Süper annelersiniz

merhaba elifnaz.benim de yorumcuya göre kız günlerimde hamile kaldım .ama erkek oldu.bence boşver nasip diyip şartlandırmayacaksın.hoşçakal

canim yaa, benim niyetimde yorumcuya gore hamile kalmak falan degil zaten. ben dusunmustum ki nasil olsa kiz gununun hemen ertesi gun erkek olamaz o yuzden notr gun oldugunu biliyorum. Yorumcununda kiz gostermesi bir tesaduf yani.

yaa millet nerde??? huuuuuuuuuuuuuu kizlaaaaar....gelen-giden yok yaa ne is??? daha eglenceli forumlar buldunuz herhalde...

merhaba elifnaz.benim de yorumcuya göre kız günlerimde hamile kaldım .ama erkek oldu.bence boşver nasip diyip şartlandırmayacaksın.hoşçakal
merhaba canim sen takvimi denedin mi???gercekden mi kiz günlerinde hamis kaldin erkek oldu??babychoicedan mi almisdin takvimi??merak edim de canim .elli agagi düz olsun ne olursa olsun bence

kizlar millet te bi gelisme yooki
herkes tarihlerini bekliyor
bakalim su yorumcuyada fazla inanmayin
onlarla babychoicenin alakasi yok
eee hangisine inanalim

benim 2 oğlum var.1.oğlan olunca ikinciyide çeşitli yöntemlere göre kız olsun diye çabalamıştım.ama nafile .ama şunu söyliyeyim doğduktan sonra kız erkek farketmiyor. üçüncüyüde düşünmüyor değilim.biraz daha büyüsün küçük oğlum iki çocuk zor değilse istiyorum.tabi şimdilik .hoşçakal

eee ben bosunami uc aydir yogurda sute hasretim
biri bana bi aciklama yapsiiin
canim
demek senin esinin spermleri kuvvetliymiss
ohh beee

güzeller konuyu tek ph a bağlamıyoruz ki biz zaten bizim maksadımız erkek olması için yüzde oranını artırmak yani süt içtim içmedim oğlum oldu meselesi değil. Babychoicenin yabanci sitesinde yazan diyet olduğu ve ph ı değiştirdiği bu değişen ph ında tarihlere yardımcı olarak ihtimali artırdığı diyeti uygulayın yazması ve hakkatende diyet uygulayınca ben 5ten 8 e yükseldi ph ım. Yani 5 sede ph ın erkek olabilir ordaki maksat ihtimali artırmak. erkek spermlerinin daha uzun canlı kalması açısından bir ek yöntem. Yani hem diyet, hem babychoce takvimleri hemde yumurtlama zamanı uyarsa ihtimaller yani yüzde artmış oluyor :) siz deneyin hepsini kobaylarımız artsın :)

güzeller konuyu tek ph a bağlamıyoruz ki biz zaten bizim maksadımız erkek olması için yüzde oranını artırmak yani süt içtim içmedim oğlum oldu meselesi değil. Babychoicenin yabanci sitesinde yazan diyet olduğu ve ph ı değiştirdiği bu değişen ph ında tarihlere yardımcı olarak ihtimali artırdığı diyeti uygulayın yazması ve hakkatende diyet uygulayınca ben 5ten 8 e yükseldi ph ım. Yani 5 sede ph ın erkek olabilir ordaki maksat ihtimali artırmak. erkek spermlerinin daha uzun canlı kalması açısından bir ek yöntem. Yani hem diyet, hem babychoce takvimleri hemde yumurtlama zamanı uyarsa ihtimaller yani yüzde artmış oluyor :) siz deneyin hepsini kobaylarımız artsın :)

Arkadaşlar Baby choice kobayınız sesleniyor...Dün çift çizgi oldu 20:30 da bugün deneme yapacağız bakalım ne olacak???Bu arada hem sağımda hem de solumda yine kist var 3 ay önce de vardı ilaç kullandım geçti şimdi yine var ya bu ay olsun artık hazır günlerim de çakışıyorken.......Öptüm kızlar

özlembay nerelerdesin canim

Selam Canlar,

Gunlerdir bilgisayarm bozuktu giremedim.Müjde bugun adet oldum.Buyuk çabalar sonucu 22 nisanı tam 14.gunume denk getirdim.Bugün dr dan Cumartesi için randevu alıcam.Hadi size anlatırım artık neler yapmak lazımmıs dr agzından.

Selam Canlar,

Gunlerdir bilgisayarm bozuktu giremedim.Müjde bugun adet oldum.Buyuk çabalar sonucu 22 nisanı tam 14.gunume denk getirdim.Bugün dr dan Cumartesi için randevu alıcam.Hadi size anlatırım artık neler yapmak lazımmıs dr agzından.

Kolay Gelsin ve denk gelsin inşallah Özlembay .Bu işi inşallah bitiriz de bu ayki listede yer alabiliriz.

Selam Canlar,

ÖZLEMBAY 'cım ne kadar süredir uyraşıyorsunuz denk getirmeye ...Ben çok uzun zamandır beceremedim de

Selam Canlar,

Heyecanlı günler başlıyor demek, hadi kolay gelsin canım, güzel haberlerini bekliyoruz, bana gelince mide bulantılarım çok fazla senağlama, günümün çoğu lavaboda geçiyor, ilaçlarr bantlar hiç bişey işe yaramıyor, ahh zaten benim hamilelikte en çok korktuğum şey mide bulantılarıydı, umarım bebişim sağ salim doğar da çektiğim bu kadar eziyet biraz olsun unutulur, ben yine lavaboma gidiyorum, sağlıcakla senağlama

X