Süper annelersiniz

Belirtiler Tutuyor Gibi.hadi Hayirlisi Canim.vajinal Akintida Artiş Hamilelik Belirtilerinden Sayiliyor.birde Klomeninde Faydasi Olmuş Olabilir.iyi Haberlerini Aliriz Inşallah

nuraycim cok tesekkur ederim/ bu takvim simdi 2009 senesi icin degil mi? 2008 degil yani? cunku hemen doguramam biraz ara vermem lazim/

sen insallah hamilesindir. bak ben hic hamile kalmayi beklemiyordum. her zmanki gibi adet sancilarim basladi. butun diger belirtilerle beraber. sinirlilik duygusallik bel bacak agrisi. ve cok fena da bi akinti. yani akinti oldukca tuvalete gidiyordum geldi bu sefer diye. uc dort gun pedle gezdim her an gelebilir ustum basim batmasin dedim. ama gelmedi. sonra bi baktim hamileymisim. yani adet belirtileri aynen devam edebiliyor. sadece sonradan farkettim ki o ay canim cikolata istememisti. normalde her adet donemimde isterdim. insallah hamilesindir.

nuraycım durumunu çok merak ettim baya bi oyalandım ama neyse yarın işallah görüşürüz bende canım bu günden itibaren primolut n kullanmaya başladım 7-9 gün gibi erteleyip günleri denk getirmeye çalışacam işallah başarırım bu ay kısmet işallah

ne kadar emindin olmadığından şimdi anladım olsun canım yine denersin ama bu sefer için rahat olarak ne zaman olursa deyip yani daha uzun zamana yay düşünceni ve işallah allahtan da dileğim en yakında olur seni çok çok öpüyorum canım

Nuraycım olur inşallah.Allah yardımcın olsun.sen bilirsin ama klomeni yine tavsiye ediyorum.birde daha öncede yazmıştım belki bi faydası olur

Anne olmak isteyenlere müjde

Uzmanlar kadınlarda doğurganlığı artıran besinleri açıkladı.
İskoçyalı doktorGillian McKeith,_doğurganlığı artırmaya_ yardımcı olan yiyecekleri keşfetti.Bu yiyecekler brokoli,balıkmercimek,çeltik ve balkabağından oluşuyor.Araştırma sonuçlarına göre magnezyum bakımından zengin olan brokoli hormonal dengeyi düzenliyor.Balıktaki Omega 3 yağı anne karnındaki bebeğin beyin gelişimine katkıda bulunuyor.Mercimekteki folik asit ise bebekte doğum kusurları oluşmasına engelliyor.Çeltikte üreme için gerekli olan lif ve B vitamini bulunuyor.İçinde yüksek miktarda çinko maddesi bulunan balkabağı da üremeye oldukça yardımcı.Dr McKeith ,bebek sahibi olmak isteyen kadınların bu yiyecekleri bol bol tüketerek şanslarını arttırabileceklerini söyledi

selam canım ben şu hayıt tohumunu aldım ama sen nasıl yapıp içiyosun sende tarifi var mı nete baktım çok belirgin tarif yok yani ben genelde bitkisel çaylarımı porselen demlikte az bişey atıp kaynamış su koyuyorum 5 dk demlendirip içiyorum genelde

nuraycım şunu biliyorum ki doğal olduğndan çaylar uzun zaman sonra etkili olabiliyolar bu çayların etkili olabilmesi için hergün devamlı olarak içmemiz lazım ve istikrar lazım ve sabır :))

nurayahmet hayırlısı olsun canım.bir arkadaşıma doktor senin çocuğun olmaz demişti boşuna uğraşma paranıda harcama bu konuda dedi üstelik söyleyen profesör, kız günlerce bunalıma girdi tedaviyide bıraktı bir kaç ay sonra kendiliğinden oldu 2. de oldu ama düşük yaptı bence kafayı takmamak lazım yani piskolojikte olabiliyo. umarım isteğine kavuşursun en kısa zamanda...

