Süper annelersiniz

Aregon Allah yardımcın Olsun canım Allah sana ve her isteyene nurtopu gibi erkek bebeler nasip etsin.

Canım,

Allah kolaylık versin.Takip edemedim bayadır ne yaptın dr a gittinmi,kac haftalıksın acaba folik asite felan basladınmı cok onemli biliyorsun ben yarın baslıyorum folık asite.Cok dikkat et cnm.

Allah yardimcin olsun canim ne güzel miden bulantin gecer zamanla benim hic yokdu 2 kizimdada.öptüm

Canım,

Allah kolaylık versin.Takip edemedim bayadır ne yaptın dr a gittinmi,kac haftalıksın acaba folik asite felan basladınmı cok onemli biliyorsun ben yarın baslıyorum folık asite.Cok dikkat et cnm.
hadi hayirlisi canim seninde insAllah.ben bilmiyorum ya 3 cüyü yapsam mi????????????ne diyorsunuz kizlar???????:dance:

Ya ben folik asit kullanmaya başlamıştım.Ne olacak şimdi kafam karıştı.Bıraksam içim rahat etmiyecek ne yapsam acaba?

merhaba orkidem.öncelikle gün ayarlaması yaptım yorumcuya göre.ve yabancı bir sitede ki günlere uyarakda kız gününde hamile kaldım.çin takvimi.sola yatma.süt ürünleri,pH değeri,şu ayın tek sayılı günleri,eşin yorgun olması şu anda aklıma gelenler bunlar

ya hulyacim
kiz icin cok kolay diyolar
derin olmayan yuzeysel iliski yumurtlamadan once esinle cook sik birlikte ol
hatta yumurtlama gunu iki kere gir
yapabiliyosan
yogurt sut kola abur cubur yee
sol tarafa uc gun boyunca don yat haa yumurtlama gunu demisim yumurtlamadan uc gun once
yap bakalim insallah allah senin benim ve tum isteyenlere cesitli meyvalarindan tattirir

serdal .bende inanıyorum nurayı takvimine.çünkü oğullarımın geçmişteki tarihlerini söyleyince kontrol ettim.gerçekten tuttu.

özlemcim inş. tutturursun canım cmts doktora gidince hemen yaz bende çok merak ediyorum. Bakalım ne olacak. Birde tarihlerini tam olarak nasıl ayarladığını ve tavsiyelerini yazabilirmisin. Ne kullandın nezaman başlanır vs.. gibi

takvim dogru canim, biz inaniyoruz takvime de Nuray'a da ama nedense bana vermiyor iste...Yalvar yakar oldum yine de vermiyor. neden sevmedi beni bilmem ama sevmedi iste.:çok üzgünüm::çok üzgünüm::a015::çok üzgünüm:

hulya'cim senin yumurtlamadan kac gun once iliski oldu onu hatirliyormsun? yani Y spermleri cabuk yuzup dolluyor ya yumurtayi, senin ilsiki herhalde yumurtlama gununde oldu bence.

kizlar yaa ben bu ay hamile olabilirim gibi geliyor bana. hafiften kasik ve bel agrim var. dedim ya zaten tam yumurtlamadan iki gun once iliski oldu diye. hayirlisi bakalim yine de cok umitlenmiyorum ama yakinda meydana cikar. ondan sonra da malum mesele baslar yine. acaba kizmi erkekmi diye dolanirim ortalarda.

mer haba ezgin sende 3.çocupğu düşünüyormusun?kızların kaç yaşında?hşçkl
canim büyük kizim 5 yasinda kücükde 10 aylik valla bilmiyorum canimaslinda hep 3 cocuk derdim büyük kizimda 1 tane erkek kardes istiyorum diyiyor cünkü etrafimda hep 2.kizimla hep tanidiklarimda erkek oldu.seneye falan ??????????????:1closedeyes:sen???seninkiler ne kadar Allah bagislasin

öncelikle merhaba ezgin.benim büyük oğlum 4yaş 2 aylık.küçüğüde 4 aylık.ben çalışıyorum ve yaşomda 37 olduğu için aslında kız çok istiyorum ama gözümde kesmiyor.zorlanmazsam 2 çocuğuma bakmaya belki 2009 da nuraydan aldığım takvimle tekrar düşünürüm.çünkü çok istiyorum kızım olmasını.ilerde keşke deneseydim dememek için.iyi geceler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…