sen ne dusunuyosun?

merhaba ben ezginim canim waterhardeningsteel sen ne diyorsun babychoise takviminden senin nuraya gösterdin yere girdim ama hep ingilizce yaziyor canim ben ama bilmiyorum ne o???

biliyorum ezgincim. nuray cok arastirma yapiyo ya bu konularla ilgili ona yazdim mesaji bi baksin ne dusunuyor diye. bu bi set. icinde yiyecek listesi yumurtlama takibi icin ivir zivir haplar yikama sivisi vs seyler var. tamami kiz ya da erkek bebek olusumu ihtimalini arttirmak icin vucudu hazirlamaya yonelik seylermis. baya ise yariyor deniliyo para garantisi d evar ama nuray daha iyi anlar o bu konularin uzmani ne de olsa :eek:)

evet canim o bilir o konuda uzmani sende hamilesin dimi Allah sonunu hayir versin benimde 2 tatli kzim var Allah bagaslasin?ne kadar istiyorlar o kutu icin??euro olarak ??

evet hamileyim ben de az kaldi yakinda ben de kizimi kucagima alicam Allah izin verirse. bu kutunun bir ayligi 199 iki aylik 299 uc aylik kullanim icin olani da 399 USD ymis canim. eger yazilanlar dogru ise super bisey. yani aslinda bizim arastirmalarimiza cok uygun. iste yumurtlama donemini tutturarak ilikiye girmek sodyum potasyum agirlikli beslenme asit orani vs hepsini ayarliyor bu set. ama uyduruk bisey olabilir mi acaba??

Insallah Canim Allah Yardimcin Olsun Bak Nuray Yazmis Gerek Yokmus Bosver Yazisiriz Daha öptüm

SUZEYNEP AY SEVINDIM CANIM iNSALLAH BIR OGLUN OLUR TABIKI ELLI AYAGI DÜZ OLSUN TAKVIME GÖRE YAPMISSAN ERKEKDIR BENCE YA KAFANI TAKMA FAZLA ALLAH SONUNU HAYIR VERSIN hamileligin iyi gecsin

Ezgin canım benim ne olur bana dua et.bazen kendimi kötü hissediyorum.bazen umutlanıyorum ama biraz zor gibi.Allah öncelikle sağlıklı bir evlat versin inşallah.

Ezgin canım benim ne olur bana dua et.bazen kendimi kötü hissediyorum.bazen umutlanıyorum ama biraz zor gibi.Allah öncelikle sağlıklı bir evlat versin inşallah.

suzeynepçiğim merhaba hayırlı olsun işallah canım çok sevindim seni çooook tebrik ediyorum bütün dualarımız seninle olsun canım allah her konuda yardım eder işallah yeter ki korkularımızdan kurtulalım biliyorum kolay değildir ama gayretle olur işallah sevgiler

suzeynep canım kendini kötü hissetmen için bir neden yok herşey gönlünce olsun canım .

Son düzenleme:
nuraycım hayatım aaaaaa sende burdaymışsın selam nasılsın bak profesör ünvanını çok tuttum bende katılıyorum

kızlar merhaba bugün sekizinci gün geçiktirici kullandım vebitirdım yarından itibaren adeti beklicem ve sonra yumurtlamayı sonra da işallah nuraycığımın takvimine uyup deneyecem allah işallah herkesin gönlüne göre verir işallah amin

X