SAHSUDECİM nasılsın uğraşların vardı sanırım gebiş için ne oldu çok merak ettim ben şimdilik nuraycığımın takvimine uyabilmek için geçiktirici kullanıyorum adetten sonra denemeye başlıyacam yumurtlamayı bekledikten sonra SELAMLAR

çok haklısın canım stres yapmamak lazım bak ben nurayı tanımadan evel denedim bir defa olmadı ama o ay çok fazla stres yapmıştım biraz geç kaldığım için 11 sene sonra ikinciye tam deniyodum nuraycığım yetişti ve iyiki denemişim üçüncü kızımız oluyodu belki ama bunu sadece allah bilir çünkü allah istediğine verirmiş işallah bize de bir erkek evlat nasip eder olmazsa da canımız sağ olsun selamlar

suzeynep sen nasılsın canım sende gelişmeler var mı ?neler oldu ,sanırım sende deneyecektin benim gibi seviler:))

suzeynep sen nasılsın canım sende gelişmeler var mı ?neler oldu ,sanırım sende deneyecektin benim gibi seviler:))

Merhaba nureren canım iyiyim. ben bu sabah doktora gittim.adetim 2 gün geşmişti.karnımda sol tarafımda biraz ağrılar oluyordu.karnımdan ultrasonla baktı.rahimde kalınlaşma, kanlanma vs.hamilelik yönünde bulgular var dedi.kese varmı diye sordum gözükmüyor erken dedi.15 gün sonra gel dedi.cevapları beni pek tatmin etmedi. ne olduğunu anlayamadım. bu ve ağrılar beni korkutuyor. yalnız muayeneden sonra kan tahlili istedi hcg 470 lerde çıktı.sevindim ama bana bu haftaya göre az gibi geldi.birde kesenin bir belirtisinin olması gerekmezmiydi.gözümle keseyi ve bebeği görmeden inanamayacağım.karnımdaki ağrı ilede ilgili birşey söylemedi.kafam karma karışık sebebini bilmediğim bir karamsarlık var.yoksa hamilelik psikolojisine mi giriyorum.

Paylaştığınız için hepinize teşkr ederim arkadaşlar.

Nuraycım bende inanamıyorum hala.çokteşekkür ederim .bende şöyle okumuştum hcg adet geçtikten sonra 2-5 gün içinde 1000-3000 olmalı diye.şimdi anladım bir iki günde iki katına çıkar 1000 olur diyorsun.kesede gözükür inşallah.sağol biraz rahatladım.tekrar başka doktara gideceğim.

yalnız çabuk olmasını klomene bağlıyorum ben.çünkü kullandığım ay vajinal salgım 4 gün ve çok oldu. onun için seninde kullanmanı istemiştim.

Benim iki kızım vardı hatırlarsan.inşallah takvimde tutar.birde seninin hcg araştırman vardı.kız olunca hcg yüksekmi diyordun .ben acıyı solumda hissediyorum bebek varsa soldamı bunların bir geçerliliği varmı canım.Allah hepinizin gönlüne göre versin

Nuraycım bende inanamıyorum hala.çokteşekkür ederim .bende şöyle okumuştum hcg adet geçtikten sonra 2-5 gün içinde 1000-3000 olmalı diye.şimdi anladım bir iki günde iki katına çıkar 1000 olur diyorsun.kesede gözükür inşallah.sağol biraz rahatladım.tekrar başka doktara gideceğim.

yalnız çabuk olmasını klomene bağlıyorum ben.çünkü kullandığım ay vajinal salgım 4 gün ve çok oldu. onun için seninde kullanmanı istemiştim.

Benim iki kızım vardı hatırlarsan.inşallah takvimde tutar.birde seninin hcg araştırman vardı.kız olunca hcg yüksekmi diyordun .ben acıyı solumda hissediyorum bebek varsa soldamı bunların bir geçerliliği varmı canım.Allah hepinizin gönlüne göre versin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…